Jump to content

Blaze Bayley


Divlji Tigar

Recommended Posts

Odlican album,odusevljen sam!

Solaza na prvoj pesmi mi je pomalo smesna zato sto me podseca na Dickinsonov solo,ne znam zasto ali ima tu neku energiju!!!

Jos jednom kazem,fenomenalan album,lepo mi je rekao u NS-u da ce mu ovo biti najbolji album i kako je on rekao mali payback ali ne znam sta je time mislio...

Edited by BruceBruce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ko zna shta on vishe pricha, poludeo.

 

Anyway, ja sam mu proshli album jedva dochekao, preslushao, pogubio se, na kraju ga i na originalu pribavio. Ovaj novi..ne znam..evo tek sad ga skidam, pa videcemo..al' ne ochekujem nishta specijalno..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ko zna shta on vishe pricha, poludeo.

 

Anyway, ja sam mu proshli album jedva dochekao, preslushao, pogubio se, na kraju ga i na originalu pribavio. Ovaj novi..ne znam..evo tek sad ga skidam, pa videcemo..al' ne ochekujem nishta specijalno..

ma odusevices se!

meni je bolji od proslog sigurno :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je bolji od proslog sigurno :pivopije:

 

Ovo je takva blasfemija da nema rechi.

 

Preslushah samo jednom tako da cu ogranicheno da kenjam, ali zashto je jebote onako prenabudzio zvuk? Ubio je melodicnost potpuno, i mislim da ovo uopste ne ide uz njegov vokal.. Monoton mi je dosta album, i jos ga napujdao prijatelj da traje sat vremena.

 

Eto, od nekada odlichnog benda BLAZE, koji je izdao 3 FENOMENALNA heavy albuma i jedan nadprosechan live album, dobismo polujadni Rise To Addiction i Blaze Bayley..kome jos necu da pridodajem nista, varicu josh ovo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sama duzina albuma ne moze biti jedina zamerka nikako, jer ta duzina albuma povlachi sa sobom da su automatski tu neke pesme dosadne, i nije mala razlika ako album traje 45 minuta i ako traje 1sat i 5min., to je vec 3-5 pesama, a ako su ti pesme dosadne, postoji razlog zasto su dosadne. Tako da, ocigledno tu postoji jos mana albuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

UK singer Blaze Bayley (IRON MAIDEN, WOLFSBANE) has just released the "Robot" single featuring the following tracks:

 

01. Robot

02. Samurai

03. The Man Who Would Not Die

04. Speed Of Light

05. The Brave (Live)

06. Identity (Live)

07. Evolution (Live)

08. Reach For The Horizon

09. The Truth Revealed

10. Meant To Be

11. Life And Death

12. Will To Win

 

robot.jpg

 

Hm..da..'ajde shto je dosadna pesma, nego shto "singl" ima 12 pesama, shto ga chini verovatno jednim od glupljih singlova ikada izdatih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, vrteo sam album vishe puta, dao mu par dana i da "odlezi" i opet pustam, i nista. Ostaje mi ovo nesto ubedljivo najslabije sto je Blaze Bayley ikada izdao, tu rachunam sve prethodne albume gde pevao jel'te. Jebiga, ja mnogo, mnogo vishe volim Wray/Slater/Blaze kombinaciju. Napravili su 3 odlichna heavy metal albuma. A jebiga, chovek je u medjuvremenu izmenio bukvalno jednu celu postavu, dakle izmedju proslog i ovog albuma kroz bend je proshlo nekih 6-7 ljudi, plus imate sad josh 4 nova.. Dobro, ruku na srce, ljudi stare pesme piche na nivou, slushao sam lechka dva butlega sa skorashnjih 'certa, soloi zvuche na mestu, dodushe ne sviraju "Sillicon Messiah", a bash me zanima kako bi to zvuchalo. Josh uvek bih voleo da gledam Blazea live da mi odradi full set, sa shto vishe pesama sa prva tri albuma, bez onog akustichnog tripa! Ali ovaj album jednostavno ne ulazi u ushi, osim "Samurai" koja ima catchy refren i vokalnu melodiju, ostatak stvarno..ne vredi, jednostavno ne vredi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo jeste najslabije izdanje Blaze-a,i ako je obecavao mnogo,meni je licno rekao da ce ovaj album biti album po kome ce on biti poznat i slicno,po kome ce njega prepoznavati,tim bash recima,i na kraju ispadne jebiga govor iznemocalog pijanca,i ako sam na pocetku bio odusevljen albumom(na prvo slusanje),sad sam blago razocaran!

Edited by BruceBruce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...