Jump to content

Koncert Maidena


Turin

Koncert Maidena  

225 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Da mi je neko rekao da cu posle koncerta Maidena u mojoj zemlji doci kuci sa zeljom da ga sto pre zaboravim, smatrao bih da je lud...

...medjutim, to je upravo ono shto trenutno osecam.

Kratka verzija:

Sranje i to totalno.Over.Out.

Malo duza verzija:

 

1. prostor - totalno neadekvatan, mali broj ulaza/izlaza, jedva sam nasao stepenice za parter, otici do wc-a je bio podvig, akustika katastrofalna.

 

2. ozvucenje - lose. Ako im je hala ubila svu akustiku, mogli su barem da se napanje (kvantitet ako nema kvaliteta). Gitare su se jedva cule, bubanj u najavi. Shto je prokomentarisao jedan moj drugar "jebesh koncert na kojem vise cujes shta ljudi pricaju nego shta bend svira"

 

3. bend - standardno dobar, ovo mi je cetvrti put da ih gledam i ni po cemu dobrom ili losem ne mogu da izdvojim od ostalih puta. Dickinson je fenomenalan kao i uvek, ostatak benda standardan. Na ovu tacku se nadovezuje sledeca a to je

 

4. publika - e, ovo ce da potraje...

Gospodo draga, da li je ikome od vas palo na pamet da je ovo 2007. a ne `87? Da li se iko zajebao da poslusha novi album i sa njega izdvoji barem jednu pesmu vrednu pruzanja podrshke bendu? Ne i ne.

Po sastavu publike, ovo je najvishe licilo na neko opshtenarodno veselje tipa nove godine sa raspalim Borom i mafijashkom droljom (josh su samo selja i neobavesteni falili). Vise od polovine mase nije culo ni jednu pesmu van narezanog "the very best of" cd-a i to jednostrukog. Gomila likova koji su u svojoj sustini sabancine. Guranje devojaka od metar i zilet kao da su vrece za boks, gledanje sa kime ce da se zakace (naravno 5 na 1), "podrska" bendu u vidu neartikulisanog dernjanja (vise od polovine mase uopste nije pevalo), besomucno nalivanje i polivanje pivom najbolje odrazava pravo stanje "publike" u ovoj zemlji. Poredjenja radi, pre par nedelja, na koncertu Ritma Nereda koji je uvek bio "high risk situation" nije bilo ni jednog incidenta ovog tipa. Jedna jedina misao mi se javila posle izlaska iz hale: ovo uopste nije bio metal koncert. Marva od sinoc nije bila u stanju da izvede bend josh jednom na binu, tako da se za duzinu svirke uopste ne moze zameriti. Ako neko ne zna, muziku iz Pajtona pustaju odmah po definitivnom zavrsetku koncerta, cim se upale svetla. Bina je ostala zamracena jos par minuta posle Hallowed, ali ni jednog smislenog pokusaja da se bend izvuce na jos jedan bis nije bilo. Sve u svemu, sinoc sam definitivno dobio potvrdu da u ovoj zemlji nema vise od 5000 metalaca i josh manje rokera. Sve ostalo je stoka koja se ni po cemu ne razlikuje od sabancina kojima je Guca centar sveta i poenta zivota.

 

Zakljucak:

Sledeci pu cu Maidene da gledam u nekoj civilizovanoj zemlji kao i do sada. Nije mi zao da dam pare ako za to dobijem vrhunski ugodjaj, shto na sinnocnjem koncertu nije bio slucaj.

 

Ende

 

P.S. Glasao sam pod 3

 

 

 

pa od jedno pet ljudi minimum sam cula identican komentar :da:

steta, na toliku cijenu karte da se ljudi pakuju k`o sardine, s tako jadnim ozvucenjem.

