Jump to content

Sepultura


aleksej

  

59 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Po meni je bas druga polovina Arise savrsenstvo raznovrsnosti i inventivnosti i na osnovu toga dajem blagu prednost Arise-u u odnosu na Beneath. Samo pogledaj kako su te pesme (Altered State, Under Siege, M. Movement i Infected Voice) aranzirane, kako se rifovi pretapaju medjusobno, nema praznog hoda ili razbacivanja tehnikom i brzinom sto je cesto u thrashu i deathu. Danas kada slusam Arise obicno prvo pustam b stranu. A strana kasnije dodje kao slag na tortu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trne brate,nisi ti meni morao uopste to da objasnjavas,znam ja to,rekao sam samo da su svirali HARDCORE PUNK i tu sam hteo da stavim tacku,sad origins of hardcore punk-a je totalno druga tema.  :pivopije:

 

da,kapiram...lose sroceno u tenutku...uzdravlje...  :pivopije:

SMORILI STE!

 

izvini brus li,nisam te prepoznao...

 

 

arise...

 

pa onda sve ostalo...

 

a i to ostalo je odlicno...

 

bez nove sepulture...jebi ga,to mi bas ne prija uhu...mozda je to ok,al nisam ljubitelj...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Brazilian/American thrashers SEPULTURA have finished recording their new album at Trama Studios in São Paulo, Brazil with producer Roy Z. (JUDAS PRIEST, HALFORD, BRUCE DICKINSON, HELLOWEEN). According to Rock Em Geral, 13 tracks were laid down during the sessions, including cover versions of MINISTRY's "Just One Fix" and THE PRODIGY's "Firestarter", both of which are expected to be made available as bonus tracks on various special-edition releases. The band has yet to reveal the title for the album, which is said to contain some of SEPULTURA's most personal lyrics to date. Among the songs that will appear on the effort is "Born Strong", the subject matter of which is said to deal with balancing road life with raising a family as well as the bandmembers' experiences as musicians and as people.

 

SEPULTURA's new album is tentatively due in May via Nuclear Blast Records.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne zanima me kakav ce biti nov album. Nista posebno. Nego, @Tower: sta ti slusas uopste, mislim koju vrstu metala? Ovamo pljujes Bruce Hall-a, nisi ni slusao albume s njim, Anthrax neznas samo do Spreading(sam si tako reko), Metallica ti bolja nova a nazivas se Old School? Nisi mi jasan. A ono sto pevas Boskove pesme, nisi ni blizu, Bruce je mnogo blizi Cyriisu

I nikad nisi slusao neke albume od ovih grupa jer ih nemas originalu? Daj bre... Da sam ja cekao na originale ne bi znao to sto znam za mojih 20 godina staza u metalu(pirat kasete).

Ovo nije zbog tvog posta sto se tice Sepulture nego sviras kurcu u globalu! Sto je neko reko, za tebe sad izlazi Youthanasia...

  • Upvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne zanima me kakav ce biti nov album. Nista posebno. Nego, @Tower: sta ti slusas uopste, mislim koju vrstu metala? Ovamo pljujes Bruce Hall-a, nisi ni slusao albume s njim, Anthrax neznas samo do Spreading(sam si tako reko), Metallica ti bolja nova a nazivas se Old School? Nisi mi jasan. A ono sto pevas Boskove pesme, nisi ni blizu, Bruce je mnogo blizi Cyriisu

I nikad nisi slusao neke albume od ovih grupa jer ih nemas originalu? Daj bre... Da sam ja cekao na originale ne bi znao to sto znam za mojih 20 godina staza u metalu(pirat kasete).

Ovo nije zbog tvog posta sto se tice Sepulture nego sviras kurcu u globalu! Sto je neko reko, za tebe sad izlazi Youthanasia...

 

Mnogo se ljudi hvataju za moje izjave od pre tri i više godina.

 

Slušam treš metal. Anthrax sam dogurao do State of Euphoria, i postao mi je omiljeni bend. ;)

Bruce Hall je jako, jako loše otpevao ono što sam okačio, i to je sasvim objektivno, odnesi bilo kom profesoru pevanja, pa pitaj.

