Jump to content

Ždranje u Beogradu


Geozee

Recommended Posts

Ajvar (ne znam sad da li je vr' vrhova a ima ih i raznih, sto iz uvoznih tegli sto hand made po kafanama) postaje polako hit u Eleju. Poceo je da zamenjuje salsu i onaj pikodegajo. Ljudi nacisto odlepise.

 

A pivo je manjevise svo postalo sranje. Voda valjda, djavobigaznao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

otvorio se i neki restoran azijske hrane u Kralja Milana, al nisam još jeo tamo

 

Ako misliš na Asia Food (ima onako neki zelen izlog), nisu losi uopšte. Velika porcija 460, manja 410 dinara, supa džabe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ako misliš na Asia Food (ima onako neki zelen izlog), nisu losi uopšte. Velika porcija 460, manja 410 dinara, supa džabe.

odlichan je has, ja sam tamo radio, svaki dan sam mogao na pauzi da uzmem kolko hocju da hasam, shto sam i radio, josh sam uvek iz druge smere nosio gajbi masu hrane koja ostane na kraju smene, poshto se to inache sve baca, a pre tipa godinu dana su cene bile tipa duplo manje, veliki obrok je bio 240 ako se secjam dobro. skoro sam otishao do njih u tc stadion, zablejo malo sa likom koga znam odatle s posla i probao pohovani sladoled, shto nisam probao ranije, bilo mi bzvz, al oni hasovi svinjetina i piletina u raznim salatama, i supa, sve je vrhunski

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako su dobre kobaje u onom lokalu u Skadarajliji (čini mi se da tako i zove, Skadarlijska kobasica)

jeo sam ljute, tražio da mi stavi dve u jedan somun

ne sećam se da sam negde jeo bolju, ne računajući one za koje sam sam mleo meso i dodavao začine

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

može

u utorak u Smederevu probao smuđa u belom sosu

do jaja stvar

al je predjelo bilo slabije, ne idu pršuta, sir, kulen i pečenica pre ribe

mnogo je bolje jesti ribu posle riblje paštete i ribljih čvaraka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skadarlijske kobaje su stvarno vrhunske. Stalno klopamo tamo. Inace, izvalili smo u Passenger bar-u, onaj iza PMF-a kafic, do 13h imaju akciju klope, za 300 dinara dobijes ogroman sendvic grilovane piletine (verujte mi, duplo veci od najvecih sendvica po gradu), casa rucno cedjenog soka, i kafa po izboru. Sve za 300 dinara. Umesto grilovane piletine mogu da idu zimske przenice (4 komada, isto odlicnog ukusa), ili kajgana. Dva puta nedeljno idemo da klopamo tamo, savrseno je sve svakog puta. Btw, ukoliko neko zeli da dobije tu akciju, mora da naglasi kada narucuje da je akcija, inace je nece dobiti :haha: Mi se jednom zajebali tako, al' dobro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...