Jump to content

Dimmu Borgir


Natasha!

Recommended Posts

Kapiram u potpunosti, mada je Discharge ipak druga prica, posto ih je Discharge inspirisao otprilike na isti nacin kao i The Exploited, Dead Kennedys i ostatak ekipe, dakle vise po pitanju tog nadrkanog stava i brze i tvrde muzike dok su Maideni, kao cist metal bend, ipak imali veci uticaj i nekako su se vise izdvajali od ostalih bendova nego npr. Discharge iz njihove ekipe. Da ne ulazim sad u gitaristiku i u pricu kako su Maideni bukvalno izmislili sve one gitarske harmonije koje ce Svedjani kasnije da koriste... :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi, ne kazem ja uopste da si ti nesto mnogo u krivu - meni je prvom

pesma tvrdja, bolja i draza od 90% metal pesama i daleko cesce slusam hardcore i punk nego Maidene, ali opet kazem da je, objektivno, uticaj Maidena ipak veci. :da: Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, sad sam se setio necega, pa sam pronasao: pre 2 godine u Butcherian Vibe-u je bila anketa medju muzicarima na temu "Metallica ili Maideni?" i evo sta je Mikael Stanne rekao:

"Odabrao bih Metallicu zato sto... E, ne, u stvari bih odabrao jebeni Iron Maiden zato sto je prvi album koji sam kupio bio "Powerslave", pa su mi oni vazniji i secam se kada je izasao "Master Of Puppets" i kasnije "...And Justice For All" da mi se nisu dopali, i da sam tada vise bio zainteresovan za melodicne stvari i nisam voleo taj thrashy nekako dosadan zvuk. Znas, dva rifa koji se ponavljaju i ponavljaju i tako u nedogled i nisam to kapirao tad i mnogo sam vise bio za Iron Maiden, tako da bih odabrao Iron Maiden iako volim oba benda!"

Vidis? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, sad sam se setio necega, pa sam pronasao: pre 2 godine u Butcherian Vibe-u je bila anketa medju muzicarima na temu "Metallica ili Maideni?" i evo sta je Mikael Stanne rekao:

"Odabrao bih Metallicu zato sto... E, ne, u stvari bih odabrao jebeni Iron Maiden zato sto je prvi album koji sam kupio bio "Powerslave", pa su mi oni vazniji i secam se kada je izasao "Master Of Puppets" i kasnije "...And Justice For All" da mi se nisu dopali, i da sam tada vise bio zainteresovan za melodicne stvari i nisam voleo taj thrashy nekako dosadan zvuk. Znas, dva rifa koji se ponavljaju i ponavljaju i tako u nedogled i nisam to kapirao tad i mnogo sam vise bio za Iron Maiden, tako da bih odabrao Iron Maiden iako volim oba benda!"

Vidis? ;)

 

E nije vezano za temu, ali moram reći. Ta Metallica je jako precjenjena i ne vidim razlog zašto je mnogi smatraju vrhom thrash metala, neki čak i metala uopšte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

E nije vezano za temu, ali moram reći. Ta Metallica je jako precjenjena i ne vidim razlog zašto je mnogi smatraju vrhom thrash metala, neki čak i metala uopšte.

 

Ne vidiš razlog jer si slut.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne mogu da verujem da su izbacili ovu dvojicu iz benda. Mustus im je bio najbolji klavijaturista, a, i Vortex ima jako specifican glas... Pise da rade na novom albumu, sto znaci da su vec nasli zamenu za njih. Zanima me ko li ce to biti... Ovo obavestenje preko SMS-a je izgleda bas popularno medju Norvezanima... Glupo!

Edited by NYX 218

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...