Jump to content

Ždranje u Beogradu


Geozee

Recommended Posts

Zanima me jel zna neko ima li u gradu, negde region zelenjak-trg neki restoran koji ili vrši dostave gajbi, ili da je u centru blizu, da prodaju neke fine kuvane stvari. Znači ne ono fast food, palačinka, pljeka i to.. nego tipa da možeš uzmeš neke supe, gulaš, čorbe, pičke materine, da valja a da nije 1500din ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanima me jel zna neko ima li u gradu, negde region zelenjak-trg neki restoran koji ili vrši dostave gajbi, ili da je u centru blizu, da prodaju neke fine kuvane stvari. Znači ne ono fast food, palačinka, pljeka i to.. nego tipa da možeš uzmeš neke supe, gulaš, čorbe, pičke materine, da valja a da nije 1500din ?

 

http://cobanovodmor.com/

 

Odlicni su.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Big Pizza kaprićoza sranje neviđeno.

Vrhunski je punjeni batak u Bulevaru hrane valjda drugi lokal levo od Ponča (ne znam kako se zove lokal, ali furaju klasičnu srpsku mesnu fast-fud trpezu, beše valjda neka crvena tabla).

A da, odlična je pica u Balkan Ekspresu kod Gardoša.

Edited by jelchica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio skoro sa kolegama u Lorenco i Kakalamba, jeo sam mladu jagnjetinu sa krompirom ... Od tako nekako fensi restorana, nisam ocekivao da mi serviraju najbolju jagnjetinu u zivotu koju sam probao. A ja jagnjetinu obozavam da jedem, i po brdo birtija sam probao, ovo je sve oduvalo .. Jebem li ga sta su joj radili, ali vrh je. Cena doduse 1300 dinara za jednu osobu, fensi je i sve, ali ukus stvarno ubija.

 

Takodje, restoran / kafic "Stepeniste" (od francuske ambasade kada krenete ka patrijarsiji, pa ne skrecete nigde, nego samo produzite pravo, nailazite na stepeniste koje vodi dole do obale) imaju odlican rostilj, jeo sam neku piletinu u nekim sosovima, vrhunski je bilo isto. Topla preporuka. A cene su stvarno spot on. Nista nenormalno kao recimo u Lorenco. Tipa, nas 8oro smo jeli te neke obroke u cenovnom rangu od 600 - 1200 i popili smo po 8 malih piva, i izaslo nas je oko 100 eura maltene (Svedjani se slogirali, mislili da ce da bude tipa 300-400 eura :haha: ).

 

A sto pricate za Mek, danas ja sa devojkom kao sta cemo da jedemo, ajmo do Burito Madre na terazijama i u fazonu smo, a jebem li ga nesto mi se jede najgori junk food, nisam odavno, i odemo u mek na terazijama, i posto je bilo jutro, moguc je samo dorucak neki kombo. Uzeo taj kombo, piletina neki veliki sendvich (slicno kao u KFC) + veliki pomfrit + cedjeni sok. Bas sam bio iznenadjen ukusom i piletina je bila prilicno dobra, sve je maltene bilo sveze (barem sam takav utisak stekao). Jebem li ga, necu da ulazim u mek neko vreme, ali prijatno se iznenadio.

Edited by ShinigаmY

Share this post


Link to post
Share on other sites

Restoran / kafic "Stepeniste" (od francuske ambasade kada krenete ka patrijarsiji, pa ne skrecete nigde, nego samo produzite pravo, nailazite na stepeniste koje vodi dole do obale)

Čekaj, gde je to tačno? Nije valjda ono fensi preko puta Kornjače?

Znam gde su stepenice preko puta kuće Mike Alasa (tj. kod biste), a kuda odatle?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čekaj, gde je to tačno? Nije valjda ono fensi preko puta Kornjače?

Znam gde su stepenice preko puta kuće Mike Alasa (tj. kod biste), a kuda odatle?

 

Ne, nije to, i ja sam se isto zajebao kada sam isao misleci na to. Ovo je bukvalno kod semafora, pored one zgrade Energoprojekt ili tako nesto, evo ti na mapi, krenes stepenicama i na pola sa leve strane videces ulaz u restoran Stepeniste:

 

https://www.google.r...bf547e776?hl=en

Edited by ShinigаmY

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Pivo i kobaje" kod Hrama Sv. Save malko izvikano, cene nisu lose, imaju paulaner :wub: ali kobaje su im 'nako... serviraju ih uz dve kasike suljpa, barem ove male porcije, posto ortakinja i ja nismo neki kapaciteti. Elem mnogo mi je bolji Berliner sto se klope tice samo sto se covek tamo umirise od hrane...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...