Jump to content

Blaze Bayley


Divlji Tigar

Recommended Posts

Evo, baš sam maločas na Berzi kupio As live as it gets, i upravo slušam. Čoveče, kako je dobro! Sign of the cross mu još više leži u ovom nižem tonalitetu!Evo, baš sam maločas na Berzi kupio As live as it gets, i upravo slušam. Čoveče, kako je dobro! Sign of the cross mu još više leži u ovom nižem tonalitetu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo, baš sam maločas na Berzi kupio As live as it gets, i upravo slušam. Čoveče, kako je dobro! Sign of the cross mu još više leži u ovom nižem tonalitetu!Evo, baš sam maločas na Berzi kupio As live as it gets, i upravo slušam. Čoveče, kako je dobro! Sign of the cross mu još više leži u ovom nižem tonalitetu!

 

 

To je odlican live album, setlista je isto ekstra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne valja link, opet će narod da sklapa slagalicu...

 

Mada, kad se quotuje post, niotkuda se pojavi ceo link... :)

 

http://mediaportal.ru/2007/10/11/blaze-bay...oland-2007.html

 

Za taj MP3 će na'vatam valjda nekog da skine (blagodeti dial-upa), ako neko nabavi DVD, nek' viče!

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel' ste bre vi slushali "As Live As It Gets"? Alive In Poland je malo dete u odnosu na to. Daleko bolji zvuk i da ne spominjemo kvalitet svirke..."Two Worlds Collide" je iskasapljena bre na AiP... I Blaze je definitivno pocheo neverovatno da sere na svirkama...

 

A sad viidm na sajtu da bubnjara trenutno nemaju, dakle ova leshina sto se chuje na AiP vishe nije u bendu, good. Horror. I opet menja nekog chlana benda, cc...

 

On the good side..

 

"..no matter what they say bla blah..BLAZE BAYLEY IS ALIIIIIVEEEE!!!" i onad onaj kraljevski riff... E stvarno paljevinski intro znachi : )

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ormer IRON MAIDEN/WOLFSBANE singer Blaze Bayley's web site has been updated with the following message:

 

"The new [bLAZE BAYLEY] album will be available in spring 2008. We are thinking of doing a limited addition of 1,000 units. If you are interested in pre-ordering a limited addition or would like more information on what will be contained on the limited addition, then please email [email protected]. This is research only at this point. Thank you."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj da kenjas :-)

 

 

To je jebeno moje misljenje,mislim da sam rekao da JE MENI SMESNA....iz raloga sto je pukao zato sto je otisao iz Maiden-a i odatle taj iskren text pesme,koji je meni pomalo smesan....ALI MENI!!!!!

 

Ja nikad jednostavno ne mogu da shvatim tu pesmu ozb i to je sve....

Edited by BruceBruce

Share this post


Link to post
Share on other sites

I Blaze je definitivno pocheo neverovatno da sere na svirkama...

Nisam gledao Alive in Poland, ali sam ga gledao ove godine u BG. Ne znam na šta misliš kada kažeš da je počeo da sere na svirkama.

 

Uzgred, tek sam pre neki dan dobio Blejzove solo albume, i nisam baš stigao da preslušam mnogo, ali sam još ranije imao album As live as it gets. I sada se pitam, ima li još neko da misli da je živa verzija pesme Ghost in a machine MNOGO bolja nego ona studijska? Studijska mi deluje nekako prespora, ima tako čudnih efekata što se vokala tiče, Blejz iznenada usred stihova počinje da peva za oktavu više, i ''Do you wan't to live forever?'' deo mi ne zvuči toliko energično i ubedljivo, kraći je i čudnije otpevan nego na živom albumu. Može se reći da sitničarim, ali to mi je zasmetalo.

 

Inače, ostatak albuma Silicon messiah je dosta dobar. Stvari poput Born in a stranger, The Hunger i Stare at the sun su fantastične, a The Launch me podseća na Man on the edge i jedan mi je od favorita na albumu.

 

А значи то си био ти... код Живе за 600 кинти. Хехехе, шпијунирамо из прикрајка.

Heheheheh, svaka čast. ;)

Edited by Totamealand

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam gledao Alive in Poland, ali sam ga gledao ove godine u BG. Ne znam na šta misliš kada kažeš da je počeo da sere na svirkama.

 

Uzgred, tek sam pre neki dan dobio Blejzove solo albume, i nisam baš stigao da preslušam mnogo, ali sam još ranije imao album As live as it gets. I sada se pitam, ima li još neko da misli da je živa verzija pesme Ghost in a machine MNOGO bolja nego ona studijska? Studijska mi deluje nekako prespora, ima tako čudnih efekata što se vokala tiče, Blejz iznenada usred stihova počinje da peva za oktavu više, i ''Do you wan't to live forever?'' deo mi ne zvuči toliko energično i ubedljivo, kraći je i čudnije otpevan nego na živom albumu. Može se reći da sitničarim, ali to mi je zasmetalo.

 

Inače, ostatak albuma Silicon messiah je dosta dobar. Stvari poput Born in a stranger, The Hunger i Stare at the sun su fantastične, a The Launch me podseća na Man on the edge i jedan mi je od favorita na albumu.

 

 

Heheheheh, svaka čast. ;)

 

Pa jednostavno previshe kenja :) Pricha previshe nebitne stvari, kod nas sto je vishe pio sve vishe smarao, ne moze lik a da se ne nahvali da je bio u Maidenima, k'o da smo pali sa marsa....to je moj dojam njega trenutno jbg..

 

Ghost..meni bolja studijska..za nijansu..ALAIG je fantazija live..i sta znam..Tenth dimension mi je npr bolja na lajvu nego studijska i tako..od pesme do pesme...stvarno extra live.

 

Inache..SM mi je medju top10 najheavy albuma...obozavam taj album i odushevio sam se kad krenuo Stare uzivo..ali sam se skenjao kad sjebao strofe...selja.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebiga, lik je došao prvi put kod nas, pevao dva sata, napravio najbolje moguć izbor pesama... Nećemo sad da mu zameramo za par pomešanih strofi. :) A iskreno, baš mi se dopalo što je toliko govorio u pauzama između pesama, dobre anegdote, za svaku pesmu ima neku priču, ništa mi se nije učinilo nebitnim. Svaka priča se savršeno uklopila u pesmu. Ti njegovi govori su takođe doprineli intimnijoj atmosferi, što je, mora se priznati, velika retkost u svetu heavy metala i interesantna promena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...