Jump to content

Ždranje u Beogradu


Geozee

Recommended Posts

nisam jeo u cevapu odavno,ali gurmanska u Cevapu>sve gurmanske u Bg sto sam probao,a obisao sam vecinu beogradskih trovacnica.Punjena mi nije nesto bila,ali su zato obicna,gurmanska,LE ustipci i punjeni batak bili bas dobri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

to mora da je ona debela smuckala punjenu pa ne valja,ona dva majstora ne umiju da je sjebu.jeo sam tamo zadnji put prekjuce,vodio sam neko drustvo,hoce ljudi da bace pare u tc vozdovac na mek i gluposti,posle su mi se zahvaljivali cijeli dan sto sam odveo tamo.

 

i da,prekoputa prazan rostilj koji za 250 din daje i veliku pljesku i pomfrit i koka-kolu a u cevapu se ceka 15 minuta (ako nisi upoznat sa forama jel').

 

pink panter se prosuo skroz,bio nekad dobar punjeni cevap kod njih,a i gud fud koji je jel uvijek bio krs (sem pica) ali su barem i sendvici i rostilj bili ogromni i oni su poceli da stede,sendvic sa prsutom 300 din i odes kuci gladan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali je cmarli u pravu,i treba da te oderu kad si glup da das 300 din na sendvic.u moju odbranu,bilo je 3 ujutru,gladan kao vuk a nista drugo u blizini ne radi,i nece mi se drugi put desit'

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj sto pre mozete, gde da narucim picu? Ne trazi mi se na random po sajtovima, nesto se nisam usrecio prosli put, a satro sam i ocene gledao...

 

Listam strane diskusije polako unazad, a na ovoj strani udaram refresh :haha:

 

nahranite 4 gladna muzjaka

 

ako meso neje taze, onda ni piperak neje dobar

 

A vidi Kuruza, prosle godine spustao Gojka srebrnim kasicicama, a sad hvali smudjeve :haha:

 

Valja li ova picerija Furuna? Secam se da sam narucivao tamo, ali nisam siguran je l' bilo sranje, ili je to bila neka druga picerija :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je odlična ParChe u Masarikovoj, al ne znam da li imaju dostavu

 

A vidi Kuruza, prosle godine spustao Gojka srebrnim kasicicama, a sad hvali smudjeve :haha:

 

sve je to do jaja, ali nema dok kod kuće ne pojedem kiseli kupus, pilav, gulaš, punjenu papriku ili prženu papriku sa kockicama mesa

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...