Metallicini stari albumi mi nemaju tu energiju kakvu imaju Exodus, ili Vio~Lence, mnogo su spori i imaju baš mnogo pesama koje su mi užasno dosadne i glupe. Load, ReLoad i Death Magnetic su mi skoro sve pesme dobre i slušljive, podsećaju me dosta na Danzig koji obožavam, samo malo više pop i moderno. Nije metal, ali je zanimljivo.

Ne slušam mp3, kupujem CDove (retko prekršim), nije mi bitno "koliko albuma znam", bitno mi je da uživam i detaljno se posvetim svakom koji imam.

 

Takođe, malo ontopica:

A, koncert Sepulture je bio fenomenalan, i Derek je DALEKO bolji frontmen nego Max sada, po mom ukusu, i daleko mi bolje zvuči Sepulturina izvedba njihovih starih pesama, nego Soulflajeva.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka tebi cast ako mozes da izjavis da imas omiljen band a ne znas otprilike pola diskografije. Stao si negde dobro, jos Persistence da si cuo i Sound pa da kazem... i za sada zadnji We've come for you all(,mada nije bas oldschool). Metallica da je slabija(stara) od Vio-lence il' Exodus...ne znam. Mada Exodus vise volim. A da su nove Metallice bolje?

 

Nije ni meni bitno koliko znam albuma, imam brdo koje ne znam bas ali brate antologiju da izostavis,bre.

 

Inace od mog Kuma koga sam vencao( peva Heavy Metal) je brat operski pevac u Pesti koji nastupa po Nemackoj i pevao na Karipskim ostrvima, pa cu njega pitati koliko je to lose(Bruce-Cyriis) na odnosu na original pa ti saljem na PM kad opet dodje i pitam ga. Nemoj da bude negativno za tebe. Pozzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka tebi cast ako mozes da izjavis da imas omiljen band a ne znas otprilike pola diskografije. Stao si negde dobro, jos Persistence da si cuo i Sound pa da kazem... i za sada zadnji We've come for you all(,mada nije bas oldschool). Metallica da je slabija(stara) od Vio-lence il' Exodus...ne znam. Mada Exodus vise volim. A da su nove Metallice bolje?

 

Nije ni meni bitno koliko znam albuma, imam brdo koje ne znam bas ali brate antologiju da izostavis,bre.

 

Inace od mog Kuma koga sam vencao( peva Heavy Metal) je brat operski pevac u Pesti koji nastupa po Nemackoj i pevao na Karipskim ostrvima, pa cu njega pitati koliko je to lose(Bruce-Cyriis) na odnosu na original pa ti saljem na PM kad opet dodje i pitam ga. Nemoj da bude negativno za tebe. Pozzz

 

Ove s Bušom nešto i nemam nameru da slušam. Još Persistance i to je to. Što mi ne bi mogao biti omiljeni bend, makar znao samo jedan album?

 

Što se tiče Metalike, stvar ukusa.

 

Odlično, samo mu pošalji onaj snimak koji sam ja okačio.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od čega da krenemo :):

 

Ovo da su Exodus i Violence bolji od rane Metallice mi nije za neku ozbiljnu raspravu.

Jedini momenat kada su se Exodus primakli Metallici je Bonded By Blood, ali je Kill Em All raznovrsnija, bolje aranzirana i producirana ploca.

Što se tiče Load & Reload, i ja ih volim, i vrlo rado bih ih posedovao na originalima.

Load ima najbolju produkciju i tekstove od svih Metallica albuma, ali jednosmerne aranžmane i previše pesama, Reload ima tek 7 ili 8 dobrih pesama. Da su izdali jedan od ta dva bio bi u rangu Crnog.

Ali ne i albuma pre crnog.

Death Magnetic mi je ok, ali su pesme preduge, sem Cynide, osam bi ih bilo dovoljno za album, pevanje je slabije nego što bi trebalo, produkcija je sjebana, svaki put imam osećaj da mi se pojačalo pokvarilo i da sve "probija".

Što se Sepulture tiče, upravo sam celu fazu sa Greenom kompletirao na originalima, tako da jedva čekam novi album.

Slažem se da je koncert u Beogradu bio odličan, puno bolji od Soulfly, a isto važi i za odnos Green/Cavalera kao pevača, ali šta ćemo kada velika većina voli Maksa, makar on peveo sve gore i gluplje pesme i na gitari ostavio samo E žicu, a onda i nju prestao da svira. Green je i bolji tekstopisac.

