Jump to content

Ždranje u Beogradu


Geozee

Recommended Posts

"Orac" na Vracaru ima jebeno najjace cevape na kajmaku!

 

Potvrdjujem :rockdevil: nikad jachi cevapi...svi ostali restorani u BG-u i shire mogu samo da se sagnu Orachu shto se tiche cevapa :)

 

Shto se tiche pljeskavica

 

1.DUFF

2.UNO Grill bilo koji u gradu mada ja preferiram onaj u Savskoj jel' mi je blizu posla :mhihi:

 

Inache najjache pice su u pekari Mite Trovacha u Risanskoj ulici... :da: a odmah pored pekare Mite Trovacha ima neka mala palachnikarnica....ne znam kako se zove...provericu sutra ali ja nigde nisam jeo bolje palachinke nego tu :)

Edited by Doug Bradley

Share this post


Link to post
Share on other sites

Perper u prvom bloku(fontana,opshtina)...Onda picerija u 34 bloku kod studnjeka...Pekara gak na u istoj zgradi...

Shish cevap kod starog merkatora...

Najbolje pivo u gradu...4 blok...Dragstor...Ne znam kako se zove,ali ima prostoriju za stalne mushterije :)...

 

Brate,jel si bio ti nekad van Novog Beograda? :ph34r::ph34r::ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iziđeš da vidiš sveta.

Uzgred, ima pekara u Cetinjskoj (ulica između Radio Beograda i Politike), malo iznad Prve ekonomske, mislim da se zove Mona, imaju neke talijanske sendviče (lisnato testo, šunka, kačkavalj i pečurke) ono razbija!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo neko nek mi objasni sto bi neko izlazio van Novog Beograda.Pa sve imamo.Nove trzne centre (patike i trenerke), najbolji has (sve hamburgernice koje ste pomenuli imaju radnje na NBG-u), imamo Arenu za koncerte, imamo splavove kod Juge, imamo splavove u 45-om, i sta nam jos treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ono...Da necu mozda da jedem u gradu pa da budem gladan kad se budem vratio kuci...A i taman se otreznim ako se napijem,poshto se uvek vracam peshke po principu 3 karte=4l piva :D...Has mi je u kraju...Tako da ono...Jedem i kuci na spavanje ;)

E da je i mods 69 na NBG-u kao nekad...Onda bismo stvarno imali sve :)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма, није да НБГД-у нешто фали већ има и вишка - Кинези!

 

Njih nocu uopste nema... :da:

 

Sta vam fali?

 

Brda!

 

"O besmislu ravnicarskog zivota ti pevas..."

 

Sta nam fali? Brda? A sta onda predstavlja Bezanija? Ona pripada Novom Beogradu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jel zna neko gde ima palacinkarnica koja, receno mi je od ocevidaca, preko 3000 vrsta palacinki, ali ne znam gde se nalazi.Znam samo da je na sirem podrucuju Vracara, a gde tacno, ne znam, jer su ocevici u trenutku uzimanja palacinki bili pijani.

 

 

*da, da preko 3000 vrsta, jer bez obzira sto su bili pijani, to ih je zapanjilo posto su i veliki sladokusci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...