Jump to content

Opšta tema o računarima


Vlaja Buraz

Recommended Posts

Још је смешније то што звук иде нормално. Екран побели, чује се тон са снимка и то је то.

 

isto i meni, i na operi i na mozili. ko zna od kad je to, skoro nikad ne ukljucujem fullscreen na jutjubu.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

isto i meni, i na operi i na mozili. ko zna od kad je to, skoro nikad ne ukljucujem fullscreen na jutjubu.

Mожда су искључили подршку за фулскрин на ИксПеу. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto rešenja. :D Ja rekoh:

 

Reinstaliraj flash, pa ako neće vrati verziju flasha pre poslednje.

 

Zato što su verovatno to dodali u poslednjim verzijama flasha. :) Al' ovo je elegantnije rešenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

И реинсталирао сам, али се ништа није десило. Небитно, важно је да сада ради. :pivopije:

 

Stavio si neku stariju verziju fleša, tipa 10.0?

 

Mislim, nebitno sada totalno, ali me zanima. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chrome je najbolji. :P Ja koristim Chrome na netbooku, a na ovom "običnom" koristim firefox, jer ćale koristi chrome (imamo neki fazon - svaki član porodice koristi drugi browser da nam se ne meša history :haha:) i ludim. Iz nekog razloga, FF neće da mi otvori hotmail. Isto tako, na nekim forumima kad kliknem na add reply ili citiram neki post - neće da piše (samo fast reply opcija radi). Ima mnogo bagova.

 

 

Dok sa Chrome-om nemam tih problema. Inače, što se tiče onog što je Sha pominjao (da neće da očita youtube snimke, već samo stoji crno) - i meni se to dešavalo, ali na FF-u.

Share this post


Link to post
Share on other sites

FF neće da mi otvori hotmail. Isto tako, na nekim forumima kad kliknem na add reply ili citiram neki post - neće da piše (samo fast reply opcija radi). Ima mnogo bagova.

 

To je do tebe nesto.Ja koristim FF godinama,nikada nijedan slican problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ставио сам 9.0 и ништа се није променило.

 

Okej.

 

To je do tebe nesto.Ja koristim FF godinama,nikada nijedan slican problem.

 

O ovome ja pričam. Ne može se generalizovati, jer zavisi od slučaja do slučaja, nekome FF zabada (dobro, to više nego ostali browseri prema mom iskustvu), nekome Chrome, itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro jutro štreberi:

 

imam neki stari računar, koji je ispravno radio kad sam ga poslednji put koristila u septembru prošle godine. malopre sam ga ponovo uključila, i dešava se sledeće:

- napona na ploči ima (ventilatori se vrte)

- monitor ne prikazuje ništa (uključen je i povezan - monitor self test: "your monitor is working")

- računar kontinuirano pišti (beep-beep-beep-beep-ad infinituum tj. dok ga ne isključim)

 

memorija ja na mestu, hard diskovi povezani, dvd povezan, grafička takođe... i am puzzled.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro jutro štreberi:

 

imam neki stari računar, koji je ispravno radio kad sam ga poslednji put koristila u septembru prošle godine. malopre sam ga ponovo uključila, i dešava se sledeće:

- napona na ploči ima (ventilatori se vrte)

- monitor ne prikazuje ništa (uključen je i povezan - monitor self test: "your monitor is working")

- računar kontinuirano pišti (beep-beep-beep-beep-ad infinituum tj. dok ga ne isključim)

 

Proveri ponovo memoriju.

Ploča pišti kad ne prepoznaje memoriju.

Probaj da zameniš mesta Ram slotovima.

 

sledded pitanje:

flash designer/programer needed da mi opravi neke bannere, za pare of coarse.

Ako ti treba samo grafika da se doradi (ili zameni), to ti mogu ja odraditi i exportovati kao FLA ili SWF.

Naravno, ja ne radim u Flashu i ne znam interakciju da napravim (klikni ovde - odi na onu stranu), već samo grafiku.

 

For free bih ti uradio, naravno.

 

Ako ti ja ne vršim posao, okači oglas na Dizajn Zoni, ima tamo sjajnih web designera.

Edited by d4rk3lf

Share this post


Link to post
Share on other sites

errrrm, posao je za jednu stranu firmu, na izradi bannera za sajt koji se bavi trgovinom valutnim parovima i indeksima, tako da mi treba neko ko može da uradi ono što treba i da to uradi u roku. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...