Nova Sepultura će biti bolja od novog Cavalera Conspiracy albuma, to je lako utvrditi na osnovu ove dve pesme C.C.

koje su obe neinspirativno sranje, ali neće biti bolja od nijednog starog albuma sa Maxom i to je to...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od čega da krenemo :):

 

Ovo da su Exodus i Violence bolji od rane Metallice mi nije za neku ozbiljnu raspravu.

Jedini momenat kada su se Exodus primakli Metallici je Bonded By Blood, ali je Kill Em All raznovrsnija, bolje aranzirana i producirana ploca.

Što se tiče Load & Reload, i ja ih volim, i vrlo rado bih ih posedovao na originalima.

Load ima najbolju produkciju i tekstove od svih Metallica albuma, ali jednosmerne aranžmane i previše pesama, Reload ima tek 7 ili 8 dobrih pesama. Da su izdali jedan od ta dva bio bi u rangu Crnog.

Ali ne i albuma pre crnog.

Death Magnetic mi je ok, ali su pesme preduge, sem Cynide, osam bi ih bilo dovoljno za album, pevanje je slabije nego što bi trebalo, produkcija je sjebana, svaki put imam osećaj da mi se pojačalo pokvarilo i da sve "probija".

Što se Sepulture tiče, upravo sam celu fazu sa Greenom kompletirao na originalima, tako da jedva čekam novi album.

Slažem se da je koncert u Beogradu bio odličan, puno bolji od Soulfly, a isto važi i za odnos Green/Cavalera kao pevača, ali šta ćemo kada velika većina voli Maksa, makar on peveo sve gore i gluplje pesme i na gitari ostavio samo E žicu, a onda i nju prestao da svira. Green je i bolji tekstopisac.

Nova Sepultura će biti bolja od novog Cavalera Conspiracy albuma, to je lako utvrditi na osnovu ove dve pesme C.C.

koje su obe neinspirativno sranje, ali neće biti bolja od nijednog starog albuma sa Maxom i to je to...

 

Nisam rekao da su Exodus i Vio~Lence bolji, mnogo sam se preciznije izrazio. Ali, Kill 'em All svakako nije raznovrsniji od Bondeda, skoro ceo album u bluz skali, dok Bonded ima baš zanimljive momente kao što je ona gitarska prolaznica u Deliver us to Evil, ili uvod No Love. Kill 'em All se jedino izdvaja po Anesteziji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od čega da krenemo :):

 

Ovo da su Exodus i Violence bolji od rane Metallice mi nije za neku ozbiljnu raspravu.

Jedini momenat kada su se Exodus primakli Metallici je Bonded By Blood, ali je Kill Em All raznovrsnija, bolje aranzirana i producirana ploca.

Što se tiče Load & Reload, i ja ih volim, i vrlo rado bih ih posedovao na originalima.

Load ima najbolju produkciju i tekstove od svih Metallica albuma, ali jednosmerne aranžmane i previše pesama, Reload ima tek 7 ili 8 dobrih pesama. Da su izdali jedan od ta dva bio bi u rangu Crnog.

Ali ne i albuma pre crnog.

Death Magnetic mi je ok, ali su pesme preduge, sem Cynide, osam bi ih bilo dovoljno za album, pevanje je slabije nego što bi trebalo, produkcija je sjebana, svaki put imam osećaj da mi se pojačalo pokvarilo i da sve "probija".

Što se Sepulture tiče, upravo sam celu fazu sa Greenom kompletirao na originalima, tako da jedva čekam novi album.

Slažem se da je koncert u Beogradu bio odličan, puno bolji od Soulfly, a isto važi i za odnos Green/Cavalera kao pevača, ali šta ćemo kada velika većina voli Maksa, makar on peveo sve gore i gluplje pesme i na gitari ostavio samo E žicu, a onda i nju prestao da svira. Green je i bolji tekstopisac.

Nova Sepultura će biti bolja od novog Cavalera Conspiracy albuma, to je lako utvrditi na osnovu ove dve pesme C.C.

koje su obe neinspirativno sranje, ali neće biti bolja od nijednog starog albuma sa Maxom i to je to...

