Jump to content

Vojska


Opera Ghost

Recommended Posts

E moj deda!

Zato se ja razgibavam svako jutro i znas kako sam vitalan!

laugh.gif

Samo ti zajebavaj. Svaki put kad sedam k'o da sedam na WC sholju - toliko stenjem.

 

Akumu Posted on 9. 10. 2006, 10:25

Sjebao si kichmu,mogu ti reci
.

 

Toga me strah u pm....posao mi se trenutno sastoji iz sedenja i kucanja- a to mi je trenutno najbolnija radnja.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam jer sam imao slicnih problema: postojao je samo jedan polozaj u kom sam mogao da spavam, samo jedan polozaj da sednem/ustanem a da me bol ne razori u parcice, trebalo mi je po 5 minuta da ustenem, predjem par koraka da bih otisao do WC-a da jebeno pisam tako da ...

Mislim da bi morao da odes kod lekara ...

To ne prolazi kako prolaze ostale zezalice - bol u plecki ili zezanje u krstima, idi pregledaj se ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

K' o da mi prichash o meni.

Ma, evo, bio sam do lekara, jede govna sa zakazivanjem (jbg. brate tudjina...)

Evo sad sam konslutovao ortaka koji je kiropraktichar, kazhe da je mishich a ne kichma, valjda che prochi za koji dan...al` brate veruj mi da sam puzao jutros do ormara sa painkillerima...

 

EDIT:

 

Sorry, shto izofftopichih nachisto...i to nikad gore (tema vojska ja u probadanju u ledjima...izbaxuzirala me blondi)

Edited by matatrtaDgrejt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj cale je kiroprakticar i mogu vam reci da vam lekari nece pomoci i da ce mozda i proci, ali ce se vratiti jos jace. Naje*ali ste ako se nesto zaista pomerilo. Ozbiljno, problemi su takvi da ljudi ostaju nepokretni ili prestaju da disu, a sve to zbog zapostavljenog pomeranja prsljena ili neceg slicnog. Krizne grupe su vojnici, fizikalci, ljudi koji rade za kompjuterom i vozaci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj bre ljudi, ja napunio 18 pre 3 meseca, i sad tek shvatam da cu morati da se bakcem jos i sa vojskom... icon_uhoh.gif

 

Koje je to sranje, oduvek sam imao neku alergiju prema vojacima, pogotovo dobrovoljcima. Nebih da vredjam bilo koga, ali stvarno ljudi, alo bre VOJSKA! Kako neko moze da jos bude srecan kad ide tamo da obavi"gradjansku i patriotsku duznost", i da 6 meseci provede u kasarni sa nekim polu/nepismenim seljanima, koje peru noge samo kad je pun mesec, sa drkavim oficirima, ocajnom hranom, ustajanjem u 5 ujutri...

I jos najgora stvar je sto je svrha vojske u principu da UBIJA LJUDE u slucaju rata, sto je jos jedna stvar koju nemogu da svarim, jer sam u dubini duse thrash-metal hippe icon_smile.gif

 

Make love, not War

Go to a gig, not to army!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...