Jump to content

Ždranje u Beogradu


Geozee

Recommended Posts

Ekonomsku? :)

 

Da.

 

Ja bila u "Luda kuca"i bese jako dobro... Elem, ko bude isao, te bude zeleo da proba "cips od kampi", neka ne ocekuje bog-zna-sta kao sto sam ja ocekivala...Krajnje je bezukusno:(

 

To je moja keva kupila pre par godina i spremala u kućnoj režiji - ispalo je kao neki nikakav, bezukusan, hrskavi poheraj. :puke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

 

Ja cu samo da podsetim da je ove subote (5.maj) prva subota u mesecu, sto znaci da se u Duff-u odrzava opstepoznati i sveomiljeni hepening - 50% jeftiniji rostilj!!!

 

Jos jednom lokacije, nije na odmet podsetiti:

Autokomanda - Dr. M. Ivkovica 2a

Konjarnik - Ustanicka 246

Novi Beograd - Nehruova 51a

Zarkovo - Trgovacka 7

 

Podrzite akciju: "Nek ide zivot... Za sve pare! (sa popustom od 50%)" uzivajte :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba da pocnu da te placaju za ove stvari :):):)

 

xaxaxaxxaxaxxa, da znas! Ideja za organizaciju postoji, maltene samo treba da je sprovedem u delo i pocnem da prikupljam priloge za organizaciju i naravno priloge koji idu u pleskavice... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Ace Of Spades

Na Bogosloviji.Mesto se zove Hit imaju bruka pljeskavice.Obavezno probajte Taxi pljeskavicu od 400 grama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

specijalno obaveshtenje!!!!!!

ja djole vrhovni vodoinstalater reda fekalnih gadosti odluchio sam podeliti sa vama trunku svog mukom stechenog sveznanja!!!!!!

 

elem pekaru preko puta beobgradjnke

pekaru u zgradi jugoauta preko puta fransha

i pekaru na autokomandi (prva ka partizanovom stadionu, odma na izlasku iz kruynog toka)

 

[/size] obavezno izbegavajte

 

tolko su shtrokavi, da je to strashno..... shljakao sam neka odgushenja u ovim pekarama i da izneverujete u kakvim uslovima oni spremaju has... sudopere nisu pomerali par godina, ispod njih je sloj uzeglog testa pocrnelog od budji

 

u pekarama od tad vishe ne jedem

generalno mislim da nam treba vishe mesta gde se moze uvrshiti supa za poneti a da nije skupa ko u "chobanovom odmoru"

Edited by krezavy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo preporuka ako volite meksicku idite u Burito Bar fenomenana klopa za ne velike pare...

Onda kada kreneta ka Munzetu na samom pocetku postoji neki kineski fast food mmm... naravno tu su i kineski restorani ali izbegavajte Peking skup je ko djavo...

Ako volite italijansku klopu onda je tu restoran Trag koji je takodje dobar i nije skup

A kada kazem da nije skupo mislim na veceru za dvoje sa salatama i picem do ili oko 1500

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo preporuka ako volite meksicku idite u Burito Bar fenomenana klopa za ne velike pare...

 

 

Ko da mi chitash misli jede mi se meksichka hrana u zadnje vreme....gde je Burito Bar i kakve su im cene i jel' ima josh neki meksichki restoran u BG-u?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Ace Of Spades
Taxi pljeskavica?

Jel' to porcija prvenstveno namenjan taxistima ili? :rolleyes::)

 

 

Bilo je slucajeva da taksisti saznaju da obicni smrtnici jedu njihovu pljeskavicu.Nikad vise nisam video te ljude..

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...