Jump to content

Sepultura


aleksej

  

59 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Andreas itekako kapira da svi oce staru Sepulturu, zato i nece reunion, jer gubi posao kolovodje. Sta, on bi bio kurac pored Cavalere. Ne znam, ja bi radije da ih gledam i na reunion iako je Max raspad, nego da slusam ovo novo Nu Crossover kulac palac Hc Sepulturu koja je sve samo ne Sepultura. Stariji ortaci koji su gledali 93 kazu da je bilo ubistveno. Jebi ga ko nam je kriv kad smo bili deca, ja 8. razred. Ok je ako neko voli novo al to nije to. Ni Roots nije vec bio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema Andreas ego problem, nego ne želi da upropasti 13 godina truda i rada sa Greenom, zarad jedne (milionske sigurno) turneje, nakon koje će se Max vratiti Soulfly-u ili Cavalera Conspiracy ili ovom novom projektu sa pevačom DEP ili možda smisli još neki novi.

U svakom slučaju posle te turneje Andreas i Paolo bi morali da čekaju par godina da Max opet poželi na turneju i da trpe njegova pljuvanja, kao sada.

Ili da prave bend pod novim imenom, kada jednom urade svirku sa Maxom, sa Greenom je završeno u Sepulturi.

Malo gore je dosta jasna Andreasova izjava šta se dešavalo oko reuniona, teško da je istina da je samo on protiv. Max tvrdi da je Paolo jedini protiv.

Na prošloj strani Iggor kaže da nema potrebe za reunionom, Max isto nešto slično priča, mada on generalno svašta priča, tako da ispada da niko neće reunion.

Cavalera Conspiracy je takvo razočarenje da, što se mene tiče, ne moraju ni da se okupe više nikada.

"Roots" je sjajan album, poput Crnog, ali i slabiji od predhodnih, isto kao i Crni.

Ono što vas svrbi je što se smatra komercijalno uspešnom i suviše modernizovanom pločom, a u stvarnosti je prodat isto koliko i Chaos A.D.. Meni su te pesme i dalje dobre, produkcija opasna, jedino me nervira Maxov imidž i ponašanje iz tog perioda.

Pojavila se četvorostruka bootleg DVD kompilacija sa raznim TV snimcima sa Roots turneje, mislim da je prvo treba pogledati, pa tek onda pljuvati po Rootsu.

Što reče Marko Brecelj :"Bitna je muzika, a ne pevac".

Edited by Bernard Panasonik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма имају они проблем са егом. Серендају сви, изгледа. Овај каже ово, онај оно, па обрнуто. Не зна се ко пије ко плаћа. Мада, и ја лично мислим да Андреас тупи највише. Ја бих ишао вала да гледам Сепултуру ако се окупе поново у старом саставу. Како год то лоше звучало. И "Корење" је њесра. Најлошији албум у периоду са Максом. Слушао сам га више пута и не могу да га сварим, нема шансе. Само 5 песама ми се допало, од тога 2 инструментала. И немојте да опет покрећемо расправу о дотичном албуму, држите се окупљања.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Žvakić: Idi na Blabbermouth, ako si dokon, pa ubaci opciju search za Sepulturu, pa pogledaj malo bolje šta je ko pričao u poslednjih godina dana. Videćeš da je reunion potezao Max najmanje pet puta više od svih ostalih zajedno.Na osnovu čega si zaključio da Andreas najviše tupi? Zanime me, jer mi je Sepultura najdraži bend i sve u vezi njih (bootlezi, intervjui, recenzije koncerata...) me zanima. Ne možete očekivati od Andreasa i Paula u trenutku kada kreću na američku turneju, imaju dogovoreno leto u Evropi i izlazi novi album da ozbiljno pričaju o reunionu. C.C. je upravo izbacio album, neozbiljno je pričati o reunionu, prvo treba da su svi slobodni.

Fascinantno mi je kako ljudi olako pljuju po Sepulturi (internet demokratija :) )... (ovo nema veze sa Žvakićem, onako generalno kažem)

@Little Chicken 420: Dobio sam u razmeni te DVD-ije, četiri po sat vremena. Kvalitet je odličan, sve su snimci sa tevea, ima i dosta intervjua, ali je većinom svirka. Neke stvari,logično, se ponavljaju, ali generalno ima skoro 20 različitih pesama koje su svirali na toj turneji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I mi vala tvojima na Berzi.

 

Sve što je urađeno sa Kavalerama je do jaja, od Bestial Devastation do Roots.

 

Hahaha ja se zezam na berzi,nisam ozbiljan kao fatality na thrashu .I da ti kažem prodo sam skoro sve diskove i one zajebancije . :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smej se ti meni koliko hoćeš, ali Max nit' je riffa napisao za druga tri albuma Sepulture (koji su najbolji), nit' je svirao na njima, nit' je svirao uživo, pola tekstova nije pisao, a one koje jeste su očajni. Ako ga gotiviš kao pojavu, to je druga stvar, ali crnac je sto puta zajebanija pojava od njega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali Max nit' je riffa napisao za druga tri albuma Sepulture (koji su najbolji), nit' je svirao na njima, nit' je svirao uživo, pola tekstova nije pisao, a one koje jeste su očajni. Ako ga gotiviš kao pojavu, to je druga stvar, ali crnac je sto puta zajebanija pojava od njega.

 

ne znam ja šta je ko pisao, ali znam da sepultura od maxovog odlaska nije snimila ništa vredno slušanja, dok je max ubo bar album-dva: prophecy > sva nova sepultura, dok se ja pitam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko si albuma Sepulture poslusao,dva i po?

 

Tri + dvadesetak pesama pored toga.

 

ne znam ja šta je ko pisao, ali znam da sepultura od maxovog odlaska nije snimila ništa vredno slušanja, dok je max ubo bar album-dva: prophecy > sva nova sepultura, dok se ja pitam.

 

Dante i A~Lex su OK.

 

Primitive,Prophecy i Dark Ages >>>>>>> sve od Sepulture nakon Max-a.

 

Bravo, DŽAMPDFAKAP! Limp Bizkit to bolje radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo, DŽAMPDFAKAP! Limp Bizkit to bolje radi.

 

meni je draže i maxovo džamdafakap pomešano sa malo tribala i "ešs to ešs, dast to dast" tekstovima (jer to je bar njegovo, to je soulfly), od nekog ispranog, generičkog, nedovoljno agresivnog, metalizovanog HC-a nove supulture.

 

a ako si slušao tri albuma, od toga dante i a-lex... kkao uopšte možeš pričati o starijim radovima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A šta je Maxova muzika nego isprana, generička formula provaljena još na "Roots"-u?

 

I, kao neko ko sluša hc otkad zna za distorziranu muziku, stvarno ne znam zašto su ljudi toliko zapeli da je nova Sepultura hc. Je l' to vama neko rekao da je tako ili stvarno tako mislite?

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Roots" ima veze sa Soulfy zvukom koliko i ti sa fudbalom.Dakle,iz njega je pokupio fore za Soulfly,to stoji,ali da je stilski potpuno identicno nema veze sa zivotom.

 

Ja se slazem da nova Sepultura nema veze sa izvornim HC zvukom,iako ima pojedinih uticaja HC-a.Ali potpuno je svejedno kako se sranje nazove,posto ostaje sranje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...