Jump to content

Ždranje u Beogradu


Geozee

Recommended Posts

JESI JEO INDONEŽANSKU ČORBICU OD LIKVORA?

 

 

Smatram sebe gurmanom oduvek, samo ne smatram da biti gurman znači gajiti ljubav prema otpacima :D

 

 

Od tih neobičnih stvari volim tatar biftek npr, umem i da ga spremam... Dosta nezačinjenog živog mesa zamezim i usput dok spremam :blek:

 

 

Samo se bore u poslednje vreme u meni ta crni metal struja i 'jadno tele :(' momenat.

 

dr Demon Seed i mr Hipster :o

Edited by Demon Seed
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet, kafana Novi Sport, Autokomanda. Škembići verovatno najbolji u gradu (nisu isprani do smrti nego taman šmeknu) i uopšte sva jela su im odlična ili vrhunska, cene među najnižima u Bg. Pride nedeljom (ili vikendom?) i za poneti 20% popusta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kad bi imalo dobar ukus i miris, vrv bih ga njusio, al nema, tako da jbg. A tebe niko ne tera da komentarises hranu koju mnogi jedu i uzivaju u njoj, i da kazes da je za kerove. Za mene je to jedan od specijaliteta, pored restovanog mozga, dzigerice i ostalo. Ne mora da bude zdravo i za teretanu da bi bilo za ljude.

  • Upvote 3
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

A tebe niko ne tera da komentarises hranu koju mnogi jedu i uzivaju u njoj, i da kazes da je za kerove. Za mene je to jedan od specijaliteta, pored restovanog mozga, dzigerice i ostalo. Ne mora da bude zdravo i za teretanu da bi bilo za ljude.

Ni tebe niko ne tera da komentarises da je to fino. Meni su dzigerice i skembici hrana za kerove.

 

klasična priča likova iz teretana

 

čuveni specijaliteti ne valjaju, praškovi valjaju

Ne idem u teretanu, ne koristim praskove, jedem slaninu, kulen, meso i slicno, ali pomije poput skembica, pihtija, restovanih dzigerica i paprikasa od papaka i kopita ne jedem, pre cu obradovati kera.

 

Ma beži tamo, nikad ta jela što služe da se manje praseta baci.

Kako je pasteta dobila ime? Pa steta baciti... ali to vec znate...

  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...