Jump to content

Ždranje u Beogradu


Geozee

Recommended Posts

Jesi li probao nachos kod njih? Bogami mislim da ne bi mogao da budes ravnodusan posle toga :haha: Kao da si u uzeglom ulju uprzio brasno a onda ostavio da bleji u tom ulju dok ne posisa i zadnju kap. Zatim tako smradan lebac treba da umaces u neka sranja koja i nisu tako losa (tj oni sosevi koji idu uz nachose su i najbolja stvar). Glavna jela su da se ukakis od muke. Npr burrito (urolano testo punjeno mesom) ima meso samo na coskovima, da viri i pozira kao pravo jelo. U sredini sam pirinac (inace renomirani sastojak meksickih jela :udri: )...

Jedino sto nije skupo pa osim sto bljunes kad dodjes kuci nema druge posledice...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kafana "Mali Prag" preko puta hotela "Prag", prava old school kafana.

Fino kafanče i ćevapi su odlični. Cena 390 dinara.

 

 

To mora da se overi. Dakle za sada ovo i popravni za Botako.

 

 

 

E i da, ulica Svetozara Markovića, ako hoćete u oldskull poslastičarnicu, nema boljih kolača od DJ poslastičarnice!

Rade do 21h. Sitni kolači od kandiranog voća nešto najbolje na svetu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E i da, ulica Svetozara Markovića, ako hoćete u oldskull poslastičarnicu, nema boljih kolača od DJ poslastičarnice!

Rade do 21h. Sitni kolači od kandiranog voća nešto najbolje na svetu.

Sta preporucujes za pocetak? :D

 

Btw overite Zlatu u Srpskih Vladara, to je bukvalni old school posto su tamo tipa vec 150 godina :D Sitni kolaci - onako ali uzmite pravu bozu, kesten pire i cokoladni mus :da: sveto trojstvo. Naravno i krempite i sampite.

Sto se torti tice probala sam samo neku vocnu i za vocnu je bila skroz ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...