Jump to content

Theatres Des Vampires


Bata Trokrilni

Recommended Posts

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bend nista posebno....ali iskreno nisu dno dna....ja imama neke njihove albume i ok su za slusanje, samo ne mogu nikako da se slozim da su najbolji gothic bend, ali ni da su najgori......

svi koliko vidim idete u krajnosti, ili valja ili ne......

a komentar da ga slusaju napaljene devojcice xaxaxa.....triperi nisu ni culi za njih, samo za avril, i to.....xaxaxa.....

u sustini bend ok, imaju neki fazon.....ali daleko od toga da su najbolji.......e pa sad......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fora je u tome što neki ovde ne biraju vreme, sredstva i temu da se obračunaju sa mnom. Šta god ja kažem, koriste kao priliku. Ja mislim da sam već objasnio zašto TDV više volim od drugih gothic metal bendova. Ja generalno ne volim nešto mnogo da slušam ovaj pravac, ali ovaj bend ima i black elemente i to ih izdvaja. Nisu fenseri kao Sirenia, Xandria ili Leave's Eyes. Niti naginju electro zvuku (uz male izuzetke), kao The Gathering.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fora je u tome što neki ovde ne biraju vreme, sredstva i temu da se obračunaju sa mnom. Šta god ja kažem, koriste kao priliku. Ja mislim da sam već objasnio zašto TDV više volim od drugih gothic metal bendova. Ja generalno ne volim nešto mnogo da slušam ovaj pravac, ali ovaj bend ima i black elemente i to ih izdvaja. Nisu fenseri kao Sirenia, Xandria ili Leave's Eyes. Niti naginju electro zvuku (uz male izuzetke), kao The Gathering.

 

powutzi rech.

Edited by luciDream

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Nosferatu, eine simphonie des grauens - Demo (1994)

Vampyrìsme, nècrophilie, nècrosadisme, nècrophagie (1996)

The Vampire Chronicles (1999)

Jubilaeum Anno Dracula 2001 - EP (2001)

Suicide Vampire (2002)

Nightbreed of Macabria (2004)

 

:) :) :)

 

Dođavolae, šta li se ovo dèšaeva sa daenaešnjom mètael omlaedinom?! :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...

Preslušao sam ga. Ono što je utisak na prvo slušanje je da se radi o ubedljivo najgorem albumu TdT do sada, ali ne bih mnogo da ga pljujem, jer nije tako loš kao što sam očekivao. Ima na njemu zanimljivih pesama. Blood Adiction me odmah naložila, nisu tako loše ni Kain, Dust i Butterfly, obrada The Cult-a Rain takođe vredi da se posluša još koji put, a balade From the Deep i Anima Noir bi mogle da budu favoriti iz drugog plana. Preslušaću ove pesme još koji put, pa možda i promenim mišljenje, tj. možda na kraju album i ne bude baš ubedljivo najgori.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

theatres des vampires ima 3-4 dobre pesme (My Lullaby, Solitude i josh jedna ne mogu da se setim naziva).

ostale nisu ni za k.

@Prince: Bend se, na kraju krajeva zove Leaves' Eyes. I ne mozhesh za Gathering, Sireniu i ostale koje si naveo da kazesh da su FENSERSKI bendovi dok TDV koji je suvi prosek nazivash NAJBOLJIM gothic bendom.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kakvi su sada, daleko su od najboljeg benda. Mislim to i za period kad su nastale ove pesme koje si pomenula. Zato, kad su snimili The Vampire Chronicles i Bloody Lunatic Asylum, stvarno su pržili. Retko kad naiđem na tako zanimljiv gothic/black metal bend. Cadaveria mi se, recimo, dopala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 years later...

Izašao novi album, Moonlight Waltz:

 

http://www.downtr.net/362755-theatres-des-vampires-moonlight-waltz-2011.html

 

Fin albumčić za slušanje, imaju i obradu Hijo de la Luna (prepevanu na italijanski - Figlio Della Luna).

 

Obrnuh malopre celu temu i pročitah ranije postove. Prosto ne mogu da verujem šta sam sve bio u stanju napisati na ovoj temi. :haha: Kao da to nisam ja, a prošlo je svega tri i po godine.

Edited by Палач

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...