Jump to content

Mobilni telefoni


Aleksandar

Recommended Posts

  • 1 month later...

Danas mi se zabagovao telefon, pa sam seo i sa androida 2.1 prebacio na 2.2, totalno je drugachiji trip. Sada mi dodje da vidim kako izgledaju noviji androidi, samo shto moj fon ne podrzava dalje od ovog shto sam stavio (Acer Liquid E) :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Došlo vreme da kupim nov tel. Posle T610 (čeka popravku) i K700 (uništen ekran).

 

E sad, uopšte se ne razumem u telefone, mislim znam poneke modele, ali pojmovi poput Android i sl. su mi špansko selo...

Gledam SE Cedar i SE Elm.

 

Bitno mi je da ima solidan ekran i solidnu reprodukciju photo&video, kamera me uopšte ne zanima kao i neke napredne opcije. Muziku verovatno neću slušati na njemu, ali ne bi bilo loše da ima radio. I naravno, da ne mora da se puni svaki dan...

Koji bi preporučili od ova 2?

Share this post


Link to post
Share on other sites

100€ mi je gornja granica, i isključivo nov uređaj... Ne bih uzimao uz ugovore. Gledao sam još neke Nokia-e ali meni je sasvim dovoljan SE, jer mi tel. služi iksljučivo za razgovore i poruke + ono gore što sam naveo mi je sasvim dovoljno.

 

E da, ne bi bilo zgoreg da poseduje onu lampu/svetlo što se može uključiti (ako znate na šta mislim)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

On je beše klizna verzija Elm-a? Iako ne volim takav tip telefona odlično izgleda!

Ovako su mi oba lepa, najbolje da pogledam uživo pa koji mi više "legne"... ;)

 

Pa to bi bilo najbolje.Elm i Hazel su dosta slicni,razlika je sto Hazel ima vecu internu memoriju i vecu mogucnost prosirivanje iste.I naravno slajder je.Ja ti preporucujem Hazel,ima sve sto ti treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Da vas pitam dame i gospodo, HTC Desire Z, ima li neko iskustva?

 

HTC_Desire_Z_4.jpg

 

Imam ga ja već nekih 4-5 meseci, možda jače. Nisam preterano zadovoljan, ne znam da li je konkretno do hardvera ili softvera al' jako baguje. Koristim ga uglavnom za osnovne stvari pa ga i nisam preterano čačkao, ali i za te osvnovne često pizdim. Baterija kao i na ostalim ne izgura ni 24h često...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ga ja već nekih 4-5 meseci, možda jače. Nisam preterano zadovoljan, ne znam da li je konkretno do hardvera ili softvera al' jako baguje. Koristim ga uglavnom za osnovne stvari pa ga i nisam preterano čačkao, ali i za te osvnovne često pizdim. Baterija kao i na ostalim ne izgura ni 24h često...

 

jesi cekirao xda imal' dobrih custom ROM-ova?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postoje Custom Operativni Sistemi za Androide... Generalno u vecini slucajeva donose ogromna poboljsanja. Recimo na mom Samsung Galaxy 5, kada sam ubacio Cyagen Mod Custom Rom, izdrzljivost baterije mi se povecala duplo. Na default androidu 2.2 koji je dosao uz telefon, jedva da je izvlacio 20 sati... Sada slusam muziku svakodnevno po sat vremena odprilike, i drndam telefon, i baterija mi traje 2 pa skoro 3 dana. E sad, cim se upali wi fi ili bluethoot ili navigacija, baterija iscuri za tren oka... Druga stvar, dobijes mnogo vise podesavanja, kustomizaciju itd, mozes da overklokujes telefon za brzi rad, sve i svasta... Bilo bi dobro da pogledas taj xda forum, imaju sigurno za taj telefon neke romove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...