Jump to content

Ciganija U Zgradi...


Marko, Mon_a[MOR]e

Recommended Posts

Bolje ti to uradi, ne brini, platicu ti! :evotigana: Ti mi bas skacu po zivcima, kad bi mogao da ih izmucih al' mene da ne spominjes to bi bilo super! :rockdevil:

...Ah, mali skakavche, s takvim stavom nikad nechesh postati nindza...ali tvoj sensei to razume...sve u svoje vreme...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ga neki majmun odvrnuo narodnjake, najpre je bio Aca Lukas(Boze, kako mi se smuci kad njega vidim) a onda cini mi se Miroslav Ilic... Dodje mi da se ubijem al' necu da bacim zivot u djubre zbog budale...

И Аца и Мирослав имају добре песме и одличне гласове.

 

Сада пао сам на дно, о главу ми се сломило

Што у греху с тобом хтео сам да горииииим...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

И Аца и Мирослав имају добре песме и одличне гласове.

 

Сада пао сам на дно, о главу ми се сломило

Што у греху с тобом хтео сам да горииииим...

 

Kako su pogodio da su tu pesmu pustili?! :blink: I to ne jednom, nego TRI PUTA!!! :violent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нисам ја без разлога Директор. :) :)

 

Шалим се, то је Лукасова најновија, па је зато и јако слушана, видиш да је и мени прво она пала на памет.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нисам ја без разлога Директор. :) :)

 

Шалим се, то је Лукасова најновија, па је зато и јако слушана, видиш да је и мени прво она пала на памет.

Niti znam koja mu je najnovija, niti koja je najstarija, a pravo da ti kazem ni ne zanima me... Ali tri puta zaredom, jesu li oni normalni?! :violent: Pa znam da nisu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodjavola, odem kod ortakinje i pustim neku muziku, a ona skače sa stolice i "tihim vriskom" mi kaže da utišam. Ide konverzacija i ona me upozori da imamo kontrolni sutra ili kad i ja vrisnem u iznenadjenju a ona prebledi. Brate, ja živim u šumi i normalna konvezacija nije ispod 50 decibela. Kako izdržavate a da ne odvrnete muziku do granice pucanja prozora?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedan decko, blago receno retard, pravio je relativno skoro 18. rodjendan u ulici do moje. Tu se skupila gomila nama svima poznatih polumozgova, u svojim odelcima, sa svojim fancy frizuricama i sa svojim mediokritetskim shvatanjima i snovima. (sabani) Ono sto ja ne zelim da nazovem muzikom je brujalo iz sve snage, a oni su vec posle par piva poceli da razbijaju case da urlaju i da se zivotinjski sepure pred nista pametnijim fenserskim fuficama, anoreksicnim kurvama koje pored ''najpopularnije devojke u razredu'' nemaju vecih ambicija. Moj ortak koji zivi do njega je dosao na genijalnu ideju da im uskrati tu jos jednu u nizu njihovih sabanskih zurki, pa je na njegovu adresu pozvao hitnu pomoc, vatrogasce, policiju i 15 taksija. Tada se zurka zavrsila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedan decko, blago receno retard, pravio je relativno skoro 18. rodjendan u ulici do moje. Tu se skupila gomila nama svima poznatih polumozgova, u svojim odelcima, sa svojim fancy frizuricama i sa svojim mediokritetskim shvatanjima i snovima. (sabani) Ono sto ja ne zelim da nazovem muzikom je brujalo iz sve snage, a oni su vec posle par piva poceli da razbijaju case da urlaju i da se zivotinjski sepure pred nista pametnijim fenserskim fuficama, anoreksicnim kurvama koje pored ''najpopularnije devojke u razredu'' nemaju vecih ambicija. Moj ortak koji zivi do njega je dosao na genijalnu ideju da im uskrati tu jos jednu u nizu njihovih sabanskih zurki, pa je na njegovu adresu pozvao hitnu pomoc, vatrogasce, policiju i 15 taksija. Tada se zurka zavrsila.

Super ti je ortak! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Док мИЈЕталци у својим оделцима и нефенси фризурама и са немедиокритетским схватањима и сновима (краљеви) музику коју ја желим да назовем музиком не слушају из све снаге, а после пар (пар, иначе, значи два - прим. аут. ) не разбијају чаше, не урлају и не шепуре се пред много паметнијим нефенсерским дамама, дебелим девојчицама које поред "најнепопуларније девојке у разреду" немају већих амбиција.

Edited by Директор
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Док мИЈЕталци у својим оделцима и нефенси фризурама и са немедиокритетским схватањима и сновима (краљеви) музику коју ја желим да назовем музиком не слушају из све снаге, а после пар (пар, иначе, значи два - прим. аут. ) не разбијају чаше, не урлају и не шепуре се пред много паметнијим нефенсерским дамама, дебелим девојчицама које поред "најнепопуларније девојке у разреду" немају већих амбиција.

:):) :) . Mada danas je procenat lepih metalki mnogo vechi nego u drugoj polovoni 90ih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:):) :) . Mada danas je procenat lepih metalki mnogo vechi nego u drugoj polovoni 90ih.

 

 

zakljucujemo po tome sto je jena jameson reklamirala jackson ili sta ? :D

 

 

nedavno sam s ozzfesta dosla traumirana visecim sisama, puding guzicama, i nakaradnom sminkom.. s ove strane okeana, situacija je KRITICNA kad su u pitanju metal-zeMske. ili je valjda cijela nacija takva..

