Jump to content

Sepultura


aleksej

  

59 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Chaos A.D. je verovatno najbolje što možeš dati nekom klincu željnom da čuje šta je to metal... Početi sa komercijalnim, ali pravim metalom, a ne nekim Iron Maiden pizdarijama od kojih će posle par godina da sluša isključivo Nuclear Blast power metal bendove.

 

ајде, бре, Гојко, не млати! мени су као клинцу дали Слејер, Веном и Мејдене, а и дан данас не могу да смислим 90 посто Нуклеар Бласт бендова!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha ok...Ne zelim da ti pomeram granice i istrazujem dokle mozes da ides, zato zavrsavam :meshuggah:

 

Od metala slusam sve (izuzvev goth-a,odredjenog black metala i naravno metalcore-a) a to koliko sam ogranicen pokazuje i moja ljubav prema Crust,D-Beat,Straigh Edge Hardcore i Grindcore muzici tako da o pomeranju granica necemo pricati jer mislim da bi bilo debilno posle ovog posta. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maiden je daleko više pravi metal od Chaos AD.

previse su isforsirani mejdeni...

 

svaki njihov album je automatski najbolji kada izadje...

 

 

 

D.R.I su objasnili kako se kombinuje HC i METAL i tu se vidi koliko to moze biti EFIKASNO,a ovo sto je Max radio nema veze sa vezom,mesao je kanda kodze i narkomane (kako ja to nazivam) sa metalom.

 

izabrao si jako los primer...ima mnogo drugih koji su to radili...a i dri mi bas i ne vuce na kor...

Ja volim novu Sepulturu.  :redface:

ja sam pokusavao da slusam,al mi nesto ne godi...nekako mi cudan zvuk,malo bezlican.. 

Edited by Trne-svetska mega faca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugo ste vi zaluđenici, ja pričam o većini klinačke metal populacije.

ko nam kaže :zeleni:

 

 

 

 

Nego, meni ovo njihovo prepucavanje izgleda kao borba za brend zapravo. Ništa više i ništa manje od toga. Cavalere polažu pravo jer Sepultura jeste njihov bend bila vazda, e sad što su ispali glupi i ispušili, to ova nova ekipa fino koristi.. u svakom slučaju, tuga gledati (a i slušati. pošto su svi kolko ja vidim odsvirali svoje)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

 

 

 

Nego, meni ovo njihovo prepucavanje izgleda kao borba za brend zapravo. Ništa više i ništa manje od toga. Cavalere polažu pravo jer Sepultura jeste njihov bend bila vazda, e sad što su ispali glupi i ispušili, to ova nova ekipa fino koristi.. u svakom slučaju, tuga gledati (a i slušati. pošto su svi kolko ja vidim odsvirali svoje)

 

Lepo receno...bio jednom jedan veliki bend...

Kad se setim, kad je izasao Arise, pa u skolu nisam isao prvi cas, kuci slusam album pa zaksnim u skolu, kupio majicu, dan i noc samo Sepultura...stvarno su kidali...

Sad da se okupe u staroj postavi, ne bi ni isao na koncert, ne palim se na te reunione, prvo se pljuju kao stoka najgora, pa ond ana bini glume nesto, a tu su samo radi para...i nikad vise nece odsvirati kao sto su nekad przili...jebes to.

U bilo kom poslu(metal je posao kao i svaki drugi, samo napaljeni klinci to ne shvataju) cim velika lova udje, nastaju lomovi i trzalice...to je u ljudskoj prirodi...jebi ga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad si ga bas lupio, poceli su kao cisti hc bend! Posle su postali crossover...poslusaj prve radove pa ces videti...

Meni se licno ti prvi radovi najmanje svidjaju, ali to je bo cisti ultrabrzi hc...

prvi radovi su pank...

 

eventualno pank/kor...

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=E5X2kVKRA6c

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hard core je i nastao iz panka, osnova je u panku...posle dolazi do mesanja svega , uticaja metala, sto se naziva croossover...Dakle, pravi old school hard core, ili izvorni hard core, je nastao iz panka...zato mnogi die hard hc fanovi, uopste ne vole metal niti vole da se trpaju u kos sa metalom.

 

I kakve sve to veze ima sa Sepulturom i njihovim ciganisanjem? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

HARDCORE PUNK brate,skracenica koju svi koriste je HC...ti si se nesto zajebao zesce,prvi radovi D.R.I su old school hardcore punk.

 

pa nije bas skracenica HC kao sto kazes...to je za ciste Hc bendove...kada neko svira kor/pank to ti je pank sa manjim uticajima kora...poslusas blood for blood koji su cistokrvni HC,pa posle shelter koji su melodcni hard kor/pank(klasican pank sa malim uplivima hc,cudam termin "melodican"al to je zbog kalifornije u zvuku) i onda hard core pank Battery...i onda ces shvatiti kolika je razlika izmedju termina hrad core/ punk i samo HC...ovi sto sviraju hc /punk je ustvari pank,samo sto to nije onaj Descendents punk,vec malo drugaciji,sa uplivima hc...

 

 

 

 

Hard core je i nastao iz panka, osnova je u panku...posle dolazi do mesanja svega , uticaja metala, sto se naziva croossover...Dakle, pravi old school hard core, ili izvorni hard core, je nastao iz panka...zato mnogi die hard hc fanovi, uopste ne vole metal niti vole da se trpaju u kos sa metalom.

 

I kakve sve to veze ima sa Sepulturom i njihovim ciganisanjem? :D

kao sto i grind ima i thrash i te fore...ja kazem za dri...sto sam gore objasnio zasto...

Edited by Trne-svetska mega faca

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ja ti objasnio sta je hard core /punk...

 

i ja sam sam rekao da su to svirali...

 

Trne brate,nisi ti meni morao uopste to da objasnjavas,znam ja to,rekao sam samo da su svirali HARDCORE PUNK i tu sam hteo da stavim tacku,sad origins of hardcore punk-a je totalno druga tema. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...