Jump to content

Sta studirate?


chatjunkie

Recommended Posts

Pravni je elita za Filozofski.Kad vidim onaj sljam na platou muka mi je.Svi lice jedni na druge,brada do kolena,kosa se vuce po zemlji,svi piju bajato pivo i seru po ceo dan

 

Preterujes malo, ja sam cesto odlazio do filozofskog u Bg-u nekim svojim poslom i likovi su uglavnom ok. Ima snobova ali barem mogu da pricam sa njima k'o covek. Sa sabanima ne mogu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pravni je elita za Filozofski.Kad vidim onaj sljam na platou muka mi je.Svi lice jedni na druge,brada do kolena,kosa se vuce po zemlji,svi piju bajato pivo i seru po ceo dan

 

Ne pocinji opet sa tim. :) Filozofski je kul, znam par ljudi odatle, al' je moj Filoloski neprevazidjen. Kol'ko zena. :wub:

Edited by black donkey

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa uvek je tako izgledao.sto se tice ljudi pa ima stvarno i dobrih ljudi tamo ali vecinu nisu nimalo interesatni

 

e, crni tesho, nije te bi nimalo lako, ne bi ni meni bilo da sam na tvom mestu, kada sam ti video pojednine kolege umalo se nisam prevnuo

 

mada imas dosta i kul likova tamo, realno...

 

i nemoj da visis po forumu idi uci logiku :)

-----------

 

inace bolonja je relativno kul, ali sto se mog faksa (etf) tice, tu je blagi uzas

 

nema evidencije ko kod koga ide na predavanja i vezbe, sto je kul jer mozes da ides kod koga ti najvise odovara a svi rade isti ispit...ali

 

predispitne obaveze(koje bi po bolonji) trebale biti neki test svake sedmice, i terale te da redovo ucis, domaci, asistent na po 20 ucenika, su samo san...

 

 

umesto toga:

imamo jedan kolokvijum koji nosi 30% ocene i koji je nenadoknadiv, i ako ga useres, oprosti se od ispita...a dobro uradjen kolokvijum te nece osloboditi tog dela ispita, tj to isto gradivo ces morati ponovo da ucis i polazes za ispit... na ispit mozes da izlazis vise puta ali on nosi 70% bodova sto znaci da ako kolokvijum lose uradis(osvojis svega par bodova) treba ti 8ca da bi polozio, tj dobio sesticu

 

toga pre nije bilo, i ispit se mogao polagagati integralno, a sad toga nema i studenti masovno padaju ispite zbog toga...

a sem toga taj kolokvijum te nece naterati da radis redovno, a i profesori su ga na silu ubacili(tj napravili nenadoknadivim) jer po bolonji moras da imas predispitne obaveze koje su nenadonadive

 

ima nas preko 80 nas jednog asistenta...,nema prostorija, guzve su oromne, na pojedimim predavsnjima i vezbama,ljudi unose klupe das bi mogli da prisustvuju, mesta se moraju zauzeti zavezbe u 8 i 15 npr, u pola 8 najkasnije, inace si negde u zadnjim redovima

 

dok se na gradjevini bas dobo primenjuje bolonja, ima ih 20 na jednog asistenta, test iz matematike je svake sedmice, a posle dva testa kolokvijum, pa tako sve do ispita...svake vezbe iz nacrtne im se ocenjuju i slicno...e to jeste bolonja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...