Jump to content

Ždranje u Beogradu


Geozee

Recommended Posts

Nedavno sam bila u Širokoj stazi u Zemunu.

 

Riblja čorba nikad bolja. Ugođaj - fantazija. Jedina zamerka su plastične stolice u bašti.

 

Znam gde je Široka staza ali nikad nisam išao tamo,nisam neki ljubitelj riblje corbe.Svi kazu da je super tamo, ćaletov kolega pravi riblju čorbu pa često idu tamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra je kafana, onako malo zabačena, samo nemojte posle partije kuglanja :) muka i spustiti se i popeti se posle uz one stepenice... Samo jednu stvar ne znam, jer nemam toliko istančan ukus za rečnu ribu, da li koriste smrznutu ili imaju nekog tu lokalca koji im donosi svežu? Kud ne pitah...

 

 

 

не толико да бих залазио у детаље :)

 

и још један ресторан да препоручим. Зорнића Кућа. врх храну имају!

 

 

'De ti je to Jaro?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zabačeno?

 

Da vidiš šta je zabačeno :) Ali zato....

 

img674.jpg

 

 

 

Kuršumlija, kafana "Karađorđe".

 

A šta je merak: nas četvoro, 2,5 porcije glavnog jela, 2 porcije salate, piće, 1 porcija deserta i dve kafe, i PONELI smo spakovanu hranu još od svega = 1800 dindži.

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ау сунце ти пољубим! па то џабе! али направили сте једну грешку. кад се оде на такво место, мора се све то залити једном добром домаћом љутом! :rockdevil:

 

 

Na žalost nije se smelo, vozilo se posle :) uz mjetal, da nadoknadimo ljutu.

 

 

 

Kakvo je ovo meso? Nemoj mi samo reci da je ribetina?!

 

Kakva bre riba Rutas, bela vešalica, metar i po.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inače ne zalazim na ovu temu jer imam slabih dodirnih tačaka sa Beogradom al' morao sam navratiti da vam kažem da NI SLUČAJNO ne kupujete pljeskavicu tamo između autobuske i železničke. To je ono sranje što jedino radi posle ponoći a najbliže je.

 

Ja onu pljeskavicu od sinoć ne bih poželeo ni najgorem neprijatelju. Bacio sam psu malo i on je ostavio pola.

 

 

Tražim od priloga kečap, majonez i pavlaku od čega su imali samo kečap i naravno nisu imali jogurt ni ništa slično...

A lepinji su baš juče davali četrdeset dana...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inače ne zalazim na ovu temu jer imam slabih dodirnih tačaka sa Beogradom al' morao sam navratiti da vam kažem da NI SLUČAJNO ne kupujete pljeskavicu tamo između autobuske i železničke. To je ono sranje što jedino radi posle ponoći a najbliže je.

 

Ja onu pljeskavicu od sinoć ne bih poželeo ni najgorem neprijatelju. Bacio sam psu malo i on je ostavio pola.

 

 

Tražim od priloga kečap, majonez i pavlaku od čega su imali samo kečap i naravno nisu imali jogurt ni ništa slično...

A lepinji su baš juče davali četrdeset dana...

 

 

hahaha svo przeno meso u toj oblasti je golo govno...

 

negde na prvoj godini sam se vracao busom za Cacak i nesto ogladneh na stanici...i aj da kupim u tu na kiosku neku pljesku..

 

ulazim u bus...kad sam zagrizao :puke: ..

 

dakle gladovao sam do Cacka..srecom dobar deo prespavao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zabačeno?

 

Da vidiš šta je zabačeno :) Ali zato....

 

img674.jpg

 

 

 

Kuršumlija, kafana "Karađorđe".

 

A šta je merak: nas četvoro, 2,5 porcije glavnog jela, 2 porcije salate, piće, 1 porcija deserta i dve kafe, i PONELI smo spakovanu hranu još od svega = 1800 dindži.

 

:rockdevil: У Сунце ти пољубим што је ово лепо xD xD xD :rockdevil:

 

Е, а што се рибе тиче јео сам најбољу Рибу код ресторана близу ''Ресавске пећине'', а мислим да се тако зове и ресторан. Било је 11 Евра по особи, али какво је то уживање било!!! :pivopije:

 

А мој ортак је у ХИТ-у купио пљеџу од 500гр и оде лепо у школу.

 

Дође одмор, вади он пљеџу, седи поред њега ортак који је зинуо у фазону ''а шта је то 0_0, хоћу и ја" и тако...јео ју је на неколико одмора.

 

Ја сам у ХИТ-у (када се скреће према Миријеву, ваљда беше, има ту један њихова ''ХИТ'' локал) појео једном ЈЕДВА пуњену пљескавицу од 250гр. Смучио ми се сав онај качкаваљ топљени...па још и купус, јао...

 

Али најбоље су им пљеџе. Након што сам јео код њих у Даф крочио нисам. А и јефтиније су пљеџе и то у сомуну! :pivopije: Једино им фали више сецканих маслина зелених xD пошто им ја све поједем маслине. xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ona žena što tamo radi izgleda kao da mrzi svoj život, a ona preko puta u pekari nije ništa puno bolja. Kao da joj krava stoji na žulju konstantno.

 

 

Misliš, ko da je prodavačica Maxija u centru Žabljaka :) :)

 

 

Ma, znamo mi da tamo ne treba ni peške proći, jedino kad moraš, a kamoli jesti. Ako se nađeš u blizini pa nemaš vremena da tražiš mnogo, idi kod Čačanina u Gavrila Principa tu blizu štajge, tamo je uvek odlično meso. Nadam se da radi još, nisam bila tamo sto godina.. Tj. nije baš GP nego jedna ulica upravna na nju koja baš izlazi na sam početak Karađorđeve, dakle baš na to ćoše tamo kod Autobuske.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...