Jump to content

Сварга


gavrosaurus

Recommended Posts

Sto se tice Rusa totalno se slazem, a sto se tice Skandinavaca moram priznati da nisam narocito upoznat sa njihovom muzikom, osim metala naravno, osim par kompozitora. S'obzirom da mi dosta clanova porodice obitava u Danskoj i bio sam tamo dva puta zaista se moze primetiti hladnoca tih ljudi, naravno da je glupo govoriti uopsteno o tome ali nikako ih ne mogu uporediti sa Rusima.

Ruska muzika je cista umetnost, u svakom pogledu, od narodne, uslovno receno ozbiljne, pa na kraju do metala. Cist primer je Butterfly Temple, ti momci su genijalci, za mene naravno, ali i u njihovoj muzici se moze cuti puno od ruskg folklora, primer: klavijature na Vremya Mari pesmi, Agresija spojena sa toplim i veselim a sa druge strane ozbiljnim melodijama, ma fenomenalno. Voleo bi da znam malo vise o Skandinavskoj ne metal muzici pa da mogu i tu po kuoju rec ostaviti ali sta sad. Bice prilike... Inace kako se zove onaj Norveski poznati kompozitor koji je optuzen da je napravio plagijat Wagnera? Let Valkira mislim da je u pitanju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Не бих знао ...

:redface:

 

Нађох сајт, најзад, човече ...

 

http://www.svarga-russia.ru/

http://www.myspace.com/svargarussia

 

В настоящее время Сварга успешно ведет гастрольную деятельность по всей России и готовит материал для следующего альбома, запланированного на 2007 год.

 

Што би значило да би ове године требало очекивати нови албум ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Ја сам и даље одушевљен овим, ово је албум који ми је стварно представио метал у сасвим другачијој форми, сасвим другачијег израза.

Изузетно, обожавам ово.

:da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
Lep je spot. A oni su klinci... Ocekivala sam da ce biti debeli, matori, dlakavi i kosmati :):):)

 

A stvarno mi se mnogo svidja ovaj bend. Radja se veeeeelika ljubav :wub:

 

pa meni bash i deluju kao klinci i to nalozeni..shto naravno nije loshe haha..svidja mi se shto su malko sirovi a zvuk im je prilichno hm, prljav..iako je harmonika ubachena da bi muzika bila josh melodichnija zbog nje zvuk postaje josh siroviji..a tu su naravno i drombulje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

meni je ovaj bend krajnje debilan.nisam toliko ulazio u ideolosku stranu benda,ali muzika mi zvuci kao da je sviraju da bi bila svirana,ne osecaju se emocije.mozda gresim,ko ce znati.

drugo,pogledao sam onaj live snimak na njihovom spejsu...kao pojava deluju jako neozbiljno za jedan nazovimo ekstremni metal sastav...dakle,moraju da rade i na scenskom nastupu,i pevac bi mogao malo vise da se uzivi dok ostali sviraju,a ne da kao da ceka na izvrsenje smrtne kazne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Нови албум!

 

http://rapidshare.com/files/78613052/sv-20...iaportal.ru.rar - 192k

pass:

www.mediaportal.ru

 

Или:

 

http://depositfiles.com/files/2808816 - 320k

 

77ae5e70193a6c9dfac4880262c52d5b.jpg

 

01. Мороки (00:38)

02. Волчья (06:12)

03. Голос лютеня (02:56)

04. Заклятье (05:00)

05. Там, где дремлют леса (03:13)

06. Поднебесные (05:18)

07. Северное небо (05:30)

08. Ветер (03:00)

09. Долго ли (05:10)

10. Не могу лететь (05:07)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 5 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Мене баш и није импресионирао.

Иљин глас је префорсиран у продукцији, имам утисак да ми се уноси у лице, "види ме, види ме!" а то ме прилично одбија.

Некако ми је наметљиво.

Није лош албум али није ни тако посебан какав је био први.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...