Pazi jednu stvar, čitao sam skoro na Cavalera Conspiracy strani postove i vidim da si baš zestoko opleo po njima. Čitam post za postom i kazem sebi, "pa pola ovih stvari je pametno rečeno" ali kad pogledaš kod svih bendova i sličnih likova je to tako, nije to slučaj samo sa Maxom. Ne pratim danas toliko ove bendove koji se provlače po ovom forumu ali pretpostavljam da trendovi kod svakog benda ostavljaju negativni trag. Pominjano je ne samo od tebe, da je masu puta to što on radi danas, već odsvirano i nadjebeno od mladjih bendova, tekstovi nikakvi (pa šta?) i slične stvari, pa koga je to briga? Zar sa ovim novim bendom treba da svira "nešto" da bi bilo drugačije i sveze? Jebeš takvu novu progresiv Sepulturu. Volim Maxa zato što se pojavom Sepulture kod nas tamo '89,'90 gubila nevinost u muzičkom sazrevanju. I isti je ko kad je prvi put kročio na evropsko tlo. I zato meni ni danas ne smeta Max kao pojava pa makar svirao kao što ti kazeš na jednoj E zici što je potpuno tačno jer nikad i nije znao nešto da svira tu gitaru, a nije ni imalo potrebe da svira bolje, ali opet kazem koga boli kurac za to! Uzivo CC su odlični, stara dobra Sepultura koja je za mene završila svoju putešestviju izlaskom Roots albuma (stvar ukusa, jebi ga). Dolaskom novog pevača crnca,pokopali su i ono malo nade u meni, nisam rasista, daleko bilo, ali imaju crnci svoju muziku, tradiciju, kulturu... Znam da grešim ali nije mesto crncu u takvom legendarnom bendu.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Metallicini stari albumi mi nemaju tu energiju kakvu imaju Exodus, ili Vio~Lence, mnogo su spori i imaju baš mnogo pesama koje su mi užasno dosadne i glupe. Load, ReLoad i Death Magnetic su mi skoro sve pesme dobre i slušljive, podsećaju me dosta na Danzig koji obožavam, samo malo više pop i moderno. Nije metal, ali je zanimljivo.

 

disgusted.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi jednu stvar, čitao sam skoro na Cavalera Conspiracy strani postove i vidim da si baš zestoko opleo po njima. Čitam post za postom i kazem sebi, "pa pola ovih stvari je pametno rečeno" ali kad pogledaš kod svih bendova i sličnih likova je to tako, nije to slučaj samo sa Maxom. Ne pratim danas toliko ove bendove koji se provlače po ovom forumu ali pretpostavljam da trendovi kod svakog benda ostavljaju negativni trag. Pominjano je ne samo od tebe, da je masu puta to što on radi danas, već odsvirano i nadjebeno od mladjih bendova, tekstovi nikakvi (pa šta?) i slične stvari, pa koga je to briga? Zar sa ovim novim bendom treba da svira "nešto" da bi bilo drugačije i sveze? Jebeš takvu novu progresiv Sepulturu. Volim Maxa zato što se pojavom Sepulture kod nas tamo '89,'90 gubila nevinost u muzičkom sazrevanju. I isti je ko kad je prvi put kročio na evropsko tlo. I zato meni ni danas ne smeta Max kao pojava pa makar svirao kao što ti kazeš na jednoj E zici što je potpuno tačno jer nikad i nije znao nešto da svira tu gitaru, a nije ni imalo potrebe da svira bolje, ali opet kazem koga boli kurac za to! Uzivo CC su odlični, stara dobra Sepultura koja je za mene završila svoju putešestviju izlaskom Roots albuma (stvar ukusa, jebi ga). Dolaskom novog pevača crnca,pokopali su i ono malo nade u meni, nisam rasista, daleko bilo, ali imaju crnci svoju muziku, tradiciju, kulturu... Znam da grešim ali nije mesto crncu u takvom legendarnom bendu.

Odavno nisam bio na Cavalera Conspiracy temi, tako da se ne sećam detalja šta sam pisao, ali sam svoje mišljenje o tom bendu iznova potvrdio pre neki dan kada sam ponovo preslušao prvi album, a nakon što sam preslušao ove dve nove stvari. Par dana kasnije sam i odgledao bootleg sa With Full Force festivala i meni je i dalje sve to razočaravajuće.

