Jump to content

Blaze Bayley


Divlji Tigar

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Pre par sati sam preslušao album po prvi put.

 

Ne pamtim kada mi se poslednji put neki album toliko dopao na prvo slušanje.

 

Za početak, favoriti su mi naslovna stvar, A crack in the system, Robot (hit godine do sada), Blackmailer i Waiting for my life to begin. Nijedna pesma mi se nije učinila slabom, možda jedino Smile back at death...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovako, za Sillicon Messiah sam naravno chuo, i to je bez ikakvog govora najbolji Blaze album, i ne vidim da je to iko ovde dovodio u pitanje....

E sad ovaj izraz ''probajte" vidi se da prichash napamet, jer sam Carved In Stone i Heading Northe preslushao, al kad to ono beshe....hmm januar ak se ne varam, dakle ni sa te strane nisi u pravu...a za ovaj Electrified nisam chuo, a i iskreno ne znam chiji je album, pa ako ocesh biti ljubazan da reknesh ko je u pitanju pa da vidim i to.

Edited by power slave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao prvo, ja tebi nisam persirao, vec sam se obracao i tebi i TTALu, a ostalim pre toga koji su javno izjavili ljubav prema ovom albumu. Tako da nema potrebe da se odmah tako uzdizes iznad mase. Kao drugo, pratim metal forum, ali jebiga sad da pojedinachno pamtim ko je shta slushao u album, bash nemam druga posla.. A i ja nisam rekao da vi niste slushali te albume, samo predlazem ako niste, a i navodim iz glave u trenutku shta je sve bolje od toga iz ove godine. A ima ih i josh, no nebitno...

 

Ja bih voleo neko konkretnije da mi objasni WTF is so special oko ovog albuma..?

 

A "Electrified" je Paradox-ov novi album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Silicon messiah sam, naravno, čuo, ali mi nije najbolji album od Blejza, to je verovatno Blood and belief. Ali sada kako sam čuo ovaj album, bez preterivanja ću reći da je možda i najbolji od njegovih ostvarenja nakon Maidena. Blejz nikada nije zvučao ovako dobro. Gitaristi su stvarno fantastični, i ne sećam se kada sam poslednji put čuo tako dobre duple harmonične solaže. Produkcija je jedinstvena. I ne znam zašto nekima album ne može da uđe u uši, ali ja sam na prvo slušanje zapamtio 5 refrena, što se vrlo retko dešava u mom slučaju. I sviđa mi se što tekst uglavnom nastavlja tradiciju sa Blood and beliefa, lične autobiografske teme i tako to. Savršeno.

 

Verovatno najbolji album godine, zajedno sa Nostradamusom (časna reč), Captain Morgan's revenge i The Scarecrow.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Na to mora da se registrujesh da bi pristupio.

Izvinjavam se, zaboravio sam.

 

Well, Larry, I know people bother you will all of these ''Please come to...''' stuff.

 

But in the name of Serbian Blaze Bayley fans, I must tell you we're waiting for you to come to Serbia and see how many fans you have here. Ask Blaze, he sang here last year and I believe he enjoyed it as much as we did.

 

Serbia is waiting for you patiently. Cheers.

Hello Mate,

I know that he had a great time in Serbia. I want to go there! All I can say is that our world tour kicks off in October, and the year 2009 will see us going everywhere we possibly can.....and I, for one, am looking forward to seing sunny Serbia

We are booking shows throughout the year - I'm sure we'll have some good news for you soon.

Take it easy

L

 

Jeee! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mislim da bi bilo fer da svi fanovi Blejza sa ovog foruma odu na http://www.planetblaze.com/hell/index.php?topic=1205.0 i napišu par reči...

 

Realno, meni je bilo neočekivano, išao sam na sajt i forum često, pisalo se o tome kako se oporavlja, kako se pojavljuju znaci napretka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...