 

Šta bre odjednom svi izigravate puritance, bilo je pijanih i ludih, to stoji, ali šta bi ste pričali da odete na Wacken ili Ozzfest, tamo su kao svi kulturiška? Videli bi ste toliko ogavnih prizora, da bi vam se po tom principu metal totalno ogadio.

 

ja bila par puta do sada, i redovna sam na raznoraznim festivalima metal/rock muzike po USA + par festivala u Budimpesti gdje su nastupali Maideni. nisam vidjela nista ogavno osim sto su mu ogavni predebeli ljudi, ali to nema veze s koncertom.

da, bila sam i u Zagrebu na Maidenima, ni tamo nisam vidjela nista ogavno ni slicno kao sto se desava na nasim koncertima, gdje se trava opusteno pusi u prvim redovima i gdje se svi opusteno zalivaju pivom, guraju k`o stoka, i gaze se k`o volovi, nebitno da li prelaze preko grupe 15-godisnjakinja, ili ekipe starih metalaca.

 

 

 

sve u svemu steta, ali dobro, mozda bude bolje drugi put.. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Бар је код нас било културних људи који су пропуштали ситну ђецу да прођу до ограде и виде нешто од концерта.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja cekam da dodju na stadion pa da ih odgledam ko covek. :D

 

Mozda ce vam zvucati bez veze al moj neodlazak na ovaj koncert je bitno uticala lokacija na kojoj ce se odrzati koncert.

Bio sam u fazonu ako bude na sajmu necu ni da idem. I tako beshe... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сети се Алама... овај, Machine Head-a! Јес' да су свирали у другој хали, али је звук био још гори од овога, неупоредиво гори, могло се чути нешто нормално тек ако запушиш уши.

Share this post


Link to post
Share on other sites

glasala sam za opciju 2...

 

cinjenica da je bilo zamerki ne umanjuje cinjenicu da sam se super provela... ne znam da li je odrzan i jedan koncert na koji moze da se kaze "nemam zamerki", a da nije koncert klasicne muzike u kulturiska uslovima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ех, да , заборавих да рекнем да сам и ја гласао за двојку, али чисто због минорних замерки и зато што ми није било баш феноменално.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu samo da zamislim, kakvi bi komentari bili za Stounse ako bi došli.

Moj komentar je da bi svi otisli zadovoljni.

 

Poenta je da hocu za svoj novac ono sto mi pripada. Necu da me neko ucenjuje sa recima "idi u madjarsku onda", pa ici cu, sto da ne.Necu da mi svestki bend svira na bini iz Cacka sa svetlom i ozvucenjem iz NS-a, samo sto jebeno nece da potrose novac za vucaranje sopstvenog ozvucenja i opreme.Njihov problem sto su dekintirali pa sada tezgare.Ako mogu REM i Phil Collins (ovaj dovuka apsolutno sve) i to za nizu cenu karte, onda mogu i oni.Mogu, ali kosta.

Ako mogu devojke da trpe sto ne mogu tehnicki da se ispiske u casu, onda mogu i muskarci. Zasto devojke mogu da trpe ili da idu u WC a muskarci moraju da piske u casu? Kada bolje razmislim i one bi pisale kada bi mogle u casu. Kada vidim da se drze za ruke sa onim sto divljaju, nisu ni one bolje.

Ako malo bolje stavim prst na celo, verovatno je sastav njihove publike takav svuda po svetu. Ni oni stranci sto su prevalili toliki put i "kampovali" pored save, nisu nista bolji.

 

Jel treba da hvalim "Strangles" sto sam ih cekao 3 sata po najvecoj zimi, sto mi je zapoceo pesmu, rekao "fuck" i nastavio drugu pesmu. Sto su svirali samo 80 min!! Ma bre volim ja njih, ali necu da ih hvalim i dizem u nebesa.

 

Necu da hvalim Maiden, zato sto, ono sto je do njih nisu se potrudili da bude na nivou.

