Jump to content

Opšta tema o računarima


Vlaja Buraz

Recommended Posts

Jedno pitanje, vezano za Youtube:

 

Uploadovao sam pesmu koju su ortaci napravili, u formatu mpeg4. Postoji li neko posebno podesavanje pre uploada za koje ne znam?

Desava se da na pocetku zakuca (opet kao nesto ucitava, iako je crvena linija daleko ispred), onda nastavi, pa opet zakuca, i tako u nedogled. Uploadovao sam je opet, evo linka. Procesuje se trenutno, samo mi recite da li se i vama isto desava?

Share this post


Link to post
Share on other sites

колико ми се чини, нема то везе са Тјубом. вероватно је лоше склепан клип. погледао сам, и мени ништа не закуцава. једино што је чудно је то да нема звука :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

моја грешка. био ми је искључен вејв на мастеру, па зато нисам ништа чуо. мада, тада се клип вртео нормално. сад кад сам појачао вејв, сецка. ко зна шта је.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U teoriji bi trebalo da flešuješ drugi firmver koji otklanja limit. Probaj da instaliraš iTunes i onda da updateuješ software iPoda preko njega, zaboravio sam kako to beše ide jer sam odavno prodao iPod i uzeo Sansu Fuze. ;)

Edited by BaalBehrit

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam problema sa monitorom (od kad sam ga kupio)... u početku je mnogo treperio ali taj problem u servisu nisu uspeli da registruju, pa je ostalo na tome da je do struje ili nečeg drugog, a ne do monitora... ovih dana sam primetio još i da razliva boje s leva na desno... na slikama se vidi desno od winampa i "windows" natpisa... interesuje me da li je to kvar koji podleže garanciji, baš bi prijalo da ga se otarasim...

 

slike:

http://img7.imageshack.us/img7/6190/img0077wy.jpg

http://img98.imageshack.us/img98/3625/img0084i.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je u pitanju crt lici mi da je namagnetisan

Dakle ako je to slucaj pronadji opciju degauss u meniju i overi je :meshuggah:

Ako je pak lcd-onda ga vracaj,mada pre nego sto ga odneses u servis proveri ga na drugom kompu(da vidis da li je do graficke)i sa drugim kablom,cisto da eliminises te stvari ;)

 

EDIT:A sorry ne videh slike lcd it is-nista probaj kao sto sam rekao pa ako ne valja pravac servis,eventualno da prikljucis ceo komp na neki drugi steker da vidis da li je problem do naponske mreze

Edited by Full_Metal_Yakuza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, upravo ovo što je rekao Yakuza, prvo probaj sa drugim kablom i proveri na drugoj grafičkoj da li se isto dešava... Ako se dešava isto, pravac servis i ako ti slučajno vrate monitor kao ispravan ti zahtevaj da budeš pored njih dok proveravaju da im pokažeš da je monitor u kvaru. Što se tiče treperenja, u pravu su, uglavnom je prvi uzrok tome loša struja, meni je treperio monitor kada uključim nešto trofazno u stanu, ili kada neko od komšija uključi, problem sam rešio tako što sam utakao produžni u drugu utičnicu koja je van cele te faze... A u krajnjem slučaju, ako ne nađeš utičnicu na kojoj radi kako treba onda kupiš neki UPS koji pegla napon (tipa APC, nikako Mustek).

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa jeste ali ranije sam priključivao i ovaj komp na razne utičnice, nosio sam ga po celoj kući i mislim da je svuda treperio... mada, čini mi se da i na crt monitoru slika blago talasa levo desno, i pretpostavljam da je to ono što se na tft-u manifestovalo kao treperenje... moram da ga probam sa upsom i drugim napajanjem i ako nije to onda je garant grafička... ali nije mi jasno zašto se na crtu onda ne javlja ono razmazivanje boja koje ste videli na slikama...

Edited by johnnyzzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam xwave s-08 player i u poslednje vreme me uzasno nervira jer umesto naziva nekih pesama izbacuje ypV ypB ypW.tako je bilo otkako sam ga kupio i nikada mi nije nesto preterano smetalo sve do sada dok nisam bacio par albuma na preslusavanje i kada hocu da vidim kako se pesma zove na ekranu stoji ypV ypB ypW.pesme su tagovane i sa njima nema problema na racunaru.za neke pesme izbaci tacan naziv,a za neki ne :confused: jel se desavalo to nekom i da li je moguce to srediti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...