Jump to content

Mobilni telefoni


Aleksandar

Recommended Posts

kolegi iPhone 6 pao juče, ekran sav izlomljen

meni 920 padala sto puta, ima 5 ogrebotina na ekranu

 

Nisi imao srece. Meni je 920 ispala petsto puta, nema ni jedna ogrebotina na ekranu. \m/ Najjace mi je kada, na primer, stoji na stolu sa usb kablom, ja prolazim i zakacim kabl nogom i mob svinjski tresne o pod. I posle kupim neki cover, ne desi se da mi ispadne, u medjuvremenu me smori da nosim sa coverom, skinem cover, ispadne mi mob. :haha:

Edited by Phallusifer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj kum (ne Hail) kupio LG G3, dosao iz prodavnice, izvadio ga iz kutije stavio u dzep, otisao na teresu da zapali, ispao mu iz dzepa pao na plocice i polupao se. Imao ga je bukvalno sat vremena. Poserem se po takvom telefonu.

 

Naravoučenije: treba da prestane da puši.

 

Pa jebem mu mater, valjda kad kupite skup telefon treba odmah da mu stavite masu i foliju preko ekrana. Na taj način je 99% zaštićen od svih oštećenja, jedino ako padne sa vrha zgrade.

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je jednom pao na pločice i malo je prso ekran ali bez ikakvih posledica

drugi put na tempu zgazim pertlu i padnem kao daska sa ~14km/h i tresnem ga ozem i provozam ekran po kamenju, izgrebe se malo ekran, home dugme se izvrne, nabije u unutra i napuni zemljom... očistim zemlju, vratim dugme na mesto, kao nov...

od onda ne brinem više...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Naravoučenije: treba da prestane da puši.

 

Pa jebem mu mater, valjda kad kupite skup telefon treba odmah da mu stavite masu i foliju preko ekrana. Na taj način je 99% zaštićen od svih oštećenja, jedino ako padne sa vrha zgrade.

Ok je cuvati, ali mnogi to rade, pa onda prodaju fon da uzmu sledecu generaciju pa opet isto...ispada da si ga cuvao za buduceg vlasnika.

 

Mazim i pazim do prve ogrebotine, posle jbg...kad ispadne pomolim se da ne moram da kupujem drugi. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je jednom pao na pločice i malo je prso ekran ali bez ikakvih posledica

drugi put na tempu zgazim pertlu i padnem kao daska sa ~14km/h i tresnem ga ozem i provozam ekran po kamenju, izgrebe se malo ekran, home dugme se izvrne, nabije u unutra i napuni zemljom... očistim zemlju, vratim dugme na mesto, kao nov...

od onda ne brinem više...

 

Molim te opisi kako si zgazio na pertlu. U mom domacinstvu vec neko vreme traje debata oko toga, da li je moguce zgaziti sopstvenu pertlu (i pasti) ili ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sa solomonki sam skinuo one njihove vezice jer mi nisu dobro držale i stavio neke pertle koje su predugačke, toliko dugačke da ih vezujem na duplo, jedna se odvezala, ako se dobro sećam bila je to leva a desnom sam je zgazio... sad kad malo razmislim i meni deluje malo neverovatno jer pri toj brzini sam imao poprilično dugačak korak, ali kada sam ustao pertla mi je bila odvezana... a i drugačiji je osećaj od padanja kada se sapleteš o nešto, jednom nogom se sapleteš ali druga je slobodna i najčešće malo posrćeš pre nego što padneš, kada zgaziš pertlu praktično su ti obe noge uzemljene i padaš kao daska... na ekran androida, da ne bide potpuni off...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

ide mi na nerve iphone (6).

razmisljam da se vratim na nexusa.. jedino sto priznajem iphoneu6 je citac otiska prsta i dobra baterija. sve ostalo je mahom sranje. telefon za "instagram" ljude. :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...