Ako je ovim sabanima poenta da dodju koncert da nista ne cuju i ne vide, vec da drugi vide njih kako divljaju, neka onda odu u neki klub, puste maiden. Ustedece dosta para, mogu da se snimaju kako divljaju...ima puno prednosti, a malo nedostataka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Бар је код нас било културних људи који су пропуштали ситну ђецу да прођу до ограде и виде нешто од концерта.

:) i sitne žene

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam i oduševljen sam, a zamerke koje imam nisu dovoljne da odaberem drugu opciju, jer se i ne odnose suštinski na koncert. Jedni su Maideni! :rockdevil::rockdevil::rockdevil:

Same here...

 

1. prostor - totalno neadekvatan, mali broj ulaza/izlaza, jedva sam nasao stepenice za parter, otici do wc-a je bio podvig, akustika katastrofalna.

 

2. ozvucenje - lose. Ako im je hala ubila svu akustiku, mogli su barem da se napanje (kvantitet ako nema kvaliteta). Gitare su se jedva cule, bubanj u najavi. Shto je prokomentarisao jedan moj drugar "jebesh koncert na kojem vise cujes shta ljudi pricaju nego shta bend svira"

 

3. bend - standardno dobar, ovo mi je cetvrti put da ih gledam i ni po cemu dobrom ili losem ne mogu da izdvojim od ostalih puta. Dickinson je fenomenalan kao i uvek, ostatak benda standardan. Na ovu tacku se nadovezuje sledeca a to je

 

4. publika - e, ovo ce da potraje...

Gospodo draga, da li je ikome od vas palo na pamet da je ovo 2007. a ne `87? Da li se iko zajebao da poslusha novi album i sa njega izdvoji barem jednu pesmu vrednu pruzanja podrshke bendu? Ne i ne.

Po sastavu publike, ovo je najvishe licilo na neko opshtenarodno veselje tipa nove godine sa raspalim Borom i mafijashkom droljom (josh su samo selja i neobavesteni falili). Vise od polovine mase nije culo ni jednu pesmu van narezanog "the very best of" cd-a i to jednostrukog. Gomila likova koji su u svojoj sustini sabancine. Guranje devojaka od metar i zilet kao da su vrece za boks, gledanje sa kime ce da se zakace (naravno 5 na 1), "podrska" bendu u vidu neartikulisanog dernjanja (vise od polovine mase uopste nije pevalo), besomucno nalivanje i polivanje pivom najbolje odrazava pravo stanje "publike" u ovoj zemlji. Poredjenja radi, pre par nedelja, na koncertu Ritma Nereda koji je uvek bio "high risk situation" nije bilo ni jednog incidenta ovog tipa. Jedna jedina misao mi se javila posle izlaska iz hale: ovo uopste nije bio metal koncert. Marva od sinoc nije bila u stanju da izvede bend josh jednom na binu, tako da se za duzinu svirke uopste ne moze zameriti. Ako neko ne zna, muziku iz Pajtona pustaju odmah po definitivnom zavrsetku koncerta, cim se upale svetla. Bina je ostala zamracena jos par minuta posle Hallowed, ali ni jednog smislenog pokusaja da se bend izvuce na jos jedan bis nije bilo. Sve u svemu, sinoc sam definitivno dobio potvrdu da u ovoj zemlji nema vise od 5000 metalaca i josh manje rokera. Sve ostalo je stoka koja se ni po cemu ne razlikuje od sabancina kojima je Guca centar sveta i poenta zivota.

 

Zakljucak:

Sledeci pu cu Maidene da gledam u nekoj civilizovanoj zemlji kao i do sada. Nije mi zao da dam pare ako za to dobijem vrhunski ugodjaj, shto na sinnocnjem koncertu nije bio slucaj.

 

Ende

 

1. Mislim da je to svima jasno... Ja kad sam prvi put cuo da ne organizuje Komuna, skakao sam od srece, i razmisljao u stilu "Hvala Bogu da opet ne organizuju te lopurde..." I nisu organizovale su druge.... Za sve stvari kojemi se nisu svidele sa koncerta smatram njih i publiku odgovornim....

