Jump to content

Blaze Bayley


Divlji Tigar

Recommended Posts

Guest ivek
Blaze Bayley je posle odlaska iz Iron Maidena snimio tri odlicna solo albuma:

"Silicon Mesiah"

"10th Dimension"

"Blood And Belief"

Meni su svi albumi odlicni, mnogo bolje nego ona dva albuma koje je snimo sa "Ion Maiden".

 

 

slazem se sa svima uglavnom.

Dobar pjevac, ali u mejdenima nije bas nesto bio (super otpjevao ) ali nepase mi njegov glas nekako tamo.

Previse naviknut na diana i dick-ia

 

Solo albumi su mu super, mozda malo jednolicni , uvjek je ljut nekako :)

Al super su.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Поготово за тај први албум! Како сам пао на гузицу када га је ортак донео из Мађарске и кад сам га чуо. Тако нешто уопште нисам очекивао-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Поготово за тај први албум! Како сам пао на гузицу када га је ортак донео из Мађарске и кад сам га чуо. Тако нешто уопште нисам очекивао-

 

 

Stare At The Sun moj favorit :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je poenta cjele price. Nisi slusao a pljujes. Masa ljudi s kojima sam pricao odbija da preslusa albume sa Blaze-om jer ne pjeva Bruce a to je najvece sranje. Blaze je odlicno odradio posao na prvom albumu sa Maidenima. Drugi album je druga prica mada ne toliko los. Dickinson je dobrovoljno otisao i sad napadaju Blaze-a koji je tu dosao. Zasto niko ne pocne srat Dickinson-u sto je napustio vas omiljen bend? Nije ni Steve-u bilo drago kad je Bruce otisao al sta je mogao. Da se povuce? Najgore resenje. Ovako je extra ispalo. Dobar album sa Blaze-om,solo radovi Dickinson-a vrh, novi Maideni su odlicni, solo karijera Blaze-a odlicna. Pregrst dobrih pjesama i pre svega metala.

blejz jeste dobar pevach, nije se uklpio u originalni zvuk maidena, ali ni novi album se ne uklapa u tradicionalni zvuk maidena pa je dobio silne pohvale... ja to ne razumem al dobro

 

a sto se tiche x factor-a, to je odlichan album...

ne vidim nesto explicitno za sta bi moglo da se kaze

"E OVO JE LOSE"

 

mada brus definitivno vise pristaje u iron maiden

ipak mislim da bi svi trebali da naprave jos jednu veliku turneju i prestanu nego da se glupiraju pod stare dane, ma koliko mi to tesko palo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

blejz jeste dobar pevach, nije se uklpio u originalni zvuk maidena, ali ni novi album se ne uklapa u tradicionalni zvuk maidena pa je dobio silne pohvale... ja to ne razumem al dobro

Како не разумеш? "Virtual XI" је са скоро комплетним звуком отишао у досадњикави рокић. Ово је ипак мало живље и поготово разноврсније.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Futureal, Clansman, When Two Worlds Collide - klasiks :rockdevil:

 

Ако већ лицитирамо, мени насловна... онај рефрен је да се смрзнеш!

 

meni je jedan od omiljenijih soloa u naslovnici. A osim "Reach For The Horizon" sve ostale su mi neverovatne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Како не разумеш? "Virtual XI" је са скоро комплетним звуком отишао у досадњикави рокић. Ово је ипак мало живље и поготово разноврсније.

osim sto je tu dikinson... novi album je smor,

i za razliku od amolad, virtual XI ima jednu stvarno dobru pesmu koja jebe kevu(Futureal)...

 

amolad je smor od pochtka do kraja... jes da je produkcija dobra, ali virtual je vise maiden od amolada, pa ti kako oces...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени вала није. А и тамо има дугачких досадних песама кол'ко волиш, нпр. 'The Angel And The Gambler'. Мислим да је са том песмом измишљена категорија "дугачке, досадне Мејден песме".

Share this post


Link to post
Share on other sites

u pravu si ALI

bez obzira na sve

 

u angel and gambler se dogadja ponesto i pesma je dinamicnija od celog novog

zatim clansman jebe kevu

when two worlds collide je ok, ali nista vise

ostalo je manje vishe busan kurac

 

I

Futureal prevazilazi sve pesme sa novog albuma za dve klase

 

ovime ocu da kazem samo da novi album ne pristaje u zvuk maidena, ali ne kazem da je los album, uzivo jebe kevu..

Edited by The Trooper

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сам и написао да новом албуму фале ефектне, кратке, хитичне Мејден песме. Тога на "Virtual XI" има, али слабо то некако, поготово ми је звук гитара сав шупаљ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Former IRON MAIDEN/WOLFSBANE frontman Blaze Bayley is seeking a new drummer for his solo band following the recent departure of Rico Banderra. "Anyone who wants to be considered for this should have a minimum of 10 years playing experience and be as good as Jeff Singer and Jason Bold in the studio," says Blaze.

 

Ovaj chovek je LUD koliko je chlanova promenio u kratkom roku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Од анегдота, рече ми Ерол скоро да је својевремено певач бенда Cage нокаутирао Блејза на неком фестивалу дге су заједну наступали, зато што је Блејз пљувао по Америци.

Волео бих негде заједно да свирамо са тим кретеном, па да му мало ја покажем шта мислим о Америци и Американцима.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam dve nove pesme na kompu u live izvedbi..to sam skinuo ili sa oficijelnog sajta, ili sa blaze fan sajta, bes ga sad..jedna je "Sin By Sin" stvaaaarno predobra pesma, onako u fazonu "Ghost In The Machine", zarazna i heavy u p.m. ..a druga "Death Of A Singer", posvecena je Dimebag Darellu ak se ne varam, spora doom/heavy pesmica, ok, ali nista specijalna... Anyway, nadam se da ce SbS biti na novom ; )

 

Иначе, то није патриотизам, то је идиотизам.

 

Kad Amera se ta dva chesto stope u isto :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...