Jump to content

Mobilni telefoni


Aleksandar

Recommended Posts

Sad smo krenuli programer i ja iz firme u kojoj radim da pravimo ideju za aplikaciju. Ja nisam programirao (radim kao sistem administrator), al' sam uzeo da učim osnove. Verovatno ću raditi dizajn aplikacije, a i imam već neku ideju šta bismo mogli da odradimo. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Колико кошта декоридање Блекберија? И да ли тлефон мора да се носи у сервис или постоји неко упутство како се то ради?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fotkanje pod vodom, ronjenje, tusiranje, a i izgrebah gorilla glass na kamenjar

I maleni i dalje radi fenomenalno :wub:

Motorola defy, za sve one kojima stvari ispadaju iz dzepova, ruku, ranceva, na sve podloge :haha:

Usput, ovaj pro launcher dobro radi pretovaren preko froyo i motoblura, jos ni jednom nije zabagovalo.

 

Jedno pitanje, jel zna neko da li postoji fora/aplikacija da mogu fizickom dugmetu na telefonu da zadam funkciju, na primer umesto volume da bude kamera?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta mislite o ovom telefonu? Da li vredi tih para? Mozda bih uzeo novi telefon, ali ne znam koji. Bitno mi je da nije touch-screen, da nema full tastaturu, da ima Wi-Fi i po mogucstvu da je Nokia... Vidim da ima da se nadje za 165 eura. Da li ga ima neko ili ga je imao?

Share this post


Link to post
Share on other sites

cackao sam ga ja par puta uzivo, mnogo je igrackast, dobar razlog da se uzme je slusanje muzike za koje je optimizovan.

za taj cenovni rang i karakteristike koje trazis bih definitivno preporucio http://www.mobilnisvet.com/mobilni/2488/Nokia/C5-00

 

Sta mislis tacno pod igrackast? Ovaj C5 mi ne izgleda lose, mada koliko vidim nema WiFi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pod igrackast podrazumevam da je sav saren i plastican, imam osecaj kao da drzim autic u ruci.

nema wifi c5, istina. :)

 

http://www.mobilnisvet.com/mobilni/2144/Nokia/E52

 

pogledaj ovaj, ima polovnih za ~120e

 

Haha, a jeste malo igrackast u tom smislu. Ovaj E52 mi je savrsen. Ali zato mu je i cena na nivou... Koliko je pametno uzimati polovan telefon? :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

fon bez wifija nema poente, sem ako nemas neki jebeni paket.

 

Има итекако, то говно је у суштини непотребно, а тера те да ти је телефон стално у руци. Да Е51 није тако савршена, давно бих је се решио због проклетог вајерлеса.

Share this post


Link to post
Share on other sites

wifi je meni licno od velikog znacaja ali tek kada sam nabavio telefon sa istim iznenadio sam se jer u somboru ama bas nigde nema besplatna wireless mreza.u opstini nam seru kako u celom centru ima besplatan net i kako su oni dali za to milione i milione dinara,a niti ima neta,niti se na to mozes konektovati.u novom sadu isti slucaj na zeleznickoj stanici.imao sam bas sat vremena da sacekam drugi voz i uhvatim grad novi sad wireless mrezu,konektujem se relativno brzo kad ono od neta nista.ako nista valjda bi na autobuskim i zeleznickim stanicama trebao biti besplatan wifi majku mu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...