 

2. Meni je zvuk bio OK... cuo sam sve sto sam hteo...mada su solaze mogle mozda da budu malo glasnije...inace ne volim preglasan zvuk, jer ti se to uvek odbije o glavu za 20 godina kad ti tinitus toliko uznapreduje da ne mozes da zaspis od zujanja u usima... tako da mislim da je parola "kvantitet usled nedostatka kvaliteta" po meni totalno sranje, i na svu srecu verovatno i bend (tj. njihovi tonci) tako misle....

 

3. Ako ikad sretnem idiota koji mi je skoro pregazio brata zubima cu ga zaklati... A o ljudima koji nisu mogli/hteli ni da pevaju oooo deo na These Colours Don't Run necu ni da komentarisem.... Mada je ubedljivo najgore bilo na Brighter .. i na Reincarnation... mislim da se cak moglo i videti razocarenje na licima clanova benda... jer znam da se njima mnogo svidja nov album i da uzivaju da ga sviraju (logicno kad su ga svirali celog jesenas)... Uzas, sigurno 2000 ljudi sa koncerta treba poslati u zatvor.. toliko sam smrdeo na vutru i bio poliven pivom da je to neverovatno... i to za jebenih prvih 60 sekundi koncerta dok sam pokusavao da spasem zivu glavu i meni ali pre svega mom mladjem bratu... Da mi je neko rekao da cu biti mnogo bezbedniji i da ce mi biti mnogo udobnije u 3 redu SLAYERA negu u 20 i nekom MAIDENA n bi mu verovao.. a to mi se desilo juce....

 

 

A ti si bas tu bila i na osnovu toga potvrdjujes ili si setala po parteru u potrazi za najboljim zvukom?

Svetla se gase, bina u polumraku, nema coveka koji ce baterijskom lampom da da znak miks pultu da je kraj (jer je on taj kome bend kaze kraj). Srbi ostaju nemi, sta se desava? Sela Devica Marija na zvucnik, jok bre, Srbi su gledali set liste i znaju da je "kraj". To je samo prvidni kraj, stvarni kraj je usledio posle 3-4 minuta kada je covek mahnuo baterijskom lampom. Da mahnuo je, to mu je posao, da li pre 3 minuta ili bas tada, to ne zavis od njega, vec od benda. Svetla se pale, ide muzika, da sada je evidentno da je kraj. "Mamu im zasto su nas drzali u mraku citava 3 minuta...seljaci jedni....hoce da odu sa sajma dok mi jos blejimo u binu..."

-bina

Veoma prenisko postavljena. Verujem da je zbog nesavrsenosti bine, jer plafon bine je suvise nizak. Drugim recima ako bi se bina podigla za 1.5 metar ili 2, oni zidovi bi delovali nerealno u odnosu na svetla (nebo, ili plafon bine, kako zelite). Bend za to boli patka jer verovatno je u ugovorilu bilo samo "bina". Pouzdano znam da se za binu nadmetalo nekoliko vlasnika do 2 dana pred koncert, tako da bend nije ni znao sta ih ceka.Ja sam 171, po prvi put nisam video ljudi na bini i ako sam imao slobodan vidik.

-vreme trajanja

po mom misljenju, kao velikog konzumenta koncerata a ne fana Maidena-suvise kratko. Jeste bilo jebitacno, ali kratko. 1h:30 suvise kratko za danasnje standrde. za '70, ok ali za danasnje uslove kratko.

-publika

I ja sam seljak iz jednog sela pokraj Kraljeva, pa kada sam otisao prvi put na koncert mi omiljenog benda u Budimepestu, nisam ljude laktao i gurao ko budala. Nisam se olesio od alkohola i bacao pivo u masu da vidim kako izgledaju kapljice u vazduhu, koje ce se sasvim sigurno rasprsiti po facama ljudi. Nisam skakao i laktovima nabijao ribe koje su nize za glavu od mene. Nisam se kurvinski ispisao u casu od piva i istu spustio pored sebe. Nisam drzao 4 pesme ribu na ramenima. Umesto baklje poneo sam novogodisnje prskalice.

