Jump to content

Stratovarius


Angelystor

Recommended Posts

Zaista dobar album. Ima dosta deja entendu momenata, možda je malo previše po receptu, ali na nekim pesmama recept stvarno deluje. Feeding the fire (poslednji refren!), Shine in the dark i The Lost saga su stvarno odlične. Sve ostale su prilično cool, Fire in your eyes je možda malo mlaka ali mislim da je Nemesis imao mnogo više pesama koje mi nisu legle - iako je taj album imao neke jače numere od najjačih ovde.

 

Sve u svemu, ja zadovoljan, ali ipak Elysium od post-Tolkki radova. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo šta ja mislim, u detalje :D

http://j.mp/Strat03t3rn4l

 

Meni je na Elysiumu najveći problem što je previše mid-tempo, i što mi druga polovina albuma ne drži pažnju kao prva. Ali odličan album svakako. Žao mi što sam ih uhvatio na početku te turneje pa sam čuo samo Darkest Hours a promašio Infernal Maze i Under Flaming Skies. Jbg, ne mož sve imati :/

Edited by StarbreakeR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dođoh polako do one faze kad mi oni prvobitni favoriti se već malo ustalili i druge pesme mi se probijaju na vrh. Tako da mi trenutno najbolje "Rise Above It" i "Feeding The Fire" :rockdevil:

I naravno, "Man In The Mirror" :rockdevil:, ona ma koliko repetitivna nema šanse ikad da dosadi. Jedina gre'otica albuma što možda nema još neka ovako Nemesasta (Nemesisata?).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam ocigledan ali jbg, prve dve su mi najveci hitovi kako se i promovisu sa spotovima ali sto rece gos'n gore Man In The Mirror sa Nemesis smekom me sve vise kupuje. Lost Saga je isto sjajna... ma da ne prdim mnogo, sve su dobre, nijedna ne smeta! I bonus Giants je cak mogla opusteno na album.

Hoce biti jos bonusa kakvih?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je jedna od retkih mana Nemesisa toliko bonus pesama, još sa različitih izdanja. I onda ti teba sam da se jebavaš i praviš sebi tracklist... Sreća, original (sa ponekim bonusom :haha:) rešava taj problem umesto tebe. Kako bilo, dosta ove dve, odlične, čak mi se i dopada mesto, u sredini, ne valja ništa da ide posle Sage.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...