Jump to content

Najbolji thrash pevači


Jabba the Hutt

Recommended Posts

Dobar je i Chuck Billy, al' produbio mu se nešto glas čak i kad ne gowluje ... ajd' da l' je od tumora što ga beše mučio,

jbm li ga - ne razumem u medicinu.

Ja sam primetio neku falinku u izvođenju ''Janičara'' brže je pevao pesmu i više improvizovao,

harmonikaši se nekolko puta zbunjeno pogledaše i kamera je to zabeležila ... i ovi violinisti su morali da mu se prilagođavaju.

Miki Jevremoviću je, recimo, skroz naskroz nastradao glas - jbg kad čovek 40 godina loče k'o nezdrav.

Valjda se skinuo skoro, samo crno vino degustira danas.

 

No, bilo kako bilo Cune je i dalje institucija & legenda koja hoda!

 

:rockdevil:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo...al samo kad se setim onog zajednickog koncerta Cuneta, Miroslava i Tozovca, tu su sva trojica kidali nenormalno, za sve pare...koliko bese od onda, se seca neko?

 

Čini mi se da beše Sava Centar, tamo negde '97-98 godine. Tri tenora. :mhihi:

 

U svakom slučaju su bili brži od Metallice, kad su snimili ono čudo sa simfonijskim orkestrom.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam primetio neku falinku u izvođenju ''Janičara'' brže je pevao pesmu i više improvizovao,

harmonikaši se nekolko puta zbunjeno pogledaše i kamera je to zabeležila ... i ovi violinisti su morali da mu se prilagođavaju.

 

No, bilo kako bilo Cune je i dalje institucija & legenda koja hoda!

 

:rockdevil:

 

Jebiga,covek ima 76 godina,dobro da moze i da prica jos.A i u tim godinama je bolji od velike vecine klinaca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čini mi se da beše Sava Centar, tamo negde '97-98 godine. Tri tenora. :mhihi:

 

U svakom slučaju su bili brži od Metallice, kad su snimili ono čudo sa simfonijskim orkestrom.

Ja tripovao da je bilo pre 5-6 godina :D U svakom slucaju, verovatno jedan od najboljih koncerata narodne muzike ikada u Srbiji

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo...al samo kad se setim onog zajednickog koncerta Cuneta, Miroslava i Tozovca, tu su sva trojica kidali nenormalno, za sve pare...koliko bese od onda, se seca neko?

 

Jebem li ga,ne znam kada je to tacno bilo.Treba procunjati po netu.

Jes' da su Miroslav i Tozovac takodjer fenomenalni,ali objektivno,Cune je tri puta bolji od obojice zajedno,a i onda ih je oduvao.Srpski Pavaroti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bi bilo loše da se okupe tako Hetfield, Araya i Billy negde tamo u Metropolitenu ( ne mora baš Sava Centar )

da zapoje k'o tri rasna slavuja.

Mislim da bi napravili totalnu revoluciju u metalu, k'o '83 godine kada su izašli 'Show No Mercy' i 'Kill em All' :da:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Lukas Ацовић

dobar je cune al mi duguje velike pare, bradicu mu jarecu!

 

znaci prvo mesto rezervisano za kralja jednog jedinoga Safeta Isovica.

pa tek onda ide max cavalera, zatim i anselmo, araya, billy i sovjet anderson.

 

 

shmrk!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
chuckb04.jpg Po meni je Chuck ovde glavni, pa onda Tom a Mustaina i ne mogu da pohvalim tolko.Kad bi pevao kako svira bilo bi dobro :P

 

Na ovoj slici od ponuđenih da, svakako ... slažem se. Chuck je tata mata. Kao i ovo vezano za Mastejna što si rekao.

 

Puno je dobrih thrash vokala: Russ Andreson, nepravedno potcenjeni Jimmy Hamilton, Steve Grimmet

( ipak je pevao u Onslaught), Phil Anselmo (ali iz mlađih dana) i naravno Hetfield. Iako nema bog-zna-kakve glasovne mogućnosti, zato pak ima veoma prijatnu, hrapavu boju glasa.

Dobar je i Paul Edmonson, ako je iko za njega čuo.

 

''I tako dan za danom, pred kockastim ekranom ...'' ;)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na ovoj slici od ponuđenih da, svakako ... slažem se. Chuck je tata mata. Kao i ovo vezano za Mastejna što si rekao.

 

Puno je dobrih thrash vokala: Russ Andreson, nepravedno potcenjeni Jimmy Hamilton, Steve Grimmet

( ipak je pevao u Onslaught), Phil Anselmo (ali iz mlađih dana) i naravno Hetfield. Iako nema bog-zna-kakve glasovne mogućnosti, zato pak ima veoma prijatnu, hrapavu boju glasa.

Dobar je i Paul Edmonson, ako je iko za njega čuo.

 

''I tako dan za danom, pred kockastim ekranom ...'' ;)

Meni je bas cool onaj iz heathena i exumera I AM POSSESSED BY FIRE :rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil: Ali Steve Zetro Souza ispred svih :)

 

Blitz i Ventor ^^^ njih sam izostavio :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi što pre mene hvališe Čak Bilija, a prozivaše Mastejna, nek poslušaju "The Ballad", i nek vide koliko je Čak u stvari loš pevač. Mastejn je mnogo dobro pevao od samog početka, meni je najbolji.

 

Što reče gore miloshZA, i Neil Turbin je dobar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi što pre mene hvališe Čak Bilija, a prozivaše Mastejna, nek poslušaju "The Ballad", i nek vide koliko je Čak u stvari loš pevač.

 

Daj saberi se. :) Perfektno otpevana pesma, od clean uvoda pa sve do onog ''rezanja'' nakon Skolnikovog solo-a.

 

Inače i sama ''The Ballad'' je savršenstvo.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi što pre mene hvališe Čak Bilija, a prozivaše Mastejna, nek poslušaju "The Ballad", i nek vide koliko je Čak u stvari loš pevač. Mastejn je mnogo dobro pevao od samog početka, meni je najbolji.

 

Što reče gore miloshZA, i Neil Turbin je dobar.

 

Brate Chucka mi ne diraj :P Balada je odlicna kao i pesma legacy ili return to serenity :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...