Jump to content

Dimmu Borgir


Natasha!

Recommended Posts

Naravno, i bio je bolji u fazi bez njega :twisted:

Ocigledno iz Mustisovog saopstenja da su se posvadjali zbog kinte jer su verovatno sve Shagrath i Silenoz maznjavali. Kapiram da ce Galder ostati, on je Shagrathov drug iz skole, i bolje pare mlati u Dimmu nego samo u OMC.

Sta bih ja najvise voleo - da zovu Ihsahna da peva klinove i svira kljave, vrate Nagasha na bas, a dvojica isteranih da oforme Arcturus + Vortex da zameni Vintersorga u Borknagar. Nije lose, a?

 

 

I ja mislim da je bio bolji ranije. Inace dobre ti kombinacije.. samo sto je verovatnije da ce uzeti neke slabije poznate muzicare kojima treba manje platiti a Galder ne vidim zasto bi otisao. Jos niko nije spominjao zasto je Vortex otisao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ihsahn je mnogo veci igrac od Borgira,ne bi mogao da ga zamislim tamo.

 

Ja samo kazem sta bih voleo, Ihsahn je preveliki ego manijak da to uradi. Ako potrefim jednu od ovih svih, bicu srecan.

Ruku na srce, voleo bih da se Dimmu vrati na Enthrone period, Mustis je malo smorio sa orkestracijama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vortex da zameni Vintersorga u Borknagar.

 

Ne.

 

To sam i hteo da kazem, ali sam se bojao da cu postati meta isfrustriranih goticarki.

 

Donekle se slazem - "Stormblast" mi je i dan-danas najbolji Dimmu album ali jbg kada je u novijoj fazi Vortexov glas bio ubedljivo najbolji aspekt njihove muzike. Kamo lepe srece da se vrate u taj trip, ali ovako...

 

Ihsahn je mnogo veci igrac od Borgira,ne bi mogao da ga zamislim tamo.

 

:da:

 

Нека он направи нови Emperor албум.

 

O, da. :da:

 

nepodnosim Ihsahna.

 

Ti, kolega, nisi normalan. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ocigledno iz Mustisovog saopstenja da su se posvadjali zbog kinte jer su verovatno sve Shagrath i Silenoz maznjavali. Kapiram da ce Galder ostati, on je Shagrathov drug iz skole, i bolje pare mlati u Dimmu nego samo u OMC.

Sta bih ja najvise voleo - da zovu Ihsahna da peva klinove i svira kljave, vrate Nagasha na bas, a dvojica isteranih da oforme Arcturus + Vortex da zameni Vintersorga u Borknagar. Nije lose, a?

 

Ja samo kazem sta bih voleo, Ihsahn je preveliki ego manijak da to uradi. Ako potrefim jednu od ovih svih, bicu srecan.

Ruku na srce, voleo bih da se Dimmu vrati na Enthrone period, Mustis je malo smorio sa orkestracijama.

 

nepodnosim Ihsahna.

 

A Samotha? Tryma?

 

Samo Ildjarn

 

WTF ar ye talkin abaut?! xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti, kolega, nisi normalan. :D

ponekad pomislim da sam jedini na ovom svetu koji nevoli emperor,burzum i darkthrone :)

A Samotha? Tryma?

nepodnosim ceo bend.nikad nisam ni voleo,niti cu..

Samo Ildjarn :rockdevil:

samo zvonar i ikonograf.

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

stancace oni albume i bez mustisa i vortexa,nista se vi nebojte.samo sto ce ovaj album koji tako najavljuju sigurno biti neko tesko sranje.na kraju eto ostase samo silenoz,shagrath i galder(a mislim da njega polako boli kita za dimmu borgir jer se lik sve manje cima oko tog benda),a shagrath ce tu nesto da kenja za klavijaturama,silenoz ce da ubaci gej rifove,naravno bubnjevi samo trrrrrr i opala eto ti novog albuma koji ce biti dojaja svim klincima koji su napaljenici na ovaj bend.no mozda gresim ali moja je procena da ce na sledecem albumu biti veoma prazno bez mustisa i vortexa,ma ko im bio zamena..

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...