Jump to content

Najbolji thrash pevači


Jabba the Hutt

Recommended Posts

Mastejn se nikako ne sme nazvati dobrim pevacem iz ugla kvaliteta i lepote pevanja..iz ugla uticaja i odjeka u metal muzici svakako!

 

Eh, sad... Lepota je relativan pojam, meni njegov glas prija. A, kvalitet pevanja mu je neosporiv, čovek zna da peva, samo može da ti se ne sviđa njegova čudna boja glasa.

 

Mislim da je na Killing Is.... imao najbolje vokale u svojoj karijeri.

 

Što je verovatno jedan od razloga što mi je to omiljeni album, pošto mnogo, mnogo pažnje posvećujem vokalima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh, sad... Lepota je relativan pojam, meni njegov glas prija. A, kvalitet pevanja mu je neosporiv, čovek zna da peva, samo može da ti se ne sviđa njegova čudna boja glasa.

 

I meni njegov glas prija, de se razumemo, (Megadeth mi je jedan od omiljenih bendova) jer mi je specifican.. ali ne mogu da ga nozovem kvalitetnim pevacem (govorim o live nastupima). poskidao sam par koncerata od npr '88 do 92-'93..koncerti su odlicni..ali mi je zasmetalo sto kao da ima ozbiljnih problema sa probavom :D! Utisak je drasticno popravio sa Blood in water! Al sto ti kazes..verovatno je relativno..od ukusa do ukusa.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
  • 3 months later...

Don Doty

Ron Rinehart

Mille

Ventor

Ujka Tom

Araja

John Cyriis

Cak Bili

Flemming Ronsdorf

Old skul Dzejms Hetfild

Ron Royce

Thomas Werner

Lars Goran Petrov

John Walker

Toma Ratnik

Schmier

Max Cavalera

Wagner Lamounier

James Hamilton

Jeff Bercera

Bobi Blic

Bili Milano

Kurt Brecht

Dzon Koneli

Tony Foresta

Tony Portaro

Sean Killian

Jeste da ih ima nekoliko koji su vise death no thrash, ali posto u njeihovoj muzici ima dosta i thrasha ubacio sam ih na listu.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zavisi kome, meni je on fenomenalan na Enternal Nightmare-u. Sto rece neko na ovom forumu davno (cak mislim da je Bosko to rekao), njegov glas ili volis ili mrzis, prema njegovom vokalu ne mozes da budes ravnodusan.

 

 

Sean ima odlican vokal.

 

 

Sean Killian je bog otac fagots :evotigana:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...