Jump to content

Ždranje u Beogradu


Geozee

Recommended Posts

Psihodeliija. :D

 

 

Evo ja da bacim neku preporuku sem što kenjam, jer verovatno neću zalaziti ovde često: Restoran Toscana Mia, malo je zavučeno jebiga, na Voždovcu, Odličan italijanski restoran sa standardnim cenama, imaju malu urednu salu, klopa je zakon šta god da naručite bilo pice, meso ili testeninu. Iz iskustva mnogo bolji od Lorenca i Kakalambe, i tu negde sa Amićijem, lično meni bolja klopa u Toscani i VEĆE PORCIJE.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

sve je to kurac za Durmitor

pre neki dan sam opet jeo teletinu ispod sača, to nisu realne stvari

 

nabijem ja malo durmitor na kurac.

narucili dve porcije, oni doneli na oval kao fora dve, a u stvari jedna i po najvise. od sad tamo idem sa pretpostavkom da su lopovi.

 

 

Edited by imaginos
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najveci mi je merak kad se iz Beograda vratim u Prokuplje pa se cudim 2 dana kako smo uspeli u kafani nas sedmorica mladih da se nagrdimo od cevapa, krompira, salata i piva za 2000 dinara.

 

edit: mnogo psujem.

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc vodili neke kolege iz Stockholma u "Kafanicu" na Kosutnjaku, odlicna etno kafana, kokoske setaju i taj fazon, sve u etno fazonu, klopa odlicna, narucili smo brdo neke klope, u sustini od svega po malo, napunili sto, Svedjani se odusevili klopom, jagnjetina je bila prste da polizes. Za 8 ljudi, sa rakijama, vodom i svim tim, izasli oko 15 000. Sto mi je relativno OK cena uzevsi u obzir ambijent, ukus klope, izbor, ukusne rakije i ostalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc vodili neke kolege iz Stockholma u "Kafanicu" na Kosutnjaku, odlicna etno kafana, kokoske setaju i taj fazon, sve u etno fazonu, klopa odlicna, narucili smo brdo neke klope, u sustini od svega po malo, napunili sto, Svedjani se odusevili klopom, jagnjetina je bila prste da polizes. Za 8 ljudi, sa rakijama, vodom i svim tim, izasli oko 15 000. Sto mi je relativno OK cena uzevsi u obzir ambijent, ukus klope, izbor, ukusne rakije i ostalo.

 

Daju li ti da odaberes koju kvocku da zakolju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...