Jump to content

Ždranje u Beogradu


Geozee

Recommended Posts

Ako vas put nanese overite Epigenia wine and tapas bar u Resavskoj, jesu jace cene, ali nije mesto da se ozderes od klope vec da malo eksperimentises sa ukusima.

Ajd tapasi djene djene-mini food :haha: , ali dezert Epigenia kiss pokidao: znaci sladoled od vanile u hladnom domacem pudingu od vanile, preko svega toga hrskav sloj karamele a preko toga domaci dzem od kupina... cene koreliraju sa Smokvicom i mestima tog tipa. U svakom slucaju divan ambijent i klopa :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...

e jbg, što ne reče da si na padini :P (bivši kraj)

 

 

Haha, naleteh na ovo, i od pre neki dan što kažeš dve zgrade od Službenog Glasnika, ispade da smo u istoj zgradi živeli xD

(ako je na istu stranu dve zgrade)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Haha, naleteh na ovo, i od pre neki dan što kažeš dve zgrade od Službenog Glasnika, ispade da smo u istoj zgradi živeli xD

(ako je na istu stranu dve zgrade)

19ca.

i dalje se vodim na toj adresi. tu su burazer, keva i ćale :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@sw

da! sinnerman je super - jos ako im radi terasa, to je to. :D

azbuka mi je bila blizu bivse firme, cesto smo isli na pice posle posla, ali nisam ni znao da imaju klopu.

 

@kuruz

ne znam u kakvom statusu je sad "savski venac", poslednji put kad sam prolazio cinilo mi se da je bilo iseljeno. ne secam se tacno, mozda gresim.

 

 

---

 

botako na gundulicevom vencu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stara Hercegovina u Carigradskoj 36.

 

Osim što je klasična kafana, imaju zaista širok spektar mesa i ribe. Preporuka za mešano meso i pohovani kačkavalj. Super je što imaju prostorije za pušače i nepušače pa ako vam smeta dim, skoro i da se ne oseti. I cene su im korektne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...