Jump to content

Edguy


Recommended Posts

Odslusao sam nekoliko puta ceo promo, sta znam...Nekako nema nekih pesama koje se isticu ali je ceo album veoma solidan. E sad, ja vise volim da ima 3 exxxtra pesme koje odskacu a ostatak neka je kakav god nego kad je album ravnomeran, ali dobro. Sto neko rece mnogo naginje na glam. Dopada mi se sto je prepun zafrkancije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Gde to moze da se skine s neta...??? Nemam puno muzike od edguy-a ali mi se jako svidja onaj album koji sam skinuo s neta...Mandrake. Nailed to the wheel je tako jaka pesma...uh

<br>

THIS IS ALIEN DRUM-BURNER'S REVENGE! RESISTANCE IS FEARSOME!!! HAHAHAHAHA

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Retail je konacno izasao, album je DO JAJA !!! Rece gore Kai, Fucking With Fire razbija, sve pesme su optimisticne, poletne, pomalo retro, kao sto sam rekao kod EP-ja, ali ovaj album je potpuno osvezenje na metal sceni. Nemam previse da dodam u odnosu na ono sto sam vec ranije rekao kad se pojavio EP, samo da se slusa i da se uziva. Ako je neko malo vise tr00, mozda mu se nece svideti, ali covek koji be zpredrasuda slusa muziku, svakako ce se nauzivati u "Rocket Ride" albumu.

 

Nek ih Bog pozivi pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zbavio sam i ja retail, konacno.

 

Enivej, album je bas simpatican. Sve pesme mi se bas svidju. Fucking With Fire je odlicna, mada ne kao Return To The Tribe ili Catch Of The Century icon_biggrin.gif Mada u svakom slucaju ima najjaci naziv icon_biggrin.gif Ali jos bolje ono sto stoji u zagradi pored, Hair Force One icon_smile.gif Tobias je definitvno otisao u kurac sa mozgom icon_biggrin.gif Sve pesme su zajebancija, i skroz su sing allong icon_da.gif Divota jedna, kome se svideo EP, svidece mu se i album 100%. Jeste da su malo promenili zvuk u odnosu na ranije radove (pre Hellfire Cluba), tj. malo ga ublazili, ali to je upravo ono sto je falilo metal sceni. Malo boje i zivosti. Ovo nije album koji cete slusati u gothic zamku obuceni u crno i sa namrgodjenim pogledima, necete ga ni slusati mrtvi pijani u sutacini, slusacete ga u kucnoj atmosferi, kad je neka vesela prilika icon_cool.gif Bar se meni tako cini.

 

Sve u svemu albumcic je skroz super i preporucio bih ga svima icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znachi ne secam se kada mi se mishljenje o nekom albumu promenilo ovako...za 180 stepeni(al ne Celzijusa)...mozda zato sto sam prvo slusao promo? icon_smile.gif

 

Anyway, josh uvek ostajem pri tome dodushe da je Mandrake najjaci rad i da su na blagom padu sto se tiche kreativnosti, i mozda su se malo previse zajebavali na voom radu, ali ima stvarno extra pesmica, super je album za opustanje i raspevavanje, pravi power metal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...