Mogao je makar da uzme drugog gitaristu, Igorov kreativni doprinos na prvom albumu je minimalan, pošto je Max sam zbrzao stvari za par dana.

Tužno je što to tako i zvuči, a još je luđe što se on time hvali u intervjuima.

Oni su stvorili neke od najgenijalnijih albuma u metalu i morali bi izdaju makar pristojne stvari.

Ako se tebi C.C. dopada super, uživaj u slušanju, ovo kažem bez ikakve ironije.

Ali on mene samo razočarava iznova i iznova, pre neki dan priča o naslovu novog albuma C.C. "Blunt Force Trauma". kao to je medicinski termin, super je što po prvi put u karijeri ima takav naslov albuma i sl.

Pa, majku mu jebem, a šta je "Schizophrenia", ako nije medicinski termin?

Kao za reunion je, a onda ispljuje ovu dvojicu iz sve snage.

Zašto Igor ne priča takve stvari?

Oni su svoju šansu prokockali 1996. da budu veći od Slayera, Max je hteo da bude novi Ozzy, postao je samo debeli, umorni Max koji se zanosi da je i dalje cool i inventivan.

Mene to rastužuje :).

O Greenu samo najbolje, što se mene tiče :).

On se prihvatio retko teškog posla, verovatno je najpotcenjenija osoba u heavy metalu, a čovek iz godine u godinu sve bolje i raznovrsnije peva.

Činjenica je da nema Maxovo harizmu, ali ni Max je više nema.

Kapiram da si vezan za staru Sepulturu, ali veliki kvalitet tog benda je bio što se nije ponavljao, a Max danas tera mrtvog konja, što bi rekli anglo-saksonci.

 

Nisam rekao da su Exodus i Vio~Lence bolji, mnogo sam se preciznije izrazio. Ali, Kill 'em All svakako nije raznovrsniji od Bondeda, skoro ceo album u bluz skali, dok Bonded ima baš zanimljive momente kao što je ona gitarska prolaznica u Deliver us to Evil, ili uvod No Love. Kill 'em All se jedino izdvaja po Anesteziji.

I dalje se ne slažem, ali svakom po ukusu :).

Ni Exodus ni Violence nemaju ni približno osećaj za promenu dinamike kakav je Metallica imala od početka.

Za skale koje koriste ne znam, ali me i ne zanima, mada volim bluz tako da mi je u neku ruku drago :).

To me je podsetilo na jednog poznanika koji mi je 2003/2004 rekao da je Kill Em All ništa posebno album, naročito solaže koje su petatonske i da su one puka improvizacija, kao to može svako.

Metallica od Kill Em All teži raznovrsnosti i to je razlog zašto sve pesme nisu sto na sat. To su ponovili mnogo puta u intervjuima iz 80.-ih. Ni Exodus ni Violence nemaju ni približno tako raznovrsne pesme. Takođe, ne bih poredio Violence sa prvom generacijom thrashera, jer su oni došli kasnije i direktno su se napajali njihovom muzikom.

Edited by bernad panasonik

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam ga skinuo sa torenta pre jedno 3 godine.

 

evo imash ovde 2 seedera pa probaj...

http://www.sumotorrent.com/en/details/112480/Vio-lence%20Blood%20and%20Dirt%202006%20DVDRip%20XviD.html

odavde mozesh dodati tracker, ima 1 seed, 16 peers...

http://www.seedpeer.com/details/378952/Vio-Lence-Blood-And-Dirt-2006-Dvdrip-Xvid.html

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako znaš da grešiš, što onda govoriš takve stvari? :D

 

Derek odličan frontmen, ja oduševljen bejah.

Pa grešim u smislu da mozda svojom izjavom omalovazavam nečiju rasu, ne ulazim u to da li je dobar pevač ili ne. Niti sam ga čuo niti me to interesuje. Verovatno je dobar pevač ali mu nije mesto tu gde jeste.

 

Odavno nisam bio na Cavalera Conspiracy temi, tako da se ne sećam detalja šta sam pisao, ali sam svoje mišljenje o tom bendu iznova potvrdio pre neki dan kada sam ponovo preslušao prvi album, a nakon što sam preslušao ove dve nove stvari. Par dana kasnije sam i odgledao bootleg sa With Full Force festivala i meni je i dalje sve to razočaravajuće.

