Jump to content

Pain Of Salvation


Recommended Posts

Sad će i Astralis da napljuje EP :lol:

 

I daj jbt naučite da skidate sa iFoldera za vaše dobro, najbolji je ubedljivo, uvek puna brzina i nema čekanja :da:

 

Plus me iznenadilo sto moze vise fajlova odjednom da se skida :da:

 

Btw. preslusao sam EP, ipak nije bas toliko govno koliko ste ga napljuvali, ali nisam ni nesto odusevljen. Primetio sam da Gone ima neke BE momente vazdan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nesto mi ne deluje zavrseno. nije bas govno, ali nije ni divno.ako je ovo finalna produkcija mogli bi da se preispitaju.

i linoleum.jebote setim se svog raspalog poda u vikendici svaki put kad procitam.blah.preslusacu vise puta pa cu kao tek onda da zakljucujem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebes album kad je najbolja pjesma obrada.

 

Koja pesma je obrada?

 

Inače... njaaaaah. Mnogo palamuđenja, peting bez snošaja. Kao razvodnjeni Scarsick + neki uticaj šezdesetih, nadam se da album neće biti ovakav.

 

Btw, sniman je EP naživo, zato je takva produkcija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To, momci!!!! :haha:

 

Inače... njaaaaah. Mnogo palamuđenja, peting bez snošaja. Kao razvodnjeni Scarsick + neki uticaj šezdesetih, nadam se da album neće biti ovakav.

 

Ja se upravo nadam da će biti album u tom nekom pravcu, pogotovo zbog ovog utiska šezdesetih. To ima raspiči. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

jos kad bi daniel iskulirao pevanje da ide sa novom svirackom/produkcijskom idejom benda, mogao bi bas dobar album da ispadne.

 

lepo im stoji promena ova, ovi im dodje kao Falling to Infinity Dream Theater-u, nek su upuste u te neke prog rock vode sto vise, a ne da krenu Trivium riffove da sviraju kao neki matori bezpomocni progeri sa 40 godina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jos kad bi daniel iskulirao pevanje da ide sa novom svirackom/produkcijskom idejom benda, mogao bi bas dobar album da ispadne.

 

Evo šta je napis'o:

 

Daniel Gildenlöw You just don't get it do you? As if Handful of Nothing is more complicated than Linoleum, or more original...? The material from scarsick and onwards is pure hell to play live and get right - rhythmical patterns are like riding a bike or learn the multiplication table. The music I make is finally meeting with my vocal style - complex and intricate for those who understand, but raw emotion on surface to shake the ground under your feet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...