-organizacija

na ulazu, tipa izvolite uzivajte u koncertu. Na izlazu ,vrata, koja su predvidjena da se otvaraju do stoka, bila su otvorena do pola. Bilo je neprijatnih scena, gubljena vazduha, razbijanje ruku o vrata...tuzno, vrata su nova i namenski naprevaljena za tu svrshu. Saobracajni inzenjer (moj kolega) je direktor sajma, jad i beda, neka se stidi!!!!

slucajno sam pritisnuo opciju 1, ali sam za opciju 2 , uprkos svemu.

 

- sto se tice bisa, definitivno nikad necemo sa sigurnoscu znati da li je uopste bilo sanse da ih izvucemo opet... Bez obzira sto sam znao listu, i sto sam bio ubedjen da ih necu izvuci, i sto sam znao da ako budem morao da ih lsusam jos makar 5 minuta da cu pasti u nesvest od umora, moram da priznam da sam ja dao sve od sebe da ih pozovemo da izadju opet...

 

-bina

mislim da bi samo pola metra bilo dovoljno... ali vidis, ja sam mislio da je bina kao i ozvucenje i rasveta bila njihova.... Sta su u stvari oni doneli a sta je odavde...

-vreme trajanja

Da je trajalo minut duze ja bih kolabirao tako da sam ja srecan duzinom koncerta :rolleyes: ...

 

-publika

o tome je sve vec receno valjda, ogroman broj treba smestiti u neku instituciju...

 

-organizacija

 

Jebite se svi iz organizacije, mamu vam papucarsku, svi biste vi samo da zgrnete sto vise para za sto manje rada, a to dali ce neko mozda da pogine zbog toga, sta vama puca kurac... FUCK YOU!

 

Možemo samo da nagađamo da li su bili spremni da odsviraju drugi bis. Nisu ga svirali ni u Dubaiju, ni u Atini. Publika je morala stvarno dobro da se potrudi da bi ih prozvala ponovo.

 

Slazem se..

 

Samo bih pomenuo da bi svi koji se žale, trebalo da odu na koncert Sinana Sakića, gde se likovi seku izlomljenim plastičnim čašama (sevdah jebi ga), i gde je pri izlasku iz hale još grđi stampedo, čisto da osete, šta znači raspad od koncerta.

 

Nisam bi na koncertu bas Sinana licno, ali sam bio na manifestacijama tog tipa... i bilo je mnogo bezbednije...

 

I dalje ostaje utisak da su za prvu opciju glasali oni koji nikad ranije nisu gledali Maiden-e i koji su se kasnije rodili od kad su Maiden-i posledjni put bili ovde...

(ovo poslednje nije nikakvo omalovazavanje nekih,vec jednostavno cinjenica)

 

Ja sam dokaz za to (born in '88) :evotigana::bigblue:

 

Da sumiram... bez obzira sto mi je ostao gorak ukus u ustima zbog idiotske publike, zbog koje nisam mogao da uzivam u koncertu na normalnoj razdaljini i poziciji, nego sam morao da cucim na 80 metara od bine gde sam ih video samo 70% vremena, i sto je malo falilo da izgubim mladjeg brata, ono malo sto sam video i sve sto sam cuo pamticu do kraja zivota... Cekao sam da ih vidim 11 godina i mogu reci da se isplatilo... Ja kad sam dosao kuci, odmah sam legao da spavam i znate sta sam sanjao? Da sam opet u Hali 1! :rockdevil: !!!! Dakle bez obzira na sve opcija 1...

