Jump to content

Kiss


Vlaja Buraz

Recommended Posts

Pa pazi - oni su glemeri,i da jesu stekli popularnost scenskim nastupom,ali to ne znaci da im je muzika losa...Naprotiv - pre sam ih cou nego video,i super mi je njihov zvuk i bez sminke...Sminka je samo da se probiju u moru tadasnjih bandova,a i fanovima je jaci feeling kada na certu sviraju nasminkani cupavci u kozi...Ali da su komercijale - jesu...

 

I ni jedan pravi fan ne moze reci da su za vreme unmasked perioda izgubili popularnost - ljudi to je KISS!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Brain Salad Guuuz

mnogi daleko bolji bendovi nisu bili ni blizu popularni kao kiss, kažem - šoubiznis.

 

jebote, prodaju čak i svoje mrtvačke sanduke!!!!!!

 

kasket.jpg

Edited by Brain Salad Guuuz

Share this post


Link to post
Share on other sites

kiss je tipičan američki proizvod - show business

 

 

:da:

 

Kiss je bio dobra fora.

 

kissopoly.jpg

 

:red:

kissopoly.jpg

 

Najjaca prica koju sam cuo za ovog lika.Postoji neka teorija zavere da zemljom ustvari vlada rasa reptila koja je pokorila zemlju

u intergalaktickoj bici pre vise hiljada godina i da je Gene Simmons proizvod mesanja reptila i zene, zato ima ovako dugacak jezik..

Edited by LazaGNR
http://www.yumetal.net/forum/index.php?showtopic=32159

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da li treba ispirati usta cinjenicom da ljudi vole pare??? Ti ih ne volis je l'??

Ae nemoj molim te....To sto su komercijalniji od Coca-Cole(cini mi se da postoji special edition KISS konzervi za istu...) ne znaci da su im pesme lose - naprotov - odlicni su!!!

 

KISS je medju prvim rock grupama koje sam cuo, i tek posle nekih 3 meseca sam se raspitao malo kako izgledaju i nisu mi bili mi gori ni bolji...Ponavljam - da li su izgubili i jednog fana kada su otisli u unmasked???Samo ih je jos doslo!!! @power slave je u pravu....

 

Sto se tice Dimebag-a - on je bio velki fan KISS-a,i nisam siguran da li on ili pevac imaju istetoviran lika Ace Frihley-a na grudima...

Iskreno voleo bih da imam KISS-OPOLY!!! xD

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam se odusevio kad sam video kissopoly,mogu da zamislim nasta to lici..

Mada mogu da zamislim koliko bi me izasla postarina kada bih narucio nesto preko ovog sajta www.kissarmywarehouse.com

 

Meni se nekako cini da je muzika Kiss-a bila prilagodjena tom vremenu u kome su bili popularni..Daleko od toga da su oni los band ali njihova muzika meni licno danas zvuci kao disco..

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da malo parafrazira u ovom tekstu. Obezbedjenje je bilo u lepim sakoima i nije se videlo oruzje. Prodavali su suvenire. Dobro se secam majica na kojima je jedan datum bio 'Albania'. Jel odrzan taj koncert tamo, jel neko zna?

 

mozda su imali pistolje ispto sakoa. uglavnom ja se secam da su security izmedju bine i ograde nosili cuvene crvene beretke sa vukom, a imam i fotografije na kojima se to lepo vidi. a koncert u albaniji nije nikada odrzan

 

ne znam da li znate za sledecu informaciju:

KISS SELL OVER 120,000 TICKETS WITHIN ONE HOUR -

SELLING OUT EIGHT ADDITIONAL SHOWS ON THEIR CUPCOMING KISS/ALIVE WORLDWIDE \'96 TOUR

New York, N.Y. -- KISS sold over 120,000 tickets within one hour as they simultaneously sold-out eight additional shows which went on sale on Saturday, May 13 through Ticketmaster. Chicago and Cleveland sold out within six minutes, creating the demand for two additional second shows, both of which sold out within minutes as well. Other sold-out cities included arenas in Houston, Dallas, Moline, and St. Paul.

 

to samo pokazuje koliko je velik i popularan KISS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sva sreća pa organizatori obitavaju po forumima, pa ćemo, nadam se, uticati na njih da, ako je ikako moguće, ne bude na sajmu koncert!

 

Nije mi samo jasno s kojim kurcem je Arena zauzeta, ali dobro, ako otvoren prostor dolazi u obzir, moglo bi na Ušću ili Kalemegdanu (tamo gde su bili Beer fest i Jelen Pivo Live) da bude. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozda su imali pistolje ispto sakoa. uglavnom ja se secam da su security izmedju bine i ograde nosili cuvene crvene beretke sa vukom, a imam i fotografije na kojima se to lepo vidi. a koncert u albaniji nije nikada odrzan

 

Ako imas daj da vidimo fotografije

 

 

Sva sreća pa organizatori obitavaju po forumima, pa ćemo, nadam se, uticati na njih da, ako je ikako moguće, ne bude na sajmu koncert!

 

Nije mi samo jasno s kojim kurcem je Arena zauzeta, ali dobro, ako otvoren prostor dolazi u obzir, moglo bi na Ušću ili Kalemegdanu (tamo gde su bili Beer fest i Jelen Pivo Live) da bude. :da:

Arena je zauzeta zato sto organizator treba da plati 3-4 puta vise novca nego za sajam. Da prevedem, ako ga neka visa sila ne natera da stavi u arenu, uvek ce biti zauzeta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arena je zauzeta zato sto organizator treba da plati 3-4 puta vise novca nego za sajam. Da prevedem, ako ga neka visa sila ne natera da stavi u arenu, uvek ce biti zauzeta.

 

Heh, to naravno stoji, ali s obzirom da u poslednje vreme, i to upravo Terra Nostra i Lupa, sve više koncerata rade u Areni, verujem da ih možda Evrovizija zajebava, čuo sam negde da će trebati dosta vremena da se pripremi Arena za ESC...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...