Jump to content

Sta studirate?


chatjunkie

Recommended Posts

Ja ne verujem da ce se to desiti. Pogledajte samo koliko nam novca fakulteti uzimaju, a pricaju kako neki nemaju sopstvene prihode. Malo su svi oni alavi, pa sad kad ce imati malo manje para nastade frka. Svake godine raste skolarina, upis i ostali troskivi oko fakulteta. Kako je moj dekan uspeo da proneveri 66 miliona dinara ako nema para?

Share this post


Link to post
Share on other sites

У земљи дебила, који могу да поверују да је овакав сценарио могућ.

Moguc ili ne, debilno je uopste dovoditi u pitanje tako nesto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Greetings, II godina ISiT :]

 

Pozz kolega, i ja planiram da upisem ISiT. :pivopije:

 

Ja ne verujem da ce se to desiti. Pogledajte samo koliko nam novca fakulteti uzimaju, a pricaju kako neki nemaju sopstvene prihode. Malo su svi oni alavi, pa sad kad ce imati malo manje para nastade frka. Svake godine raste skolarina, upis i ostali troskivi oko fakulteta. Kako je moj dekan uspeo da proneveri 66 miliona dinara ako nema para?

 

Slazem se. Sad hoce ponovo da povecaju skolarinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni fakultet za dve godine nije uzeo više od 10 hiljada, u šta su uračunati i prijemni, dva odlaganja ispita po 700 dinara, što je moja stvar sa kojom fakultet nema veze i dva ispita prijavljena po četvrti put, što košta po 1000 dinara i za šta sam sam kriv. Na Pravnom su budžetski studenti zaštićeni kao beli medvedi, al' su samofinansirajući jebali ježa u leđa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam na FON-u, prva godina. Ima li jos neko da je sa FON-a?

 

Ima! Ja završila odavno..moj ti savet..nagari dok još imaš volje da učiš, posle ćeš se smoriti najstrašnije pa ćeš pauzirati i prolongirati, sve nepotrebno. Može to u cugu! Eto sad i Bolonja stupila na snagu.. Samo napred! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

chuli ste danas za moguce,ali moguce gashenje svih fakulteta u srbiji?

 

"Ako se ne postigne dogovor sa Ministarstvom finansija i ispostavi se da državni fakulteti moraju da se u skladu sa Zakonom o rebalansu budžeta odreknu 40 odsto svojih sredstava, to bi praktično rezultiralo gašenjem svih visokoškolskih ustanova u roku od nekoliko meseci. Na većini fakulteta kažu da ni dodatno povećanje školarina ne bi moglo da podmiri najnužnije potrebe, kvalitet nastave bi drastično opao, a vrlo brzo bi im zbog neisplaćenih režija blokirali račune."

 

 

 

Ma jebo im pas mater!  Zar im je nije dovoljno što smo već u dugu do guše, pa sad žele i intelektualne potencijale da nam osakate?! Jebao ih rebalans! Ma da..koga briga za visoko obrazovanje. Bitan im je samo novac i  kako da do kraja upropaste i razjebu ovu zemlju. :angry:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Динкић рече да неким факултетима неће бити одређено да се одрекну 40% прихода, пошто су у великим проблемима, а да мој и Економски расипају. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod nas u novoj zgradi (dakle tamo gde je 80% faksa) ne smeju da se pale svetla :) Kao, vidi se od 8 do 8, prema tome, nema potrebe da se troši struja.

:blink:

 

A ne misle na ljude sa slabijim vidom? Moj razred ludi što im u 4 popodne palim svetla, jer me bole oči. (Mračno je, je l' te)

Edited by Brynhildr

Share this post


Link to post
Share on other sites

:blink:

 

A ne misle na ljude sa slabijim vidom? Moj razred ludi što im u 4 popodne palim svetla, jer me bole oči. (Mračno je, je l' te)

 

Oni misle samo na pare,sve ostalo im je nebitno :angry:

 

Ima! Ja završila odavno..moj ti savet..nagari dok još imaš volje da učiš, posle ćeš se smoriti najstrašnije pa ćeš pauzirati i prolongirati, sve nepotrebno. Može to u cugu! Eto sad i Bolonja stupila na snagu.. Samo napred! :rockdevil:

Hvala puno na savetima :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...