 

 

 

elem, imam komsije preko puta koji su dva puta bili upozoreni od strane menadzerke za neuredan stan. toliko neuredan da kad otvore vrata, smrad se siri do ispred kapije.. ne smijem vise ni prozora otvoriti, koja su stoka. i glupi hindusi, brate mili, pa ti ljudi prze luk 7 dana nedjeljno, 5 puta dnevno. krenem u 6 na posao, i cijeli komsiluk smrdi na bijeli luk. i STALNO isto budjavo jelo smrdi. kari, ili sta god muckaju tamo.

a komsija ispod koji misli da je nevidjeni latino-kazanova (samo zato sto mu je baba meksikanka), poceo da me zove sunshine. :)

 

pored svega, Rumuni mi dodju najnormalniji, sa svojim naljepnicama po autima - I :wub: Romania.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Jedan decko, blago receno retard, pravio je relativno skoro 18. rodjendan u ulici do moje. Tu se skupila gomila nama svima poznatih polumozgova, u svojim odelcima, sa svojim fancy frizuricama i sa svojim mediokritetskim shvatanjima i snovima. (sabani) Ono sto ja ne zelim da nazovem muzikom je brujalo iz sve snage, a oni su vec posle par piva poceli da razbijaju case da urlaju i da se zivotinjski sepure pred nista pametnijim fenserskim fuficama, anoreksicnim kurvama koje pored ''najpopularnije devojke u razredu'' nemaju vecih ambicija. Moj ortak koji zivi do njega je dosao na genijalnu ideju da im uskrati tu jos jednu u nizu njihovih sabanskih zurki, pa je na njegovu adresu pozvao hitnu pomoc, vatrogasce, policiju i 15 taksija. Tada se zurka zavrsila.

 

 

Genijalno! :) :) :)

 

 

btw

Ja noću jedino čujem udaljeni huk vozila koja prolaze autoputem... ;) Priroda rulz! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja sam ziveo 6 godina pored najvece jacne kuce u zemlji, upoznao sam toliko mnogo kurvi iz celog sveta, ali slavio sam dan kada je sve to rastureno!!! Proklete kurvetine i gubavci koji dolaze da sexualno opste sa njima, ne znas ko je ogavniji. Od njih nisam mogao da spavam do jutra, hajde zimi nije strasno, zatvoris prozore, spustis roletne, ali leti je bila agonija, pogotovo kad neko presavije cicu preko prozora i ....... a ja to sve slusasm u sobi ....... tragedija!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa zivim kod negde gde je otvoren kafic na petom spratu ubise me jebem im kevu i to jedan cd wrte ceo dan a uvece ceca jebala ih ceca, a komsije se stalno karaju i vriste a zidovi ko papir samo sto ih jos i ne vidim, neki cigan satro mafijas gradi kule i gradove sprat iznad mene a njegov sin fensercic do jaja svaku noc fenseraja zurke, sto nisam lepo gluva baba iskljucim slusni aparat i extra :) mada lepo je ziveti u centru... nat!

Edited by didi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ista stvar i ovde. Secam se da su po ceo dan vrtili jedan jebeni isti disk a uvece posle 02h obavezno Ceca, valjda se te prostitutke poistovecuju sa njom pa ih pogadja ta mjuza. A najgori je bedak kad vidis kako neki matorac od 60-ak godina skida neku klinku koja je jedva punoletna, a sve to radi tako da pola komsiluka vidi sta on radi :violent:

 

A inace poznavajuci stotine prostitutki dosao sam do porazavajuceg zakljucka da je jedno bar 50% riba koje sreces na ulici u shvatanju zivota gore od tih bednih ukrainku, moldavki......bas porazavajuce

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa zivim kod negde gde je otvoren kafic na petom spratu ubise me jebem im kevu i to jedan cd wrte ceo dan a uvece ceca jebala ih ceca, a komsije se stalno karaju i vriste a zidovi ko papir samo sto ih jos i ne vidim, neki cigan satro mafijas gradi kule i gradove sprat iznad mene a njegov sin fensercic do jaja svaku noc fenseraja zurke, sto nisam lepo gluva baba iskljucim slusni aparat i extra :) mada lepo je ziveti u centru... nat!

 

Pre bih rekao da je fensi ziveti u centru!! Stvarno ne bih mogao 24h da budem pored autobusa/trolebusa/tranvaja/guzve/buke/izduvnih gasova/kafica,... Da ne pominjem sto su u centru stanovi u stanju raspada (naravno, cast izuzecima)!! Stare ofucane zgrade, nema grejana, liftovi iz vremena Kraljevine Srba Hrvata i Slovenaca,.. itd itd..

A onda pitanje, gde da parkiras auto i koliko ti vremena treba da sa istim izadjes iz centra grada?!

 

Ne znam, dosadio bi mi isti da sam non-stop u njemu.

 

Pogledaj samo zapadne zemlje. U centru grada zivi samo sirotinja. Nego nasi ljudi su dosta primitivni, misle da je trip biti uznemiren po ceo dan, samo da bih se nekome pohvalili kako zive u Svetogorskoj ulici. Smesno..

 

Imam ortaka koji zivi u Bul. Kralja Aleksandra. Svaki dan silazi do trafike u bademantilu i boli ga qrac sto ljudima izbija oci sa istim.. Zasto to radi?! Da bi istima pokazao kako on zivi u toj ulici..

 

Ko se to zove> >

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...