Jump to content

Decapitated


Anno Mundi !

Recommended Posts

  • 2 months later...

Album je nastavak price sa Blood Mantre i odlazak od death metala sve dalje i dalje. Zabavan je, dinamican, ima ubitacnih deonica, ali se zapitam da li je Vog mozda trebao da promeni ime benda, nije to vise ta prica koja se vezuje za stari Decapitated.

Ovo je evoluiralo u nesto sasvim novo, svojstveno sadasnjem kretanju benda, i to je dobro jer su se ocigledno pronasli sa ovom ekipom tako da je ovaj album iskren kao i Blood Mantra, to su oni, to je ta moderna tehnikal/groove prica, ali nikako me ne napusta osecaj da ako nastave ovako da pice da ce se bend pretvoriti u bljuvotinu. U smislu da ce stancovati jedno te isto.

 

Nekako smatram da su trebali da nastave pricu sa Carnivala, to je stvarno vrlo jak album, pricu sa Organica su nastavili i dodali nesto novo, a sa zadnja dva se odaljuju i od toga.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

i šta s tim? njegovo ime, njegov projekat, njegovo delo, i treba da ide gde god on hoće i niko drugi nema više prava od njega da odlučuje šta Decap jeste a šta nije

 

da ne ulazim tek u razne internet glave koje bolje od njega znaju šta bi Vitek hteo, to su već dijagnoze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Meni super album - gruvanje, kratak i zabavan, pritom ima vise death metal delova nego poslednja dva tako da bas i ne vidim cemu scornovanje.

I rani Decapitated je meni uvek vukao na Vader, ovo mi je mnogo originalnije. Samo neka nastave.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

http://www.blabbermouth.net/news/decapitated-members-arrested-for-suspected-kidnapping-in-spokane/

 

 

According to The Spokesman-Review, all four members of the Polish extreme metal band DECAPITATED were were arrested early Saturday following their concert at The Observatory in Santa Ana, California. They are suspected of kidnapping a woman after their show in Spokane, Washington on August 31.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...