Jump to content

Mobilni telefoni


Aleksandar

Recommended Posts

Ti napisa sve al' ne rece koji je model :)

 

Aha, sa "porukama" na kojima ne mozes da vidis a ni da napises veliko slovo i tacku.

 

 

Bas to! :rockdevil:

 

 

Ja sam btw kupio telefon! Sony Ericsson K550i. Za mene je telefon mamara! Ima mrz, kameru(koja nije bas neka), 40mb interne memorije(ja sam kupio jos 1gb karticu :D ), i tako.... :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

AAAAA!!!!

 

juce sam fleshovao ROM na mobilnom i naravno zaboravio sam da sacuvam ringtonove i sms "ding dong" zvuke. :udri: sto me najvise nervira, nestao mi je omiljeni rington sa temom iz filma das boot. :udri:

 

jel ima neko neke zanimljive ringtonove ili bar neki sajt gde se moze to skinuti - a da nisu oni sajtovi sa "najnoviji beyonce hitovi ringtomes" i slicne gluposti? treba mi nesto "univerzalno", ako kapirate sta hocu da kazem..

 

jezim se od pomisli da opet treba da secem mp3-ojke i da im kompresujem dinamiku. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

AAAAA!!!!

 

juce sam fleshovao ROM na mobilnom i naravno zaboravio sam da sacuvam ringtonove i sms "ding dong" zvuke. :udri: sto me najvise nervira, nestao mi je omiljeni rington sa temom iz filma das boot. :udri:

 

jel ima neko neke zanimljive ringtonove ili bar neki sajt gde se moze to skinuti - a da nisu oni sajtovi sa "najnoviji beyonce hitovi ringtomes" i slicne gluposti? treba mi nesto "univerzalno", ako kapirate sta hocu da kazem..

 

jezim se od pomisli da opet treba da secem mp3-ojke i da im kompresujem dinamiku. :(

 

Dok nisam izgubio stari telefon sve sam ih skidao odavde..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Uzeo sam juche ovog malishu. Ima sve sto mi treba, dobru kameru (3mpix), pravi solidne fotke.

90MB interne memorije, i micro sd slot, pa cu uzeti karticu ako mi bash bude trebala :ph34r:

Cena je extra u odnosu na performanse, ja sam ga kupio (novog) za 9200RSD.

 

Semsung E590

 

samsung_sgh_e590.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

E to ja razmisljam da kupim ali me ljudi odvracaju.Moja bivsa ima taj nekih 6 meseci i stalno je zeza memorijska kartica...

Inace ne znam dal je spominjano na temi

Anycool,T818.Kineski mobitel,2 kartice,TV prijemnik,za 16 000 dinara.Nije los ali koliko je pouzdan..

 

-movil-anycool-t818-dual-sim-con-tv-gratis17456_3.jpg

 

Htedoh da uzmem al nema servisa ovde.razmisljam se za ovo

6110 Navigator,znaci ima GPS

img_39041_nokia-6110_navigator.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хех, виђе ли Стаљине оног коњића што се пропиње на дупету еникул мобитела?

 

ФерариФоун - нема шта! Живели Кинези! :rockdevil:

 

... и да, ја бих га узео. :da:

 

Моја сестра од тетке набавила Apple iPhone.

Леле, каква звер од телефона ... к'о да је с' Марса пало на нашу планету Земљу.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Моја сестра од тетке набавила Apple iPhone.

Леле, каква звер од телефона ... к'о да је с' Марса пало на нашу планету Земљу.

iphone je njesra sto se mene tice.. nema nikakve mogucnosti u odnosu na cenu, a i po izgledu ga je prejebao HTC Diamond (da ne govorimo o mogucnostime koje su 3 svetlosne godine ispred iphone-a).

 

http://htc-diamond.com/

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...