Jump to content

Mobilni telefoni


Aleksandar

Recommended Posts

@ba+a

То је k550?

@Неша Сатријани

И мени је то јако ружан телефон, имао сам га много пута у рукама и стварно ми је грозан. Осим тога, не свиђа ми се ни софтвер Моторолиних телефона.

 

Ја планирам да купим N73 у наредних месец дана.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi jel imao neko iskustva sa Nokia 5200? Razmisljam da ga kupim uskoro. Dvoumim se izmedju njega i Sony Ericsson w200i (nervira me kod ovog sony-a sto ima slot za M2 memorijske kartice koje su znatno skuplje nego micro sd).

jel ima neko preporuke za ova dva telefona?

hvala unapred

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi jel imao neko iskustva sa Nokia 5200? Razmisljam da ga kupim uskoro. Dvoumim se izmedju njega i Sony Ericsson w200i (nervira me kod ovog sony-a sto ima slot za M2 memorijske kartice koje su znatno skuplje nego micro sd).

jel ima neko preporuke za ova dva telefona?

hvala unapred

:pivopije:

 

 

U principu obe varijante su sranje... skupi jos 30-50 evra pa kupi SE W810 ako ti je do slusanja muzike. Ove ne-high-end Nokie su mi nekako budj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U principu obe varijante su sranje... skupi jos 30-50 evra pa kupi SE W810 ako ti je do slusanja muzike. Ove ne-high-end Nokie su mi nekako budj.

 

 

u pravu si. bas sam sada nesto gledao na netu SE W810i. svidja mi se jako a i kritike su dobre koliko sam ja video. jos se dobija kartica od 512mb uz njega, sto nije lose.

 

:pivopije: :pivopije:

Edited by triad_lemur1

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako god ti kazes.

meni se dopada.

 

 

meni se ovakva tastatura jako svidja jer znam da kucam (em brzo em slepo na tastaturi na komp-u)

tako da bi mi ovakva tastatura odgovarala na mom fonu........jer bi brzo kucao poruke i brze bi radio ;)

 

 

ima moj otatc (ipak doduse hp-ov), i ne da nije za kucanje nego nikako :) mislim, to je minijaturno, ovo pricam tebi aces high, i ja kucam slepo i brzo ( mirc skola ;) ) al se na tome tesko kuca.

 

ali zato je stilos strava - ako imas zivaca i ne pises duge poruke...

Share this post


Link to post
Share on other sites

uzeo sam LG KU250 pre jedno dva meseca

 

lg_ku250.jpg

 

711.jpg

 

Ovako na slikama izgleda malo ruzan, a u stvari je super, nemam nijednu zamerku i preporucio bih ga svima

nije ni nesto mnogo skup, oko 100 jura

doduse ja sam ga uzeo u paketu sa postpaid paketom posto otprilike jedino tako moze da se nadje

memorija moze da se nabudzi do 1GB valjda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do sad sam imao sledece telefone:

Siemens MC60

SIEMENS-MC60.jpg

Nokia 2650 (i dalje omiljen od svih koje sam imao)

2650-1.jpg

Motorola v3x

motorolav3xside1bl4.jpg

Motofone f3 (uf koje sranje)

motofone.jpg

Motorola a1200

motorola_a1200_black.jpg

Nokia N70 ME

04.jpg

I konacno Sony Ericsson w950, prvenstveno uzet zbog odlicne reprodukcije muzike i memorije (4gb)

se_w950_isometric_00i.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako lepo izgleda, Morotola ima malo komplikovan meni, ali je preporucljiv zbog toga sto ima mrezu i u onim podrucjima koja su slabije pokrivena signalom.

 

Inace, ja sam mislila da kupim Samsung L600, ali su me upozorili da se nije bas najbolje pokazao, pa sam narucila proverenu stvar: Sony Ericsson

K800i.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...