Jump to content

Vojska


Opera Ghost

Recommended Posts

Pa da, verovatno. Kad je ta civilna vojska tek krenula sami su ljudi tražili gde će služiti, sad nemam pojma kako funkcioniše...

Najžešće je kada radiš u biblioteci, barem meni :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da nema veze skola sa tim, ali opet ko ce znati. Ja sam ''sluzio'' u GAK Narodni front i bilo je do jaja zezanje...sestre medicinske i tako to...hhehe, ali opet bilo je i fizikalije. U svakom slucaju, od mogucih 9 meseci sluzenja ja sam sluzio samo 6 ipo :) eto kad covek zna znanje, upozna prave ljude i to je to. U svakom slucaju, ja sam pored sluzenja u tom periodu kombinovao i posao, tako da sam se bas cimao ali isplatilo se :D...jos jedna bitna stavka, duguju mi 3500 hiljade za prevoz mamu im jebem, ko zna da li ce iplatiti to ikada...eniivej poucen iskustvom, bar mojim, civilka je ok stvar, jer mnogo stvari uporedo moze da se zavrsi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se posla tice ja ga "kombinujem" jos od srednje skole. Inace, koliko sam ja obavesten gledaju na to sta si zavrsio. Kod nas u komunalnom su uglavnom bili svi sa trogodisnjom, samo sto ovi u vojnom odseku jos ne znaju da sam zavrsio.

Edited by Grof Drobikus

Share this post


Link to post
Share on other sites

offtopic al ajd... Da li je istina da na kraju meseca u civilnoj daju 20-50 din ??? ili sam ja cuo najvecu glupost u zivotu

 

Ja sam cuo da daju oko 150 dindzi. Koliko god da je, malo je. Trebali su bar za cigare da daju (1500-2000). Ko ne pusi ima i za pivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не знам само да ли кеве испраћају цивилне "војнике", да ли им ујутру спремају еврокрем и топло млеко ...?

Имам трип да су сви "цивили" тако нежне и префињене душице да можда још увек и сисају.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa tebi ako se ne svidja civilna idi u pravu pa tamo cisti govna. Meni to bas i nije vidjenje dobrog provoda. Ima i nas koji sa razlogom idu u civilnu.

Edited by Grof Drobikus

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...