 

P.S. Definitvno idem da ih gledam sledeg leta bilo ovde, bilo u inostranstvu (a ako budem imao dovoljno kinte oba), ali ovaj put sam, da ne moram da pazim i na tudju glavu i sa dobrih 6 meseci treninga neke borilacke vestine pre toga....

 

P.P.S. Ja osad pa nadalje i ubuduce slavim 14. mart kao drugi rodjendan, kako zbog toga sto sam ih video, tako zbog toga sto sam ih preziveo...

 

Zakljucak je isti kao u mom potpisu...

 

Cuo sam ih...Video sam ih....Preziveo sam...

 

UP THE IRONS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugo, ako bend za celu turneju uvežba set od standardnih 14-15 pesama, i to fouraju celu godinu/turneju,sigurno neće tebi ili pojedincima izlaziti u susret. Iron Maiden nisu bend koji svira po klubovima pred 200-300 ljudi, pa da svako traži pesmu ko na svadbi.

Ne treba meni kao pojedincu,nego 15000 ljudi kao posetiocima njihovog koncerta...

A i eto to je bila propaganda organizatora - kao "bice to poseban show,ovo-ono" :rolleyes: Jebem ih sve u takvu reklamu :puke:

 

I to odjednom, svi ljudi sinoć bili kao stoka, hiiih, užasno ponašanje, snebivanje, pa šta očekujete na koncertu gde dodje 17-18.000 različitih individua. Sledeći put naglasite organizatoru da Iron Maiden dovede u Kolarac pa da svi mirno seduckate, cirkate čajiće i gledate koncert.

Prica mi posle jedna drugar (koji je stojao u 5.-6.-7. redu) kako je ispred njega bio neki lik iz Srbije koji je non-stop vikao kao "ej,pa ne gurajte se,prekinite" :rolleyes: Jeb'o te,pa nije dosao u pozoriste,pa da tu drami oko toga :uhoh: A i kako ne shvata da ne moz' svima objasniti da se ne guraju,pogotovo onoj pijanoj bagri iz prvih redova (?)...

 

Klinci su glasali za prvu opciju, što je i normalno. Uostalom, i prvi nastup Di'anna ovde kod nas je bio teška govnarija, ali je klincima u to vreme bio koncert života. Normalna stvar. I meni je Benediction 1991, klincu od 9 godina bio koncert za pamćenje, dok nisu došli Napalm Death, Pro Pain,kasnije Savatage itd.itd.

Pa kazem,to je normalna pojava...

 

Koncert sinoć, bio je sasvim zadovoljavajući, a sledeći put kad dodju, vi koji se žalite, nemojte ići, i kraj priče. Neće biti razočaranih.

Koncert je bio dobar,to se slazem.

A ti sledeci put idi u Albaniju,pa tamo pricaj kako je koncert bio fenomelan i kako ne treba imati primedbi...

 

 

Ja sam dokaz za to (born in '88) :evotigana::bigblue:

Super :lol:

O tome upravo i pricam :evotigana::meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne treba meni kao pojedincu,nego 15000 ljudi kao posetiocima njihovog koncerta...

A i eto to je bila propaganda organizatora - kao "bice to poseban show,ovo-ono" :rolleyes: Jebem ih sve u takvu reklamu :puke:

 

pa tek tad se ne bi dogovorili sta bi ko voleo da sviraju, meni su licno Wrathcild i Iron Maiden dosadne pesme, i komotno su mogli da ih zamene za nesto drugo, neko kaze sto nisu svirali nesto sa Somewhere In Time, a to im je najlosiiji album po generalnom (a i mom) misljenju i tako u nedogled....

 

posebno iznenadjenje? video sam tenk, robota, Mejdene, Fear of The Dark uzivo, zgazio u povracku na izlazu, vratio se kuci nepovredjen...kad bolje razmislim to je provod za sve pare

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako mogu devojke da trpe sto ne mogu tehnicki da se ispiske u casu, onda mogu i muskarci. Zasto devojke mogu da trpe ili da idu u WC a muskarci moraju da piske u casu? Kada bolje razmislim i one bi pisale kada bi mogle u casu. Kada vidim da se drze za ruke sa onim sto divljaju, nisu ni one bolje.