Mogao je makar da uzme drugog gitaristu, Igorov kreativni doprinos na prvom albumu je minimalan, pošto je Max sam zbrzao stvari za par dana.

Tužno je što to tako i zvuči, a još je luđe što se on time hvali u intervjuima.

Oni su stvorili neke od najgenijalnijih albuma u metalu i morali bi izdaju makar pristojne stvari.

Ako se tebi C.C. dopada super, uživaj u slušanju, ovo kažem bez ikakve ironije.

Ali on mene samo razočarava iznova i iznova, pre neki dan priča o naslovu novog albuma C.C. "Blunt Force Trauma". kao to je medicinski termin, super je što po prvi put u karijeri ima takav naslov albuma i sl.

Pa, majku mu jebem, a šta je "Schizophrenia", ako nije medicinski termin?

Kao za reunion je, a onda ispljuje ovu dvojicu iz sve snage.

Zašto Igor ne priča takve stvari?

Oni su svoju šansu prokockali 1996. da budu veći od Slayera, Max je hteo da bude novi Ozzy, postao je samo debeli, umorni Max koji se zanosi da je i dalje cool i inventivan.

Mene to rastužuje :).

O Greenu samo najbolje, što se mene tiče :).

On se prihvatio retko teškog posla, verovatno je najpotcenjenija osoba u heavy metalu, a čovek iz godine u godinu sve bolje i raznovrsnije peva.

Činjenica je da nema Maxovo harizmu, ali ni Max je više nema.

Kapiram da si vezan za staru Sepulturu, ali veliki kvalitet tog benda je bio što se nije ponavljao, a Max danas tera mrtvog konja, što bi rekli anglo-saksonci.

 

Pa verovatno je bilo davno kada si pisao, nisam gledao datume nego eto bilo mi zanimljivo da čitam, pa naletoh ovde na tebe i tako :) U redu je sve to što pričaš, kapiram te, skoro sam gledao neki koncert CC u Norveskoj (lupite mi minus ako grešim) i meni je to bilo super i za oči i za uši, doduše više je tu bilo stvari sa Arise albuma. CC nisam slušao, mozda skinem album čisto da vidim vredi li to čemu, u smislu da me bar malo drmne. Green je verovatno dobar pevač, ali po meni, tu mu nije bilo mesto iz razloga koje sam naveo.

Edited by englis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brazilian/American thrashers SEPULTURA have set "Kairos" (an ancient Greek word signifying a time in between, a moment of undetermined period of time in which something special happens) as the title of their new album, tentatively due late spring/early summer via Nuclear Blast Records.

 

Speaking exclusively to BLABBERMOUTH.NET, SEPULTURA guitarist and main songwriter Andreas Kisser said, "The whole theme of the album is the concept of the time, and the title reflects that — it's like one concept of time which is not chronological, from one to two; it's like a an instant in time, it's a special time of change..."

 

He added, "Everyone's life is written by [their] choices — you have many 'kairos' moments, like if you go [from] point A [to point] B [to point] C, you are driven by your choices or your guidance; you have to go either one way or the other. And that's the kind of time we talked about — not about aging or getting old or going back [in time]; it's just [about those important] moments that can change everything. Like Martin Luther King's speech in Washington D.C. that day, it was a 'kairos' moment that changed the world, pretty much, the direction that we talked about certain things and the way we lived our lives, etc. And in that respect that's what we thought about [in regards to] SEPULTURA itself — 26 years of history and the moment where we are now; why we're here; why we're doing this album and why we have what we have; the changes we have inside and outside the band. It's a collection of 'kairos' [moments] that [got us] here. It's being inspired by our own biography, but mostly [focusing] on what SEPULTURA is today. It's the opposite of [nostalgia] — it's living the moment. Nostalgia is being in the past, trying to relive stuff, and we're not doing that; we're doing something new today."

 

The artwork for "Kairos" is being created by Erich Sayers, a Los Angeles-based freelance digital artist and photographer whom SEPULTURA first met by chance at the band's January 14 concert at the House Of Blues in West Hollywood, California.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...