Jump to content

Bolji život (1987-1991)


Shix

Recommended Posts

Ponekad odgledam, kao mali sam seriju mnogo voleo.

Kada se prosli put repriziralo, snimo sam na kasete fali mi samo jedna epizoda.

Inace meni su gotivnije one kasnije epizode koje su snimane 1990/1991, posebno one kada se Boba vrati iz vojske. Te sam i gledao kao klinac.

One iz 1987/1988 sam gledao kasnije i one su super.

Kao mali sam cesto imitirao Gigu Moravca.

"Majke vam ga sasa i bezobrazne"

"Evo opet ostavljaju vrata otvorena, sto vas jednom ne pokradu, da se opametite a ja da se smirim"itd

Edited by Wild_Tigar

Share this post


Link to post
Share on other sites

I kada si dolazio po mleko ujutru u 9 samo da ti komsinica kaze "komsija jutros (u sedam) je bilo mleka za sve!" :bigblue:

 

Ko sto rekoste.. meni je serija onako simpaticna sad podseca me na detinjstvo a nisam bio tu kad su davali ranije reprize pa mi je ovo prvi put da je vidim opet. Ali, naravno, ne gledam TV inace, pa samo ako neki put ubodem. Inace, mrzim nase serije generalno, posto su nam glumci mahom ocajni. :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa u to vreme nije ni bilo mnogo toga drugog da se gleda. Shta ja znam, danas se na to vreme gleda kao na dobra stara vremena, a paradoksalno chitava drama se i vrti oko toga da bi od zhivota trebalo trazhiti vishe. Nisam je voleo k'o klinac (bilo mi je mnogo boljih crtacha) a sad ne znam shta bih mislio o njoj da sam u prilici da je gledam. Njah, verovatno je ne bih voleo ni sada jer ne volim sapunice...

Edited by matatrtaDgrejt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Violeta striptizeta :]

 

Super serija, još uvek se sećam kad su je originalno puštali... sećam se serija je išla nedeljom u 20.00, sećam se da se tad cela porodica okupila i gledala seriju...baš onako kao na špici Simpsonsa :D

 

Bilo kako bilo, lepe uspomene...

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Ево ваше кафе, чика Коста... са стрихнином..." :):):) Било пре пар дана ...

 

 

Бољи живот може увек да се гледа, па и кад је досадан ...

 

А Мацола је најбољи, уз Гигу ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, ovo se emituje u Srbiji 2006. godine na nacionalnoj televiziji (!)

 

jezivo

 

Pa i na bilo kojoj drugoj da se emituje opet bi bila na nacionalnoj ( kad su dobili nacionalne frekvencije postale su nacionalne ).To sto se kod nas ne gase televizije bez frekvencije je nas problem.

 

Serija je super i dan danas.I sam ne znam kako opet mogu da je gledam.Ckalja je stvarno genijalan, a i Bjelogrlicu je ovo jedna od normalnih uloga ( dok je bio mlad sve su bile takve ).Sama cinjenica da su kroz ovu seriju prosli svi nasi glumci tog vremena, svrstava je u najbolju ( opsti utisak ) a sigurno i najgledaniju svih vremena.

 

Naravno, subjektivno gledano, najjace scene su iz Zemunske gimnazije kad Gigina zena ( sramota me, stao mi mozak ne mogu imena da se setim ) predaje latinski.

Edited by Elvis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...