Jump to content

Opšta tema o računarima


Vlaja Buraz

Recommended Posts

ma za to se koristi neki wap remover ali kod žene na laptopu nije uspeo da odradi posao pa nisam pokušavao ni sada na ovom kompu... ne bi trebalo da je loša verzijea, mafija krekovao, kuruz mi je preporučio, mora da valja... jebeni apdejtovi, sledeći put kad ga instaliram sve živo ću da mu pogasim i zabranim, sve aptejtove i fajrvolove, zabraniću windowsu pristup internetu, sistemskim fajlovima, ram memorii...

Share this post


Link to post
Share on other sites

šta je to, ne da mi ga

Dangerous File Blocked

The file you attempted to download was determined to be dangerous. For your protection, MediaFire does not enable distribution of dangerous files.

 

Still have questions, or think we've made a mistake? Please contact support for further assistance.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakva je ovo sad glupost sa Yahoo mail-om? Normalno se logujem svaki dan, onda odjednom trazi sigurnosno pitanje za logovanje, znam 300% da sam ukucala pravi odgovor i nece da prihvati. A sve vodi do toga da dobijem neki kod preko koga cu da se ulogujem, napravim novu sifru i potvrdim sve to tako sto cu im dati broj mobilnog telefona. Mogu da me povuku za broj telefona.

Da li postoji neki nacin da iscupam mail-ove odatle? :(

 

Evo sad radi, a nije mi dozvoljavalo da se ulogujem. Moram vise koristiti Gmail.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

trenutno lutam s laptopom bez konekcije, a znam koliko me se Lemi uželeo, pa reko da pitam da ne postoji neki način da provalim tuđe wireless šifre?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...