 

:lol: mogao bi izdati knjigu " Kako piskiti na koncertima " , bila bi veoma prodavana! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Syrant
Ne treba meni kao pojedincu,nego 15000 ljudi kao posetiocima njihovog koncerta...

A i eto to je bila propaganda organizatora - kao "bice to poseban show,ovo-ono" :rolleyes: Jebem ih sve u takvu reklamu :puke:

Prica mi posle jedna drugar (koji je stojao u 5.-6.-7. redu) kako je ispred njega bio neki lik iz Srbije koji je non-stop vikao kao "ej,pa ne gurajte se,prekinite" :rolleyes: Jeb'o te,pa nije dosao u pozoriste,pa da tu drami oko toga :uhoh: A i kako ne shvata da ne moz' svima objasniti da se ne guraju,pogotovo onoj pijanoj bagri iz prvih redova (?)...

Pa kazem,to je normalna pojava...

Koncert je bio dobar,to se slazem.

A ti sledeci put idi u Albaniju,pa tamo pricaj kako je koncert bio fenomelan i kako ne treba imati primedbi...

Super :lol:

O tome upravo i pricam :evotigana::meshuggah:

 

Ne znam kakva poenta od mog quotovanja, kad sam za sve bio upravu, i u svemu se slažeš samnom, osim da ti nije bio šou iznenađenje. Cecin bi sigurno bio, sa sve sisama.

A što se Albanije tiče, sobzirom kol'ko ja znam, imaju samo jedan heavy bend, ''AlBoys''-koji postoji od 2002.god., ne sumnjam da bi svirka bila kul. Hvala na predlogu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest spooky

Izvinte jel ovde ocenjujemo koncert Maidena ili organicaciju ja glaso za prvu opciju i ocenjujem koncert Maidena. A za organizaciju nemam komentara. Ebla ih antiakusticna hala 1 beogradskog sajma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Још кад би девојке знале да могу да пишају стојећи (физички је изводљиво), али само ако носе сукње...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvinte jel ovde ocenjujemo koncert Maidena ili organicaciju ja glaso za prvu opciju i ocenjujem koncert Maidena. A za organizaciju nemam komentara. Ebla ih antiakusticna hala 1 beogradskog sajma.

 

ocenjujemo dozivljaj koncerta, bagra i cene piva su nebitni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Syrant
RNA, nije to baš tako lako kako zamišljaš... Momci imaju veći domet, nama bi se fekalije slile niz butine... odvratno.

 

 

Neki to vole vruće. :):):):)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U šta se pretvor tema o Maidenima.

 

Što se tiče koncerta, ona pauza od minut i po na kraju, kada je bio mrak u sali, mislim da je bilo izuzetno nerealno očekivati bend da se vrati. Mislim da publika nije mogla išta drugo da uradi osim da viče kao nenormalna, jedino su možda mogli da zapale još par baklji ili da prevrnu ogradu koja ih je delila od bine i da dovuku bend nazad.

 

Sve u svemu, imam zamerke, ali je koncert kao takav bio za svaku pohvalu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

4. publika - e, ovo ce da potraje...

Gospodo draga, da li je ikome od vas palo na pamet da je ovo 2007. a ne `87? Da li se iko zajebao da poslusha novi album i sa njega izdvoji barem jednu pesmu vrednu pruzanja podrshke bendu? Ne i ne.

 

koga bre boli kurac za podrsku benda i statijaznam??? To je njima pos'o i izdaju album na godinu/dve, nama se svidi ili se ne svidi. Svi su dosli da bi culi one pesme Maidena koje vole, zabole ih kita za novi album. koji je inace dobar, al to nema veze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...