Jump to content

Ždranje u Beogradu


Geozee

Recommended Posts

dok sam obedovao po tim pljeskavicarnicama uvek sam stavljao samo luk i kecap...ovo ostalo mi sve ubijalo ukus...ispadne da samo jedes namaz...mislim,taj ukus prevlada...u ns je najbolja pljeskavicarnica dubocica,od miloste dubaja...non-stop ima ljudi...to mi nikada nece biti jasno za karibik piceriju...uvek ima ljudi ,ujutru,popodne,navece,kada god prodjes ima ih po minimum 10ak...normalno parce pice,cak tu negde oko proseka,al uvek ima ljudi...neko da dodje sa strane mislio bi da se dzabe deli...otvorio se neki harvijs,harviz(tako se valjda cita)...neko burzujsko mesto...parce pite s jabukama 130 kinti...malo nesto,za zub sto bi se reklo...al daju ti plasticnu viljusku i stave u neku plastiku to parcence...hamburger tricavih 250 kinti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

dubaja ti je kod sajmista,kod parkinga preko puta sajma...nemos promasiti...ako si tu u kralja petra,trebace ti najduze 5 minuta hoda do dubaje...zanimljivo je kod njih sto od priloga imaju pire krompir...imas i jednu na bulevaru kod juzne tribine vosinog stadiona...znam za taj boki gril,tu mi je drugar jedno vreme radio,pa cu inoformaciju da je dobra pljeska uzeti sa rezervom :haha:...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probah sada veceras pre probe taj cuveni Shish iz Shisha, i mogu reci da sam veoma razocaran. Stancuju ga tamo na kilograme, kao u fabrici, ukus nikakav, nista posebno... Ovaj Shish sto sam ja jeo u Dobar has kod nas kod Genexove zgrade je skoro pa 3x bolji od onog tamo. Lepo ga majstor obrce, na tenane, na blagu vatru, 15-ak minuta ga pece, al mu jebe kevu kako je socan... Drzim se ja tog komsijskog shisha :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Botako pizza - nikad vise :no: Jebu keve sa susamom, koji usput ostaje neispecen, korica ima toliko neutralan ukus da se moze baciti a sastojci su toliko mokri da slecu s pice i takodje imaju razvodnjen ukus. To je bila capricciosa. Sto se tice onih 'srpskih' specijaliteta tipa pavlaka+kulen+slanina previse su masni (tj vise nego sto moraju da budu). B'dak.

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probah sada veceras pre probe taj cuveni Shish iz Shisha, i mogu reci da sam veoma razocaran. Stancuju ga tamo na kilograme, kao u fabrici, ukus nikakav, nista posebno... Ovaj Shish sto sam ja jeo u Dobar has kod nas kod Genexove zgrade je skoro pa 3x bolji od onog tamo. Lepo ga majstor obrce, na tenane, na blagu vatru, 15-ak minuta ga pece, al mu jebe kevu kako je socan... Drzim se ja tog komsijskog shisha :)

 

И ти си у комшилуку. :D

 

Него, што се шиша у Шишу тиче, итекако се види да су пропали у последње време. Али добро, капирам да су ишли на ону фору - у почетку буде савршено, и онда када крене посао само штанцуј. А ту код Генекса нисам пробао. Могао бих један дан да свратим.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probah sada veceras pre probe taj cuveni Shish iz Shisha, i mogu reci da sam veoma razocaran. Stancuju ga tamo na kilograme, kao u fabrici, ukus nikakav, nista posebno...

Upozorio sam te. :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...