Jump to content

Blud


WHISPER_EVE

Recommended Posts

npr...

 

 

Muce me moje pesme

i ova kisa koja ne prestaje

ja znam da moram

biti opet sa tobom

jer jedino tako ja

bicu mirna sa sobom

 

i opet me

navodis na blud

ja plasim se

da moj je trud uzalud

i opet me

navodis na blud

ja plasim se

da vise nemam kud

 

muci me sto njima si govorio

da si mi ti dusu otvorio

vec jedno vreme zelim da pobegnem

ti me sprecavas da svoje sunce dosegnem...

 

i opet me

navodis na blud

ja plasim se da moj je trud uzalud

i opet me

navodis na blud

ja plasim se

da vise nemam kud

 

Vredjas me, obaras

zar to zaboravljas?

i posle mi govoris

da te ne ostavljam...

 

 

 

 

 

 

 

 

znam da nije mnogo metal al jbg...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm,

Pitam se kako li je uspela da ti promakne rima sa 'ud' s obzirom na naslov pesme.

 

Ili malo flore i faune...penjem se na dud da izbegnem pomahnitali ti ud....brate kakva blud!

 

Neshto u tom stilu...

Edited by matatrtaDgrejt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta znam, ja volim krvavije stvari, mrtvace, zombije, poremecene clanove porodice koji ubijaju rodbinu i prijatelje ...

Ono - krv, creva, zensko vristanje na sve strane.

Ovo je neki erotski Italijenski film, B produkcije iz 74-e sa nekom sisatom zenom u kasnim 30-im ...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta znam, ja volim krvavije stvari, mrtvace, zombije, poremecene clanove porodice koji ubijaju rodbinu i prijatelje ...

Ono - krv, creva, zensko vristanje na sve strane.

Ovo je neki erotski Italijenski film, B produkcije iz 74-e sa nekom sisatom zenom u kasnim 30-im ...

 

Тинто Брас фазон, при чему уд није уд већ некаква пластична скаламерија (осим у Калигули, наравно) која се провлачи кроз сваки филм па би несмотрено и необавештено девојче могло помислити да сви мушкарци имају уд исте величине, боје и облика. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako mrzim kad spamujete teme ljudi koji su okacili neko svoje malo umetnicko delo, podelili sa nama parcence svoje licnosti... spamovanje nekako, u tom slucaju deluje ... nezrelo...

 

Inace, sto se tice pesme, nije neka duboka filozofija ali je savrseno pevljiva a da nije vulgarna kako su se ostali ponadali sto po mom misljenju predstavlja stvarno umece izraziti takvu emociju bez nekih napadnih fraza...

 

Poenta ovog posta je da je (mislim na tvoju pesmu) prosledis nekom bendu koji svira domacu alternativu. Mislim da bi joj malo brzi zvuk odgovarao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste znali da svaki put kad' bacite hejt na Snazi Reči bog ubije jedno mače i ostavi ga da trune i čeka da vas nahrani njima kad umrete? I posle da vas razni zajebavaju u zagrobnom životu kako vam smrdi iz usta kao da ste jeli crknute mačke? Odatle ta fora. Kapiram da niste znali. Crknutomačkojedci.

Edited by Cynic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Уплашен да ме Господ не на'рани мачићима, изнова прочитах песму. Толико ми се допала да сам урадио једну малу обраду (на музику коју сам замислио), изменивши метрику мало (јер је очајна у одређеним строфама оригинала). Поента је иста, текст се мало разликује. Суштина је у рефренима, који јасно описују како женска "одбијачка" природа пада пред мушким "не јебе леп, већ јебе упоран", као и оно чувено "НЕ значи можда" у првом рефрену и "МОЖДА значи да" у другом. Песма се зове "Водоинсталатер" И тако...

 

Оригинална песма је супер, само да се мало среди метрика и да се стилски доради (да се избаце неке сувишне речи)

 

Муче ме ове чесме

капање које не престаје

ја знам да морам

бити опет с тобом

јер једино тако

бићу мирна са собом

 

и опет ме наводиш на блуд

ја плашим се да труд је узалуд

и опет ме наводиш на блуд

ја плашим се да више немам куд

 

мучи ме што говорио си њима

да ти си моју душу отворио

док гумице мењаш, гледаш ме похотно

канда би ме опет оборио

 

и опет ме наводиш на блуд

ја плашим се да више немам куд

и опет ме наводиш на блуд

ували ми уд, немој бити луд

 

вређаш ме, обараш

зар то заборављаш,

а после говориш

да те не остављам...

Edited by Аксеаносилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

UF, kakav sevdah ova vodoinstaterska.... :pivopije::pivopije::pivopije::rockdevil:

 

 

..zasvrbe me levi mud...

 

 

 

P.S. Onaj quote iznad pesme me podseti na jednog poznanika koji je znao da kazhe:

'Ma ona bi bila do jaja riba da nema glavu....'

Edited by matatrtaDgrejt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci, sad si najeb'o. Kaznice te Sindikat Pseudopoeta I Ljubitelja Im. Kako si smeo da ovu umetnost diras?

 

Признајем само суд партије и пролетаријата. Квази-интелектуалци и непоштена интелигенција ме не интересују.

Edited by Аксеаносилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od sada pa nadalje i ubuduce, niko ne sme da daje negativne komentare na dela i nedela ovde napisana, jer ljudi ovde postavljaju svoje radove da bi od drugova, drugarica, muvatora i sl. culi iskljucivo hvalospeve, bez obzira na nekvalitet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odsada kao i odavno pre toga Snaga rechi sluzhi za sve polaznike Yuma u svrhu virtuelne socijalizacije jer svi koji dodju na forum se osechaju najbezbednije kada ovde pochnu da postuju (ovo govorim iz lichnog iskustva).

 

ah...'vajno Djubrishte...shteta shto ga vishe nema za amanet buduchim generacijama....mada se u tu svrhu mozhe prelistati i samo par stranica unazad na ovoj temi...

 

P.S. @Axe & Cynic - hvala shto ste primetili promenu imidza na drugim temama. Polaskan sam :redface: Zhurim se na krachi put al' chu se zvanichno zahvalim kasnije - BLUDNICI JEDNI,(dva, tri).....

Edited by matatrtaDgrejt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam bila sama

Na njivi beše tata

U klozetu mama

U ludari mi bata

 

Prikrao se mrakom

Oni čuli nisu

i velikom ti šakom

stisnuo mi sisu

 

Bila sam tad mlada

a ti znao da šaraš

Daleko smo od grada

a ti me dobro karaš

 

I tad se propi ti

I dan i noć u kafani

Mišomor ću popiti

da mi prođu dani

 

Više gladna nego sita

Podbaci nam krme

Ne diže se kita

na moje dojke strme

 

Bila sam tad mlada

a ti znao da šaraš

Daleko smo od grada

a ti me dobro karaš

 

Prodo si nam njivu

Joj, picu mi počeši!

Jebi me svu, živu!

Kaiš ti se dreši

 

Devojke iz kraja

da moj muž, kažu

dobra ima jaja

Znam ja da ne lažu

 

Bila sam tad mlada

a ti znao da šaraš

Daleko smo od grada

a ti me dobro karaš

 

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

inace kao sto sam i mislila.... nije ova pesma za ovo mesto....

 

Ма, где није....

Већ имаш једну обраду и једну песму која је инспирисана насловом твоје песме.

Да се изразим песнички - твој труд није био узалуд. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...