Jump to content

Blaze Bayley


Divlji Tigar

Recommended Posts

x factor i virtual xi su po meni dobri albumi, nisu bash klasichni maiden albumi, ali i imaju dosta karakteristika tipichnih za maiden.

razlikuju se po boji jednostavno, ali ne nisu loshi albumi.

iako moram da priznam da me blazovi radovi nikad nisu bash interesovali, ne odbacujem moguchnost da ih nekad prelistam...

 

Lepa konstatacija

 

a nick ti je brate prvi

 

:rockdevil:

 

Inache od blaze-a mi se svidja silicon mesiah

samo njega sam preslusao,a recimo da mi se svidjaju ghost in the machine i launching

ostalih se nesecam bas dobro

Share this post


Link to post
Share on other sites

... i sto je upao u Maidene cija muzika ne lezi njegovom glasu. Ali, boli ga uvo, koliko god ga prozivali svi su iz te price izasli kao pobednici. na konto toga, ali i dobrih albuma, Blejz je napravio post-Maiden karijeru, Maideni se opet lepo nasli sa Brusom i svi srecni i zadovoljni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

..a Blazi se raspao bend koji je izdao 3 dobra-kao-majka albuma.

 

BTW ono jeste 15 pesama, ali racunaj da su 10th dimension i Sign of the cross duze pesme + Born As A Stranger uzivo uvek ima interakcioni deo kada publika peva tak da cenim da ova lista moze da tera i do sat i po..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Former IRON MAIDEN/WOLFSBANE frontman Blaze Bayley has revealed the lineup of his new band, now called simply BLAZE BAYLEY. It is as follows:

 

Rico Banderra - Drums

Nick Bermudez (UNDER THREAT) - Guitar

David Bermudez (UNDER THREAT) - Bass

Rich Newport - Guitar

Blaze Bayley - Vocals

 

band.jpg

 

 

Podrzavam promenu imena..jer to stvarno vishe nije taj bend..ono je bila unikatna, jebitacka postava. A ove Kolumbijce nemam jebenog pojma gde je nashao. Propade. Sad ce do kraja zivota da peva X Factor/Virtual XI materijal + uz malon srece par BLAZE pesama uz novi album na svakih 5-6 godina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Former IRON MAIDEN/WOLFSBANE frontman Blaze Bayley will release his new solo album in late October. The record will contain 14 new songs and will be supported by "a massive tour 2008/2009, covering over 150 concerts all over the world," according to Blaze's management.

 

 

Mater mu kozmichku dal ce bude kod nas jedan od ovih 150? Ocu da vidim legendu pre nego sto propadne konacno..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa vec spominjah pre..ali spomenucu i opet, mora da se odvoji malo od Iron Maiden pesama!! Neverovatno je kako su godine i albumi prolazili da je on na svakoj sledecoj svirao sve vise i vise Maiden pesama.. a sada i preteruje koliko ih svira. Zasto se uopste raspao BLAZE bend? Zato sto su likovi hteli da sviraju svoju muziku, a ne Futureal svako vece. Ok, nemam ja nista protiv te pesme, i do jaja bi bilo da kad kad na nekom koncertu opali neku staru od Maidena, ali pola koncerta? Preterivanje. Ovo pre svega kazem zato sto, cenim, da su mu sva 3 albuma jebena heavy metal remek dela. Mesaja na prvom mestu. I danas mi je, i uvek ce mi biti, jedan od najboljih heavy metal albuma ever. Kad su Wray i Slater otisli, od tog trenutka, ne ocekujem nista od novog Blaze albuma. Ona ekipa je bila really somethin', a u zadnjih godinu dana je promenio koliko...10 chlanova? Pa tako nesto.. Pitam se koliko ce sa ovim juznoamerikancima da ostane..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хм, гат д поинт дер... Мада, стварно јесте трулеж да свира толико Мејден песама, али ипак су оне и његово дело и капирам да људи то хоће да чују. Могуће да га је и менаџмент терао то да свира, ко зна шта све улази у једначину.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja koliko znam nit XF nit VXI nisu nesto 'popularni' albumi..ja ih volem dosta, ali koliko znam, posebno Maiden fanovi ga nesto i ne mirisu. Zato je mozda kanda cudno sto forsira te pesme..doduse, sa druge strane, te pesme i nemas gde da cujes uzivo, pa ajd..mozda sa te strane moze da mu se progleda..ali opet kazem da bolje da je svirao/i svira umeren broj tih numera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blaze je svuda odlicno pevao osim u Iron Maidenu (mislim na stare pesme).

Wolfsbane je odlican bend.

Dok smo cekali na onaj nesrecni DVD "Live in BG" kod Bitefa, jedan lik (KAKTUSCAR) nam je reko da ima snimak na youtube kako Blaze peva "The Trooper" i da ga je u jednom trenutku jedan kreten iz publike pljunuo, Blaze se iznervirao pa je jos vise skenjao pesmu.

Edited by Wild_Tigar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dok smo cekali na onaj nesrecni DVD "Live in BG" kod Bitefa, jedan lik (KAKTUSCAR) nam je reko da ima snimak na youtube kako Blaze peva "The Trooper" i da ga je u jednom trenutku jedan kreten iz publike pljunuo, Blaze se iznervirao pa je jos vise skenjao pesmu.

 

Znam za taj snimak jeste Blaze otpevao kao kurac, ali je bar zavrsio do kraja, ali jel znas onaj snimak (sa dickinsonom) kad je neko zapalio baklju? on je popizdeo i otisao sa bine dobro kasnije se vratio ali ipak...

 

Evo tog snimka o kome se pricao...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali to nije opravdanje za ovog iz publike da pljune coveka.

 

Normalno da nije,

 

ovo nije ništa a kakvo je opravdanje kada su gadjali komletnu grupu jajima pre dve godine. na Ozzfestu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Normalno da nije,

 

ovo nije ništa a kakvo je opravdanje kada su gadjali komletnu grupu jajima pre dve godine. na Ozzfestu.

ma to je ova ozijeva kucka unajmila 20 mexikanaca koji su ih gadjali za pare, al uzeo lepo brus dickinson "union jack" i rekao "these colours dont run"... znate kako je masa pocela da kliche ^^

 

mislim ozi se i jeste zavadio sa svima...

Edited by The Trooper

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...