Jump to content

Mythbusters


Doug Bradley

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

word.gif > excel.gif

 

Može da se prevede kao "istina" (u kontekstu: "Čedo, mnogo sereš", a ja kažem "Istina"), iako ima malo šire značenje.

 

///////////

 

 

Mnogo mi se svidela epizoda kada su razotkrivali mit da li imate veću šansu da vas pogodi grom kada nosite piercing na jeziku. Takođe i ona sa pucanjem i izbegavanjem metaka pod vodom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Dobra je i ona kad su isterivali bube i postavili u kuću mali milion sprejeva a sve u cilju raznošenja i destrukcije

kuće...

 

Ili kad su pokušali da raspadnu onaj drveni top...i na kraju im je pošlo za rukom

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni najbolji televizijski duo. Dosta zanimljivih epizoda među kojima izdvajam kada su dokazivali da li ce lutki ispasti cigara ako je raznesu na WC šolji.

koliko se secam gledali su da li ce eksplodirati ako ispusti ali sta god :)

 

pratim sad redovno :cool:

i Orange county choppers :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni najbolji televizijski duo. Dosta zanimljivih epizoda među kojima izdvajam kada su dokazivali da li ce lutki ispasti cigara ako je raznesu na WC šolji.

Nisi ti to dobro skapirao.

 

Testirali su mit u kojem je lik seo na sholju u koju je pre toga zena prosula zapaljive materije, pa je bacio opusak u nju i navodno odleteo u vazduh.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre neku nedelju su razbijali mit o kineskom muchenju...kada vam voda kaplje kap po kap na glavu...vezali su onu malu crvenu za sto i pustili vodu da kaplje....na kraju je ta mala dosla skoro na ivicu nervnog sloma da je u jednom trenutku i zaplakala....

 

Naravno mit je totaly confirmed :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

SAmo cu reci: Kraljevi! :)

 

Jbt, kad su napravili katapult sa gredom dugackom ja mislim preko 50 metara i onda time katapultirali bastera. :)

 

Secam se da sam imao napade ludackog smeha u nekim epizodama. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

prosle nedjelje sam gledao neke nove epizode, cini mi se da su snimane ove godine. bila je to serija retrospektiva u kojoj su Adam i Jamie pricali o mitovima a bilo je i nekih snimaka koji nisu prije prikazani. ne znam da li ce biti jos novih epizoda ali sam shvatio da min ikad nece dosaditi da iznova gledam ove stare. :bigblue:

glgedao sam i novu epizodu Orange County Choppersa, sto mi govori da nas ovog ljeta ocekuje dobar provod uz Discovery (jeeeee).

 

 

a je li gledao neko, takodje na Discoveryju "I shouldn't be alive"? to mi je omiljena emisija. poslije nje, naravno, Mythbustersi.

Edited by Cosmic Sailor

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...