Jump to content

Blaze Bayley


Divlji Tigar

Recommended Posts

Jebem ti anegdotu u kojoj je pripovedach maximalno napaljen "ZAMISLITE BIO SAM KOD STIV HERISA U KUCI! STIV HERIS JEBOTEE!!!!". Ne znam..meni smeshno.

I ja bih se hvalio da sam bio kod Harisa u kući. :rockdevil:

Ali dobro, možda jeste bilo malo preterano.

 

Uzgred, šta mislite o radovima u Wolfsbane? Nisam primetio da bend ima zasebnu temu, pa rek'o da ih spomenem. Ja nisam imao priliku da čujem nijedan album od njih, ali me baš interesuje.

Edited by Totamealand

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Zadnjih par dana, otkad sam skinuo, slušam Alive In Poland. Genijalno, posebno Alive i Kill And Destroy! Jedino što previše prostači izmedju pesama. I As Live As It Gets sam skinuo danas i 1 preslušao. Odlično je! Nisam mislio da će mi se Blazeov stil dopasti toliko! :lol:

Trebalo bi dovesti Blaze u Srbiju prvom prilikom!

Edited by Huszar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da je posle onoliko viskija pokusao da zapali cigaru cenim da bismo svi odleteli u vazduh :lol:

 

Inace, steta sto nije pevao Born as a stranger, nadam se da ce to ispraviti ove godine uz jos jedan dzeki :pivopije:

 

A ono sto je pricao da je Dejv bio kod njega kuci i da je time odusevljen je cista ironija

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ono sto je pricao da je Dejv bio kod njega kuci i da je time odusevljen je cista ironija

 

po ovoj recenici mogu samo da zakljucim da ti verovatno ne znas sta ironija znaci. Ne kazem zbog konteksta vec prosto zbog strukture.

 

a sto se tice konteksata:

Pa nije valjda toliko lud da se sa time odushevljava... pa ipak je i on neka lichnost majku mu...

 

o ovome se odusevljavao dok je jos bio na uzlaznoj putanji ka toj lichnosti sto ti kazes :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nije valjda toliko lud da se sa time odushevljava... pa ipak je i on neka lichnost majku mu...

Pazi, brate, kada bi te pozvao jedan od najboljih gitaroša na svetu kod sebe gajbi, sigurno bi se oduševio. Bilo da si četrnaestogodišnji klinac koji pokušava da svira gitaru ili Steve Vai. Ja bih celog života pamtio i hvalio se da sam imao priliku da odem kod Dejva u kuću. :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta je Rise to Addiction?

 

Bend koji su osnovali chlanovi BLAZEa (minus jel'te Bayley) nakon razilazenja..chak je i Singer trebalo da bude tu, ali se odluchio za Paradise Lost(who can blame him?). Anyway, kad sam chuo prvi ep/singl/whatever "Falling As One" raspametio sam se i jedva chekah albuma..to beshe pre 2..3? godine..u medjuvremenu zamenioshe pevacha, bubnjara, basistu..pa su tu sada samo Wray i Slater, i jbg album mi nije ispunio ochekivanja, a i ovaj novi vokal lechka dosadan... Sad pishu materijal za drugi album, videcemo kakav ce biti. A inache jesenas su bili na turneji sa Trouble-om.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...