Jump to content

Ždranje u Beogradu


Geozee

Recommended Posts

Био у Балканској код неких Горанаца у посластичарници, у животу боље колаче нисам јео. Пише само посластичарница, не знам како се зове ал' не може да се промаши, одмах испод оне раскрснице на којој су пекаре и роштиљи.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Meni je Intergalaktik kao mnogo bolji Mek a Burger House kategorija za sebe, u pozitivnom smislu. Onion rings hrskavi, nisu hlebasti, krompirici super (ali ne lice na one u Meku nego su s korom i bez dodatog secera i ostalih sranja), porcija nije velika uopste ali se kao najedes tih priloga. Sam ukus je sjajan, ne lici mi na kakav juneci proizvod do sad tako da me kopka kako se pravi :D

Necete se najesti, ja sam bila onako manje vise gladna, pojela sve osim pola onion rings-a i bila sam gladna posle h :(

Dva menija (u jednom je hamburger, prilozi i pice) + dodatna slanina u jednom = 1110din. Yeah...

A da, usluga im je makar tad bila ocajna, lik je telefonirao sve vreme i cekali smo 20min da napravi, drugi gosti koji su dosli tik posle nas su dobili jos jedno 15min kasnije. Znaci nisu u stanju da naprave vise od 4 hamburgera za 35min :udri:

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa pazi, los pomfrit bi bio hladan, ili zilav ili nedovoljno pecen ili lose zacinjen, itd. Ovaj nije failovao ni na koji nacin, samo zbog te kore vise lici na neku domacu varijantu, da. Stvar ukusa :da:

Zato ima opcija pola/pola pa mozes da probas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako Zlata pravi onda su sigurno dobra :da: To ti je ona kultna poslasticarnica izmedju Slavije i Beogradjanke.

Htela sam da probam pre neki dan Zlatina srneca ledja ali sam pitala koja je razlika izmedju toga i njihove torte Zlata (izgleda isto :haha: ) pa mi rekose da je u torti malo laksi fil jer se cokolada mesa sa slatkom pavlakom. Elem, ta torta je epic. Osim sto je genijalna coko torta ima jednu foru a to je da u sebi ima nesto vrlo blago kiselkasto sto preseca otuznu slatkocu i cini tortu najboljom koju sam probala, tog tipa :da: 230 su im parcad, nije jeftino ali jebe keve. Kesten/marcipan torta im je i dalje super.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W Sushi su ok, mada su im cene jace od moon sushi-a. A za moon, sta znam, lepo sam klopao bio jednom pre tipa godinu dana, ne znam kakvi su sada.

 

Neko pitao za Mexicki fast food na terazijama, nisam bio ali par kolega sa posla su bili i kazu da su odlicni :) I cene i ono sto dobijes za taj novac. Planiram ovih dana i ja da posetim, nikako nemam vremena

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je l' jeo neko u onom meksickom fast foodu na Terazijama? Cene mi deluje bas pristojno, ali nikako da svratim...

 

probao ja, nako, nije loše, mada mi je zapata i dalje aFLa i omega za meksičku. kapiram da se mora obratiti pažnja koje sastojke biraš pri sastavljanju burita, iz mog iskustva, izbeći kiseli krastavac :D

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A za moon, sta znam, lepo sam klopao bio jednom pre tipa godinu dana, ne znam kakvi su sada.

Ne ide mi se tamo više. Izabran tanjir "Shushi Explorer", dosta para izletelo iz džepa, a u želucu osećaj cigle od pirinča

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je l' jeo neko u onom meksickom fast foodu na Terazijama? Cene mi deluje bas pristojno, ali nikako da svratim...

 

Ја сам чуо само препоруке. А знаш да волимо исте ствари. :wub:

 

Zapata kod hotela Jugoslavije je takvo jedno smece da ja nemam reci. Jedini pravi restoran takvog tipa je Nachos u Strahinjica Bana. BEz foliranja.

 

Јебем те у уста буржујска, нама сиротињи је доста и да једном скупимо за Запату паре, друго је то што теби по пет евра из гузице испада кад ходаш, па можеш у Страхињића Бана да излазиш. :P

Није Запата нешто невероватно, али је мени сасвим ок.

Edited by El Karnisero
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

:wub:

 

Не знам шта си ти у Запати јео, ал' ја сам вала добио солидну порцију лепог меса у неким до јаја сосевима, љуто било у пичку материну, што је позитивно, морао да попијем шест пива уз јело, што је такође позитивно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...