Jump to content

Pain Of Salvation


Recommended Posts

Meni se čini plitkim suditi o čoveku na osnovu toga kako nama izgleda na izgled, posebno kada je u pitanju veliki genije, on mora biti iščašen i ne tako lako shvatljiv ostatku sveta. To mu dođe kao definicija.

 

OK, svi mi imamo različite ukusa, ali mislim da je malo grubo reći za nekoga ko je svirao ovde za DŽ i pri tom dao 101% sebe da je ogavan; za nekoga ko je odličan prijatelj, i dobar muž i otac (kako kažu drugi).

 

Hallgren ima stvarno extra glas i mislim da on ima dosta mesta u pesmama, samo mi to ni ne čujemo ... tek na koncertu shvatiš koliko je on važan i koliko peva

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hallgren ima stvarno extra glas i mislim da on ima dosta mesta u pesmama, samo mi to ni ne čujemo ... tek na koncertu shvatiš koliko je on važan i koliko peva

Pa da, ja sam ga izvalio tek na ending themes kao pevaca. Recimo najbolje mi je ispao u chain sling, ali na studijskoj verziji sve daniel peva, a kad bi im se uklopili i isprepletali glasovi kao na liveu bilo bi super. :da:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK, svi mi imamo različite ukusa, ali mislim da je malo grubo reći za nekoga ko je svirao ovde za DŽ i pri tom dao 101% sebe da je ogavan; za nekoga ko je odličan prijatelj, i dobar muž i otac (kako kažu drugi).

Ocigledno se ne secas govora koji je odrzao povodom tog sviranja za dz :S

Presela mi je ta svirka kada sam ga cula. Rekao je this is for charity, sa tako odvratno cinicnim tonom, kao da smo najgora stoka. Mi smo svoje ulaznice platili nismo mi bili krivi sto nije doslo vise fanova.

Ok covek jeste genije, ali ne moram da ga volim. Isto kao sto ne mogu reci da je grozna osoba jer ga ne poznajem, ne mogu reci ni da je divna iz istog razloga. Kazem samo da je meni odbojan kao pojava ovako koliki uvid mogu imam kao obican fan njegovog benda. Ko ga voli neka ga gleda, je ne moram :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bre gadan je tip

Sa Be i Scarsick je čak uspeo da mi zgadi i predhodne POS albume koje stvarno obožavam

Baš ume da pretera sa fake latinskim koji je sam osmislio, i i suviše prepotentnim i patetničnim tekstovima

Mislim koji kurac, Scarsick...

Šveđanin si bato a ne Zack De La Rocha

 

 

Edited by Лука

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe ... i ti si iz Srbije pa ti je potpis na ... izraelskom ako sam u pravu? :) (sad sam guglao ... potpis ima veze sa nekim bendom? Hm, da li je to bend iz Izraela?)

 

Pitam se da li bi iko od nas čuo za PoS da su pevali na švedskom, ili za Blind Guardian da su pevali na Nemačkom ... ili zamisli Firewind na grčkom.:D

 

A ako ti je "Be" zgadio opus od PoS onda možda uopšte ne treba da ih slušaš, možda oni stvarno nisu bend za tebe

 

Šta znam, sto ljudi, sto ćudi ...

 

 

PS: ne kapiram kakva je paralela "između biti šveđanin" i "biti pevač RATM" ... i zašto se te dve stvari isključuju. Ako možeš, pliz objasni :)

Edited by ProgressiveR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...